گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 76 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

فرمت doc

تعداد صفحات:۱۴۱
در این پکیج ما قصد داریم به بررسي رابطه ي بين طبقه ي اجتماعي افراد با نوع مواد مخدر مصرفي بپردازیم

۱چكيده:

     موضوع تحقيق حاضر بررسي رابطه ي بين طبقه ي اجتماعي افراد با نوع مواد مخدر مصرفي مي باشد. در اين تحقيق رابطه ي بين طبقه ي اجتماعي افراد با نوع ماده مخدر مصرفي بررسي شده است البته از اين كه مطالب پيرامون اين موضوع بسيار گسترده و عميق مي باشد سعي شده رئوس مطلب ذكر گردد. و از پرداختن به همه ي مباحث اعتياد به صورت جزئي خودداري گرديده است.

     براي مطالعات و آشنايي به مباني بينش موضوع از منابع جامعه شناسي شامل اعتياد و خانواده، نظريه هاي جامعه شناختي مرتبط با موضوع اعتياد در بين افراد جامعه، و نيز عوامل گرايش به اعتياد و نيز منابع غيرجامعه شناسي شامل منابع روانشناسي و منابع تاريخي استفاده شده است براي بررسي سوآلات تحقيق و اهداف آن از روش توصيفي و ميداني استفاده كرديم بنابراين با استفاده از روش تحقيق ميداني رابطه ي بين طبقه ي اجتماعي افراد با نوع ماده مخدر مصرفي بدست آمد.

     جامعه آماري تحقيق شامل كليه ي افراى معتاد در سنين مختلف و از طبقات اجتماعي متفاوت بودند همچنين اعم از اينكه ساكن شهر تهران بودند و يا مهاجرت به تهران داشته اند روش نمونه گيري به صورت ميداني بوده است.

     حجم نمونه از طريق مصاحبه همراه با مشاهده و مشاركت و اسناد از ۲۱ نفر از ميان معتادين اطلاعات گردآوري شد.

     در پايان لازم است كه از استاد عزيز خانم دكتر زهرا قاسمي كه طي انجام اين تحقيق از راهنمائيهاي فراوان و بي دريغ شان ما را بهره مند نمودند صميمانه تشكر كنيم و از خداوند متعال سلامتي و موفقيت خود و خانواده محترمشان را خواهانيم.

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
  • انتشار : ۰۳ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج