گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 349 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت

قیمت : ۱۰۸۰۰۰ ريال    تعداد صفحات : ۴۷    کد محصول : ۱۵۶۵    حجم فایل : ۳۲۳۱ کیلوبایت   
در این لحظه از سایت بزرگ دانلود پروژه تحقیق مقاله جزوه و پایان نامه های دانشجویی fileee.ir یک پایان نامه کامل و جامع جدید با عنوان تحقیق پاورپوینت تراریوم یا باغ مینیاتوری در یک جام (گیاهان مناسب برای تراریوم و طرز تهیه تراریوم به صورت مرحله به مرحله) رو برای شما دانشجویان و دانشگاهیان عزیز و گرامی قرار دادم . امیدوارم از خرید و دانلود این فایل دانشجویی لذت ببرید . مدیریت سایت fileee.ir آرزوی موفقیت و کامیابی برای همه دانشجویان عزیز .

تحقیق پاورپوینت تراریوم یا باغ مینیاتوری در یک جام (گیاهان مناسب برای تراریوم و طرز تهیه تراریوم به صورت مرحله به مرحله)

تحقیق پاورپوینت تراریوم یا باغ مینیاتوری در یک جام (گیاهان مناسب برای تراریوم و طرز تهیه تراریوم به صورت مرحله به مرحله)

این فایل حاوی تحقیق در مورد تراریوم  میباشد که به صورت Powerpoint برای شما عزیزان تهیه شده است .

تراریوم از نظر معنی، باغ مینیاتوری در یک جام می باشد. تراریوم کلکسیونی از گیاهان کوچک است که در ظرفهای محدود و شفاف رشد می کنند. به عبارت دیگر، تراریوم باغ کوچک و خانگی است که در ظرف شیشه ای نگهداری می شود. درست کردن تراریوم که با سرخس و یا دیگر گیاهان کوچک پر می شود یک راه عملی و جالب برای داشتن منظره ای مینیاتوری در خانه می باشد.

تراریوم ها، چون رطوبتشان را در یک چرخه حفظ میکنند، به توجه بسیار کمی نیاز دارند. وقتی که تراریوم کاشته می شود رطوبت داخل جام گیاه را مرطوب نگه می دارد، در نتیجه آنها به مواظبت خیلی کمتری نیاز دارند به علت حفظ رطوبت در یک چرخه، فاصله آبیاری در یک تراریوم بسته می تواند ۱ ماه و یا حتی بیشتر هم باشد.

در این تحقیق با گیاهان مناسب برای تراریوم و همچنین  طرز تهیه تراریوم به صورت مرحله به مرحله آشنا میشوید .

خرید و دانلود

با قیمت
  • انتشار : ۲۱ مهر ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده : فایل کار
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج