گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 87 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,500 تومان
این فایل در ۱۱صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل مواردز یر است:

سانیوز: «وحید شیخ بیگلو»، عضو شورای مرکزی تشکل دانشجویی آرمان در دانشگاه آزاد تبریز و دبیر همایش ستار خان ،به۹۱ روز حبس تعلیقی محکوم شد. شیخ بیگلو   روز پنچ شنبه  ۴ خرداد در محل کار خویش در هریس  همزمان با قیام ملی تبریز بازداشت شده بود. 
بنا به اخبار رسیده شعبه ۱۲۰ عمومی جزایی تبریز،  وحید را به اتهام اخلال در نظم عمومی به ۹۱ روز حبس که به مدت دو سال به حالت تعلیق درمی‌‏آید، محکوم کرد.
عضو پارلمان اروپا دولت ایران را به آزادی محبوسین آذربایجانی دعوت کردند، رادیو اروپای آزاد 
رادیو آزادی:در ارتباط با افزایش فشار علیه آذربایجانی ها در ایران ۱۹ عضو پارلمان اروپا بیانیه ای امضا کرده اند. در بیانیه از حکومت ایران آزادی فوری و بی قید و شرط محبوسین سیاسی آذربایجان خواسته می شود. در بیانیه گفته می شود که بر اساس تخمینات سازمان ملل متحد آذربایجانیها با جمعیتی حدود ۳۰ میلیون نفر ۴۰ درصد جمعیت کشور کثیرالمله ایران را تشکیل می دهند. دراین سند آمده است که علی رغم اینکه آذربایجانیها قسمت بزرگی از جمعیت ایران را تشکیل می دهند اما آنها در معرض یک آسیمیلاسیون (استحاله) سیستماتیک قرار گرفته و از حقوق اولیه انسانی خود محروم مانده اند. 
و مفاهیم آن از نظر فلسفی و حقوقی سیاسی / “اویماز”
“ملت” و یا Nation”” جزء مفاهیمی بوده که موضوع چالش و بحث فعالین و روشنفکران و همچنین دولتمردان در ایران و بخصوص آذربایجان بوده است  و همچنین از پارامترهای تعریفی اولیه یک جامعه می باشد که برخی از حقوق اساسی اعضاء ، منبعث از آن ، تعریف می گردد.
“ملت” در حوضه فلسفه و حقوق  سیاسی دارای تعاریف متفاوتی بوده که هر تعریف در حوزه خود مفهوم پیدا مینماید. لذا می بایست به تعریف و تبیین در حوزه مورد بحث بپردازیم.
 مفهوم فلسفی “ملت” :
در فرهنگنامه لاروس “مجموعه افراد انسانی که در یک سرزمین زندگی می کنند و از نظر اصالت، تاریخ، آداب و سنن و غالبا موارد زبانی مشترک دارند” ، ملت نامیده می شود.
از نظر متفکران آلمانی، عوامل قومی، نژادی، زبان و مذهب در شکل گیری “ملت” نقش داشته که تاکید آنها بر مساله نژادی مبنای تبلیغ تیوری برتری نژادی قوم آریایی توسط حزب نازی قرار گرفت.
متفکران فرانسوی نیز علاوه بر عوامل قومی، نژادی، زبان و مذهب به اراده زندگی جمعی و منافع و آینده مشترک تاکید داشته اند.
در نگاه فلاسفه مارکسیست “ملت اجتماع بزرگی از افرادی است با شاخص های مشترکی نظیر زندگی اقتصادی، سرزمین، زبان، ویژگیهای روانی، آگاهی به وابستگی قومی، سنن و آداب و رسوم که شاخص اقتصادی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. 
همانطورکه از تعاریف ارایه شده در مورد مفهوم “ملت” از سوی دیدگاههای مختلف با جهانبینی های متفاوت برمی آید، “ملت” مجموعه ای انسانی است که حول شاخص های مشترک ملموسی شکل می گیرد و این شاخص های “ملت” با توجه به جهانبینی آنان و در راستای آن تعریف می گردد. ولی آنچه که برجسته است، موارد مشترکی است که در اغلب این دیدگاهها به عنوان شاخصهای تشکیل دهنده “ملت” بیان می شود.
آنچه بر همگان آشکار است و وجدانهای بیدار گواه اند٬ وآنچه اسناد ومدارک تاریخی نشان میدهداین است که ارمنستان واسراییل دو غدیه سرطانی در کالبد جهان اسلام اند( ارمنستان در کالبد جهان تورک مسلمان واسراییل در کالبد جهان عرب) اما نقش حکومتهای بروی کار آمده در ایران٬ در حفظ وماندگاری این دوغده ی سرطانی!چنانکه مستحضرید در جنگ اعراب واسراییل خصوصا جنگ  شش روزه اعراب واسراییل این حکومت  تهران بود که در مقام حمایت از  صهیونیستبرآمد!با حمایت های نظامی واقتصادی ایران وغرب بود که اسراییل بر مسلمانان غالب آمد! قطعآ اگر حمایتهای شونیزم پارس از اجداد یهودیش نبود٬ امروز کشور ی بنام اسراییل هم وجود نداشت .جالب اینکه پس از تجزیه ی جماهیر شوروی واستقلال ارمنستان این غده ی چرکین شروع به تراویدن کرد وسیاست تشگیل کشور بزرک ا رمنستان دریا تا دریا (دریای سیاه تادریای خزروارومیه)را سرلوحه ی کار خود قرار داد ! چیزی شبیه همان نیل تا فراط اسراییل وبا حمله  به آذربایجان قریب به بیست  در صد از خاک آذربایجان را اشغال(قرباغ وحومه ) و۵/۱ میلیون مسلمان را آوره ٬ دویست هزار کشته وزخمی  نتیجه ی این زیاده طلبی  شد.آنچه امروز هر وجدان بیداری را عذاب می دهد حمایت دولت تهران از ارمنستان است!  ارمنه به راحتی در پایتخت ایران در سایه ی دولت فارس دست به راهپیمایی میزنند وحکومت تهران ارمنه رادر برابر مسلمانها اسکورت می کند!باحمایت تهران است که ماشین جنگی ارمنستان به حرکت در می آید!وجنایتهای ارامنه در آنسوی ارس  بایکوت خبری می شوند!کم ترین خبری در این رابطه از رسانه های جمعی ایران منتشر نمی  شود!دقیقآهمان حمایتی را که حکومت پهلوی  از اسراییل غاصب وخونخوار می نمود را امروز دولت تهران از ارامنه متجاوز وخون خوار  به عمل می آورد! شاید اگر حمایت های دولت تهران واعمال نظر های لابیون ارمنی نبود٬ امروز قرباغ  ما در اشغال ارامنه نبود. هم وطن  شاید فکر کنی که این تور نیست ٬ولی میخواهم بپرسم چه کسی این وبلاگ که جنایت ارامنه را افشاء می کند را فیلتر نموده است؟! http://sari-gelin.blogspot.com/ این وبلاگ(بیجار آذربایجان) ظمن محکوم کردن جنایت هر دوکشور جنایت کار واشغال گر٬توجه  شمارا به چند تصوی دل خراش از جنایتهای یهودیان وارامنه که بی شباهت به  هم نیستند ٬جلب می کند.شهادت  هم کیشانمان را اول به حضور آقا امام زمان  وسپس به  شما پیروان واقعی آن حضرت  تسلیت گفته ٬به امید٬ روزی که دست ارمنی ویهود ولابیون ارمنی ویهود را از کشورهای  مسلمان کوتاه کنیم

خرید و دانلود

با قیمت 4,500 تومان
  • انتشار : ۲۰ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج