گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 250 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 3,000 تومان

خرید دانلود فایل تحقیق پایان نامه عمران توليد آسفالت در كارگاه ارزانتر از همه جا آماده ارائه به دانشجویان و علاقمندان گروه هدف

چکیده : 

در مراحل اوليه پيدايش آسفالت، اكثراً آسفالت را در پاتيل‌هاي بزرگ تهيه مي‌كردند و طرز تهيه آسفالت در آن زمان‌ها به اين طريق بود كه مصالح سرند شده را در پاتيل فلزي ريخته و زير آن را به كمك يك فارسونكا (مشعل) حرارت مي‌دادند و هنگامي كه مصالح به اندازه كافي گرم مي‌شدند، قير مذاب و گرم شده را تا به آن اضافه مي‌نمودند و خوب مخلوط كرده و سپس در سطح راه پخش مي‌نمودند. اين روش ابتدايي كه در آن عوامل متشكله آسفالت غالباً كم و زياد مي‌شدند، امروز تقريباً منسوخ شده و در موارد معدودي جهت تهيه آسفالت در حجم كم والاالخصوص براي تهيه آسفالت ايزولاسيون بام ساختمان‌ها بكار گرفته مي‌شود.

با توسعه صنايع، به تدريج وسايل و ماشين‌آلات بهتري در اختيار راه‌سازان قرار داده شد، تا جايي كه امروزه انواع كارخانه‌هاي آسفالت مداوم و متناوب به صورت نيمه اتوماتيك، اتوماتيك و حتي كارخانه‌هاي آسفالت مجهز به كامپيوتر به بازار عرضه شده است.

بي‌شبهه عرضه كارخانه‌هاي آسفالت با ظرفيت زياد، مهمترين و بالاترين امكان را به پيمانكاران داده است تا بهترين راندمان را از ماشين‌آلات پخش آسفالت به دست آورند. امروزه كارخانه‌هايي با توليد متجاوز از ۲۵۰ تن آسفالت در ساعت نيز در اختيار صنايع راه‌سازي قرار دارد.

كارگاه تهيه آسفالت

هر كارگاه آسفالت مشتمل بر واحدهايي است كه به يكديگر وابستگي داشته، به نحوي كه راندمان توليد آسفالت كارگاه بستگي تام به عملكرد اين واحدها كه ذيلاً به‌طور مختصر تشريح مي‌شوند، دارد:

 ·        واحد توليد نيرو

·        واحد سنگ‌شكن

·        مخازن قير

·        كارخانه آسفالت


عوامل فوق اركان اصلي توليد آسفالت محسوب شده و ساير عوامل از جمله وسايل پخش، وسايل حمل و نقل در درجه دوم اهميت قرار مي‌گيرند.

معمولاً در هر كارگاه آسفالت يك واحد توليد نيرو (برق) وجود دارد كه قدرت آن با توجه به مصرف دستگاه‌هاي موجود در كارگاه انتخاب مي‌گردد. اكثراً بيش از يك ژنراتور در اين واحد نصب مي‌شود كه جوابگوي مصارف مختلف از جمله روشنايي كارگاه و مصرف دستگاه‌هاي مختلف باشد.

خرید و دانلود

با قیمت 3,000 تومان
  • انتشار : ۱۱ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج