گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 125 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 3,000 تومان

خرید دانلود فایل تحقیق پایان نامه عمرانپروژه عظیم تونل کانال ( انگلستان) ارزانتر از همه جا آماده ارائه به دانشجویان و علاقمندان گروه هدف

چکیده : 

تونل کانال ، تونلی است ریلی با طول ۵۱٫۵ KM (31mi) که در زیر کانال انگلیس در stears of Dover قرار دارد که Folkestone  ، Kent در انگلستان را به Coquelles که در نزدیکی coucue در شمال فرانسه واقع شده است وصل می کند .

    این یک پروژه عظیم بود که چند شروع نادرست داشت اما نهایتا در سال ۱۹۹۴ تکمیل شد . این تونل ، بعد از تونل seikan در ژاپن ، بلندترین تونل ریلی جهان است . اما قسمتی از آن که زیر دریا قرار دارد یعنی ۳۹  کیلومتر (۲۴مایل) ، بلندترین تول زیردریایی در جهان است . این طرح توسط شرکت یوروتونل اجرا شده است . انجمن مهندسان شهرسازی آمریکا اعلام کرده اند که این تونل یکی از عجایب هفتگانه دنیای مدرن است .

        تاریخچه طرح ها و تلاش ها برای شروع تونل

        ایجاد ارتباط بین جزایر بریتانیای کبیر و قاره بدون جزیره اروپا در زمان های بسیاری پیشنهاد شده بود .

        Albert Maathiev Favier که یک مهندس فرانسوی بود طراحی را برای یک تونل ارائه داد .

مسافران می توانستند با گاری های اسبی از تونل بگذرند ، جاده با چراغهای نفت سوز روشن می شد و در جزیره ای که در بین تونل واقع شده بود اسب ها می توانستند هوای تازه دریافت کنند . هزینه آن یک میلیون پوند در سال ۱۸۰۲ تخمین زده شد .

۱۸۶۵:جرج وارد هانت ایده زدن تونل را به وزیر دارایی یعنی ویلیام اوارت گلدستون ارائه داد .

۱۸۶۸:  لرد گردندویل حمایت خود از دولت بریتانیا برای تونل پیشنهاد شده اعلام کرد .

۱۸۷۵ : پیتر ویلیام بارلو که سرسختانه بر روی طرح اولین راه آهن زیرزمینی جهان کار می کرد که یک لوله فولادی معلق در داخل تونل جاسازی شود این ایده رد شد .

پارلمان بریتانیا و فرانسه طرح ساخت تونل را تصویب کردند . بودجه هایی که ناکافی بودند افزایش یافتند و یک سال بعد کار متوقف شد .

۱۸۷۶ : بررسی جامع زمین شناسی صورت گرفت . فرانسه دو کانال حفر کرد .

۱۸۸۸ : شرکت راه آهن جنوب شرق (SER) از سمت بریتانیا به صورت آزمایشی حفاری هایی صورت گرفت .

۱۸۸۱ : ماشین انحصاری حفاری تونل ۸۹۷ یارد (۸۲۰ متر) موارنی با صخره ها از طرف بریتانیا حفاری کرد .

کار تونل کانال علی رغم بودجه ناکافی با شرکت راه آهن جنوب شرق آغاز شد .

کمپانی راه آهن قاره ای زیردریایی تاسیس شد .

۱۸۸۲ : کمپانی تونل کانال که رقیب کمپانی قاره ای زیردریایی در فرآیند کار خللی ایجاد کرد . از طریق یک گروه با نفوذ و رسانه های گروهی (از جمله اشخاصی مثل رابرت بروینگ و آلفرد دورد تنی سون ) پیشنهادی را ارائه دادند . عاقبت کار به خاطر مخالفت های نظامی به وسیله هیئت تجاری متوقف شد . یکی از دلایل ذکر شده سهولت حمله مهاجمان از قاره اروپا بود .

۱۹۲۲ : کارگران شروع به حفر تونل از زیر صخره های گچی بین فولک استون و دور که حالا با نام سمفایر هو شناخته می شود کردند . بعد ازتکمیل حفر ۴۰۰ فوت (۱۲۸ متر) از تونل مخالفت های سیاسی دوباره پروژه را متوقف ساخت .

خرید و دانلود

با قیمت 3,000 تومان
  • انتشار : ۱۴ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج