گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 107 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,000 تومان

خرید ودانلود تحقیق طرح اکتشاف سنگ تزیینی (تراورتن)-خرید اینترنتی تحقیق طرح اکتشاف سنگ تزیینی (تراورتن)-تحقیق طرح اکتشاف سنگ تزیینی (تراورتن)-دانلود رایگان مقاله طرح اکتشاف سنگ تزیینی (تراورتن)

این فایل در ۱۲صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:


سنگهای تزئینی 
از دیرباز تا به حال از سنگها برای مصارف ساختمانی، پل ها، سدها و … استفاده فراوان می شده که البته چگونگی و جایگاه استفاده سنگ از عواملی است که در عمر مفید سنگ در مقابل فرسایش و آلتراسیون بسیار مؤثر میباشد، به عنوان مثال سنگهای مصرف شده در پایین دیواره ها به عنوان سنگ پی عمر مفید کمتری نسبت به سنگهای بالای دیوار دارند و یا سنگهایی که به عنوان کف پوش در محیط های باز و فاقد سقف مورد استفاده قرار می گیرند، نسبت به سنگهایی که در نمای داخلی ساختمان بکار برده می شوند عمر مفید کمتری دارند.
ضخامت نیز از عوامل مهم دیگری است که در عمر مفید سنگ تأثیر فراوان دارد. سنگهایی که با ابعاد زیاد و بصورت بلوکی مورد استفاده قرار می گیرند مقاومت زیادی دارند، در واقع در ضخامت زیاد بار سنگ بوسیله خودش تحمل می شود که در عمر مفید سنگ مؤثر می باشد.
 
موقعیت جغرافیایی و راه های دسترسی
محدوده مورد نظر در نقشه توپوگرافی   تربت جام واقع شده است. از فریمان به سمت تربت جام حدوداً ۱۵ کیلومتر بعد از فریمان به شهر سفید سنگ رسیده از سفید سنگ به سمت شرق حرکت کرده در مسیر به روستای سنجدک در ادامه به روستای دو قلعه برشک و در نهایت پس از طی ۵۰ کیلومتر به روستای الغور رسیده از روستای الغور حدوداً ۴ کیلومتر به سمت جنوب غربی حرکت کرده و به محدوده مورد نظر می رسیم.
وضعیت توپوگرافی
ریخت حاکم در محدود مورد اکتشاف بصورت زیر میباشد.
۱- قسمت غربی و جنوب غربی ناحیه یک سری ارتفاعات به ارتفاع ۱۵۰۰ الی ۲۰۰۰ متر میباشد.
۲- در قسمت شمالی محدوده تپه ها ماهوره های متعدد به چشم می خورد
زمین شناسی عمومی منطقه
زمین شناسی منطقه شامل : 
۱: ماسه سنگ، سیلیت استون و کنگلومرا متعلق به ژوراسیک میباشد.
۲: شیل، فیلیت ، آهک ماسه سنگ های توفی با منشاء توربیدایتی متعلق به پرمین میباشد.
بطور کلی زمین شناسی محدوده مورد اکتشاف شامل شیل و ماسه سنگ و سنگهای آهکی و رگه تراورتن که بر روی رسوبات گلی تشکیل شده است.
رگه تراورتن به طول حدود m 2500 در امتداد شمال شرقی – جنوب غربی به ضخامت متوسط ۵ الی ۴ کیلومتر به عرضها متوسط ۸۰ الی ۵۰ متر به روی رسوبات گلی تشکیل شده است.
زمین شناسی ساختمانی 
زمین شناسی ساختمانی ناحیه ای شامل چند گسل فرعی میباشد و زمین شناسی ساختمانی محدوده معدنی شامل چند گسله کوچک میباشد.

خرید و دانلود

با قیمت 4,000 تومان
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج