گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 136 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 8,000 تومان
این فایل در ۱۱۳صفحه در قالبpdfتهیه شده وشامل موارد زیر است:

این سمینار جهت ارایه در مقطع کارشناسی ارشد طراحی وتدوین گردیده است وشامل کلیه مباحث مورد نیاز سمینارارشد این رشته می باشد.نمونه های مشابه این عنوان با قیمت های بسیار بالایی در اینترنت به فروش می رسد.گروه تخصصی مااین سمینار رابا  قیمت ناچیزی جهت استفاده دانشجویان عزیز در رابطه با منبع اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهد.حق مالکیت معنوی این اثر   مربوط به نگارنده است وفقط جهت استفاده ازمنابع اطلاعاتی وبالا بردن سطح علمی شما دراین سایت ارایه گردیده است.
امروزه قیرهای اصلاح شده جایگاه مهمی در پروژه ها ی عمرانی بدست آورده اند .پلیمرها بعنوان مهمترین خانواده اصلاح کننده قیر ، برای بهبود عملکرد و افزایش کارایی مخلوط نهایی به قیر اضافه می شوند .افزودن پلیمر به قیرها آثار مثبتی روی خواص و عملکرد آنها دردمای بالاو پایین مقاومت دربرابر شیارشدگی و ترک های گرمایی داردپلیمرها حساسیت گرمایی قیر ،بویژه دردمای بالا که قیر جاری می شود را کاهش ،مقاومت مخلوطهای اسفالتی را دربرابر خستگی افزایش و چسبندگی قیر را بالا می برد . دراین مقاله سعی شده تا انواع مواد افزودنی معرفی و برخی عملکردها و خصوصیات ویژه آسفالت های تولید شده ازاین نوع قیرها بیان شود .

پلیمرها مهم ترین خانواده اصلاح کننده های قیرهستند . بسته به نوع پلیمر ، این ترکیبات آثار مثبتی روی خواص عملکردی دمای بالا و پایین قیر ، مانند مقاومت در برابر شیاردار شدن و ترکهای گرمایی دارند. اصلاح خواص قیر باعث بالا رفتن کیفیت آن و افزایش عمر سرویس دهی پوشش می گردد و در نتیجه هزینه های نگهداری و پوشش دادن مخلوط های آسفالتی بشدت کاهش می یابد. گسترش روز افزون مواد پلیمری و تنوع آنها با خواص گوناگون سبب گردیده است که تحقیقات وسیعی در سطح جهان روی تواناییهای این مواد در اختلاط با قیر انجام گیرد.در میان پلیمرهای موجود یکی از بهترین اصلاح کننده های قیر ، پلیمر SBS می باشد كه دو خاصيت لاستيكي و ترموپلاستيكي را به طور همزمان دارا مي باشد.          
هر چند قیمت قیرهای پلیمری در مقایسه با قیرهای خالص بیشتر است ولی ملاحظات اقتصادی ناشی از کاهش عملیات ترمیم و افزایش عمر روسازی ها و کاهش هزینه های ناشی از توقف مداوم ترافیک به دلیل انجام تعمیرات منجر شده است تا در موارد متعددی استفاده از قیرهای پلیمری به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد.
انواع پلیمرهای مورد استفاده برای اصلاح قیر می توان به ترکیبات SBS، EVA، APP، LDPE، LLDPE، HDPE، SBR، SEBS، SISو …اشاره نمود.

خرید و دانلود

با قیمت 8,000 تومان
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج