گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 114 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,500 تومان
این فایل در ۱۶صفحه ققابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

در این صفحه برخی شمایل های(ICONS) موجوددر برنامه ویندوز قرار گرفته اند و          می توانیم آیکونهای جدیدی را نیز به آن اضافه کنیم.از این شمایل ها می توان برای اجرای برنامه های موجود و یا دسترسی به اطلاعات موجود در کامپیوتر استفاده نمود.
علاوه بر آیکونها در قسمت پائین میزکار ویندوز نواری به نام نوار وظیفه (TASK BAR) وجود دارد که بعدا” در باره آن بیشتر صحبت خواهیم کرد. ولی در گوشه سمت چپ این نواربا کلیک نمودن برروی دکمه START می توانیم برنامه های موجود در ویندوز را اجرا کنیم.
در این کادر می توانیم برنامه های موجود برروی کامپیوتر را اجرا نمائیم، به پوشه پرونده های شخصی دسترسی پیدا کنیم، تنظیمات سیستم را انجام دهیم، و یا اینکه از ویندوز خارج شده و کامپیوتر را خاموش کنیم.
معرفی شمایل ها (ICONS) 
در میزکارویندوز دو نوع شمایل وجود دارد: 
۱- پوشه FOLDER
۲- میان بر SHORTCUT 
پوشه محلی برای نگهداری و مرتب سازی فایل ها و سایر اطلاعات مورد نیاز است . به عبارت دیگر بخشی از فضای کامپیوتر است که به نگهداری پرونده ها اختصاص دارد
میان بر، راهی برای اجرای سریع تر برنامه ها است.چنانچه برنامه ای را بارها بخواهیم اجرا نمائیم بهتر است که برای آن یک میان بر ایجاد کنیم
تفاوت میان FOLDER و SHORTCUT :
از نظر کاربردی همانگونه که عنوان شد پوشه برای نگهداری پرونده ها است و میان بر برای اجرای برنامه می باشد.
از نظر شکلی نیز بر روی آیکون SHORTCUT یک علامت فلش برگشته وجود دارد که در آیکون FOLDER وجود ندارد.

نحوه ایجاد آیکون FOLDER با استفاده از کلید سریع:
برای ایجاد آیکون پوشه در میزکار ویندوز با استفاده از کلید سریع (SHORT KEY) ، کلید سمت راست موس را کلیک می کنیم. کادر محاوره ای زیر نمایان می شود:
نحوه ایجاد آیکون SHORTCUT با استفاده از کلید سریع:
برای ایجاد آیکون میانبر در میزکار ویندوز با استفاده از کلید سریع (SHORT KEY) ، کلید سمت راست موس را کلیک می کنیم.و همانند مراحل قبل گزینه NEW را انتخاب    می کنیم . ولی پس از آن بجای کلیک نمودن برروی FOLDER آیکونSHORTCUT را انتخاب می کنیم.در اینجا منوی زیرباز می شود:
این کادر در خصوص محل قرار گرفتن (آدرس) برنامه مورد نظر که برای آن میانبر ایجاد می کنیم سوال می کند.اگر آدرس برنامه را ندانیم می بایست گزینه BROWS را انتخاب نمائیم.
و مکان برنامه را در کامپیوتر مشخص کنیم،ودکمه OK   را فشار دهیم.پس از کلیک نمودن دکمه OK آدرس برنامه مورد نظر در کادر مربوطه مشخص خواهد شد. با کلیک نمودن برروی گزینه NEXT در آخرین مرحله نام آیکون میانبر را مشخص می کنیم و سپس با فشردن کلید FINISH میانبر مورد نظر در میز کار WINDOWS ایجاد می شود
معرفی نواروظیفه TASK BAR 
نوار وظیفه نواری است که در قسمت پائین میز کار ویندوز قرار گرفته است . در سمت چپ نوار وظیفه دکمه START قرار گرفته است که قبلا”در خصوص آن توضیح داده شد. و در سمت راست آن نیز منطقه اطلاع رسانی NOTIFICATION AREA قرار دارد که        می توانیم در آن محدوده آیکونهای ضروری را قرار دهیم. از بقیه محدوده نوار وظیفه هم   می توان برای اضافه نمودن نوارابزارهای مختلف و نیز قرار گرفتن پنجره های باز استفاده نمود.

خرید و دانلود

با قیمت 4,500 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج