گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 168 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 3,000 تومان

خرید اینترنتی تحقیق ادواردو آنیلی-دانلود رایگان تحقیق ادواردو آنیلی-خرید ودانلود تحقیق ادواردو آنیلی-دانلود تحقیق ادواردو آنیلی-تحقیق ادواردو آنیلی

این فایل در قالب DOC،ودر ۲صفحه،قابل ویرایش برای شما تهیه شده است توضیحات مختصری در باره این فایل برای شما می دهیم  وتوضیحات کامل را در تویحات کامل به ما می دهیم.

در ۶ ژوئن ۱۹۵۴درنيويورک به دنيا آمد؛ پدرش سناتور” جيوواني آنيلي” ثروتمندترين مرد ايتاليا و مالک کارخانجات اتومبيل سازي فيات، فراري ،لامبورگيني ،لانچيا ،آلفارمو، ايوکو، به همراه چندين کارخانه توليد قطعات صنعتي، چند بانک خصوصي، شرکتهاي طراحي مد ولباس، روزنامه هاي پرتيراژلاستامپا” و “کوريره دلاسرا” ، باشگاه اتومبيل راني فراري وباشگاه فوتبال يوونتوس مي باشد.

علاوه بر اينها چندين شرکت ساختمان سازي، راه سازي، توليد لوازم پزشکي وهليکوپتر سازي هم وجود دارد که خانواده آنيلي جزء سهامداران اصلي آنها مي باشند.
ادواردو در کنار پدر، مادر، خواهر و خواهرزاده هايش
ميزان ثروت ونفوذ خانواده آنيلي به حدي است که رسانه هاي ايتاليا از آنها به عنوان خاندان پادشاهي ايتاليا نام مي برند که کارشناسان اقتصادي نيز درآمد سالانه خانواده آنيلي را بالغ بر ۶۰ ميليارد دلار تخمين مي زنند که ۳ برابر درآمد نفتي جمهوري اسلامي ايران است.
ادواردو تحصيلات مقدماتي را در ايتاليا طي کرد و بعد به کالج آتلانتيک درانگلستان رفت و پس از آن در رشته اديان وفلسفه شرق از دانشگاه پرينستون ايالات متحده با اخذ درجه دکتري فارغ التحصيل شد .
او از همان دوران جواني علاقه اي به اداره ثروت عظيم خانوادگي به روش پدرش نداشت و فقط چند سال مسئوليت اداره باشگاه فوتبال يوونتوس را به عهده داشت که پس از مدتي وي را ازکار برکنار کردند و عمويش جاي وي را گرفت.
در دهه۹۰هيچگونه مسئوليتي نداشت و اغلب اوقات را با مطالعه ، سفر ، روزنامه نگاري و فعاليتهاي بشر دوستانه گذراند تا اين که ۱۵ نوامبر سال ۲۰۰۰(۲۴ آبان۱۳۷۹) جسد بي جان وي در زير پل “ژنرال فرانکو رومانو” پيدا شد که ظاهر قضيه نشان مي داد که وي از روي پل به پائين پرت شده است .
موضوع مرگ وي از همان روز اول تا چند روز در را‌س اخبار قرار گرفت و هزاران سايت اينترنتي ، روزنامه ها وشبکه هاي تلويزيوني در مورد درگذشت او اخباري را پخش کردند.
اين رسانه هاادواردو” را فردي حساس ، گوشه گير، منزوي ، خجالتي، معتاد و بيمار توصيف کردند، اما در ميان حجم عظيم اخبار منتشره خبري از انجمن فارغ التحصيلان ايتاليا منتشر شد که ادواردو را يک مسلمان شيعه معرفي کرد و ادعا نمود که وي توسط عوامل صهيونيست به شهادت رسيده است که عليرغم ارسال اين خبر براي رسانه هاي مختلف هيچکدام حتي اشاره اي هم به آن نکردند
.


خرید و دانلود

با قیمت 3,000 تومان
  • انتشار : ۱۵ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج