گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 110 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 6,000 تومان

این فایل در ۶۰صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

اجزای تشکیل دهنده سقف تیرچه بلوک و نقش آنها در مراحل دو گانه باربری
   سقف اجرا شده با تیرچه بلوک از انواع سقفهای با پشت بند (تیرک دار) بتنی است که تحمل فشار به بتن بالایی یا ضخامت حداقل پنچ سانتیمتر واگذار می گردد و کشش توسط میلگردهای کششی تیرچه (میلگردهای تحتانی تیرچه )تحمل می شود.
در ادامه برای آشنایی بیشتر شما توضیحات مفصلی می دهیم
بتن بالایی همچنین، همانند یک دال نازک پا با دهانه ای برابر فاصله دو تیرچه خکش موضعی را در محل بین دو تیرچه تحمل می کند. در این نوع سقف تیرچه ها به فاصله حداکثر ۷۰ سانتیمتر (محور تا محور) کنار هم و در امتداد دهانه کوتاهتر سقف قرار می گیرند و با بتن پوششی که در محل ریخته میشود و ضخامت آن حداقل پنچ سانتیمتر است،تیرهای T شکل چسبیده و مجاور هم را تشکیل میدهند.برای پر کردن فاصله تیرچه ها، از عناصر گوناگون،مانند آجرهای توخالی،بلوکهای بتنی و حتی پلاستیک و چیزهای دیگر استفاده می شود. این عناصر پر کننده در سقف تحمل نیرو نمی کنند.
 بنابراین سقف تیرچه بلوک از اجزای اصلی، به شرح زیر تشکیل می شود.
۱٫ تیرچه 
۲٫ بلوک
۳٫ میلگرد حرارتی و افت و میلگرد منفی
۴٫ بتن پوششی (درجا)
   که نقش از این اجزا در مراحل دو گانه باربری،یعنی مرحله حمل ونقل تیرچه و اجرای سقف و مرحله و مرحله بهره برداری را به ترتیب زیر می آوریم:
۱٫ تیرچه: عضو پیش ساخته ای است متشکل از بتن و فولاد به مقطع تقریبیT که  در دو نوع تیرچه خرپایی و تیرچه پیش تنیده، تولید میشود و مانند همه قطعه های پیش ساخته در دو مرحله تحت اثر نیرو قرار می گیرد این دو مرحله به علت اهمیت آنها باید به دقت مورد ملاحظه قرار گیرند:
أ‌- مرحله اول باربری در این مرحله باید تیرچه به تنهایی قادر به تحمل بار ناشی از وزن خود در هنگام حمل و نقل بوده و همچنین قادر به تحمل وزن مرده سقف (وزن تیرچه، بلوک و بتن پوششی) بین تکیه گاههای موقت (شمعبندیهای)در زمان اجرای سقف باشد.

 ب- مرحله دوم باربری: این مرحله در تیرچه پس ازحصول مقاومت بتن پوششی فرا میرسد که تکیه گاههای موقت اجرایی برداشته شده و تیرچه به عنوان عضو کششی تیرT تحمل نیرو می نماید.
۱-۱٫ تیرچه پیش ساخته خرپایی:تیرچه پیش از خرپای فولادی و پاشنه بتنی تشکیل شده است و در صورتی که دارای  قالب سفالی باشد ، تیرچه کفشک دار نامیده می شود.
تیرچه پیش ساخته خر پای برای تحمل مراحل دو گانه باربری، از اجزای زیر تشکیل می شود:
۱-۱-۱٫ عضو کششی 
۱-۱-۲٫ میلگرد های عرضی
۱-۱-۳٫ میلگرد بالایی

خرید و دانلود

با قیمت 6,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج