گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 101 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 6,500 تومان

خرید ودانلود فایل تحقیق بي توجهي بانك جهاني به تحريمها وسرمایه گذاری در ایران-دانلود رایگان تحقیق بي توجهي بانك جهاني به تحريمها وسرمایه گذاری در ایران-خرید اینترنتی تحقیق بي توجهي بانك جهاني به تحريمها وسرمایه گذاری در ایران-دانلود رایگان مقاله بي توجهي بانك جهاني به تحريمها وسرمایه گذاری در ایران-تحقیق بي توجهي بانك جهاني به تحريمها وسرمایه گذاری در ایران-فایل تحقیق بي توجهي بانك جهاني به تحريمها وسرمایه گذاری در ایران

این فایل در۱۱صفحه قابل ویرایش برای شما تهیه ده است امیدواریم که بتواند به شما دوستان عزیز کمک کند 

در حالي كه آمريكا در تلاش است تعاملات دنياي خارج با ايران را قطع كند، بانك جهاني بيش از ۱۲۲ ميليون دلار پوشش تضميني براي سرمايه گذاري در ايران ارائه داده است.

به گزارش خدمت شبكه تلويزيوني فاكس نيوز آمريكا ضمن ارائه گزارشي از همكاري هاي اقتصادي بانك جهاني با ايران خواهان قطع اين همكاري ها شده است.
در اين گزارش آمده است:« بانك جهاني با استفاده از ميليون ها دلار ماليات هاي مردم امريكا به ايران كمك مي كند بخش صنعت و گاز خود را توسعه دهد».
اين در حالي است كه امريكا فعالانه سعي مي كند جامعه بين الملل را از تعاملات تجاري با ايران به ويژه در بخش انرژي اين كشور بازدارد.
آژانس تضمين سرمايه گذاري هاي چند جانبه وابسته به بانك جهاني در زمينه تضمين سرمايه گذاري هاي خارجي در كشورهاي در حال توسعه فعاليت دارد و امريكا بزرگترين كمك كننده به آن محسوب مي شود.
امريكا از سال ۲۰۰۰ تا كنون ۲۴ ميليون دلار به اين آژانس كمك كرده است.
فاكس نيوز در ادامه گزارش خود آورده است اين آژانس۲ /۱۲۲ ميليون دلار پوشش تضميني براي سه شركت از تايلند و ژاپن جهت سرمايه گذاري در يك شركت پتروشيمي در ايران ارائه داده است.
اين سه شركت در مجموع ۴۲ ميليون دلار در اين پروژه سرمايه گذاري كرده اند.
به علاوه شركت ژاپني ايتوچو ۹۶ ميليون دلار به صورت سهام قرضه به شركت پتروشيمي مهر ارائه كرده است.اين فعاليت نيز تحت تاييد بانك جهاني انجام شده است.
اين براي نخستين بار است كه آژانس تضمين سرمايه گذاري هاي چند جانبه در ايران چنين پوششي را ارائه مي دهد.
پروژه هاي مزبور به ايران كمك مي كند به صادرات خود تنوع ببخشد و درآمدهاي خود را افزايش دهد.
پارس جنوبي تنها حوزه فعاليت آژانس تضمين سرمايه گذاري هاي چند جانبه در ايران نيست.اين آژانس همچنين پنج ميليون دلار وام تضميني به يك شركت تركيه اي فعال در زمينه توليد و صادرات كانتينرهاي پلي پروپيلن ارائه داده است.
استيو راچمن يكي از مقامات سابق بانك جهاني گفته است بانك جهاني طي شش ماه گذشته حداقل ۵۰ ميليون دلار براي انجام پروژه هاي مختلف به ايران انتقال داده است.
وي در نامه اي به وزير خارجه امريكا با اشاره به فعاليت هاي بانك جهاني از حركت اين بانك در خلاف جهت سياست هاي امريكا براي اعمال فشار به ايران سخن گفته است.
در اين نامه از دولت امريكا خواسته شده است بانك جهاني را وادار كند تا كليه فعاليت هاي سرمايه گذاري در ايران را متوقف كند.
يك سخنگوي بانك جهاني در گفتگو با فاكس نيوز گفت آژانس تضمين سرمايه گذاري هاي چند جانبه ۱۲۷ ميليون دلار پوشش تضميني براي سرمايه گذاري در ايران ارائه داده است كه تصميم اين كار قبل از سال ۲۰۰۵ اتخاذ شده است و چنين تضمين هايي تا ادعايي از سوي سرمايه گذار نباشد در منابع مالي نقصاني ايجاد نمي كند.
بانك جهاني در سايت رسمي خود آورده است كه فعاليت هاي خود در ايران را با قطعنامه هاي سازمان ملل هماهنگ كرده است

خرید و دانلود

با قیمت 6,500 تومان
  • انتشار : ۳۰ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج