گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 146 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,000 تومان
دانلود رایگان تحقیق تعيين مشخصات خاك (ژئوتكنيك )-خرید اینترنتی تحقیق تعيين مشخصات خاك (ژئوتكنيك )-دانلود رایگان مقاله تعيين مشخصات خاك (ژئوتكنيك )-تحقیق تعيين مشخصات خاك (ژئوتكنيك )-دانلود فایل تحقیق تعيين مشخصات خاك (ژئوتكنيك )
این فایل در ۲۵صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

در رشته مكانيك خاك و مهندسي پي يا ( ژئوتكنيك ) ، تعيين مشخصات خاك تعريفي از چگونگي رفتار و ويژگيهاي خاك از اهميت زيادي برخوردار است در ادامه برای آشنایی بیشتر شما توضیحات مفصلی میدهیم. 

 

 

 

 

استفاده از دستگاه ها و وسايل آزمايشگاهي

از حيث قيمت ، قيمت اين دستگاه همواره متغير بوده است . براي آنكه نتايج خوبي داشته باشيم بايد اين دستگاه ها به خوبي نگهداري شوند . كاليبره كردن اجزاي آنها مانند ترازوها و حلقه هاي بارگذاري ، بايد بطور مداوم كنترل شود . لازم است تمام وسايل قبل و بعد از استفاده تميز باشند . اين امر در بهتر شدن نتايج نقش با اهميتي دارد .

 

 ثبت اطلاعات

در هر آزمايش ، همواره عادت به ثبت اطلاعات در جدولي مناسب بلافاصله بعد از انجام آزمايش كاري لازم محسوب مي شود بعضي اوقات ، دانشجو روي كاغذ با دستخط ناخوانا اين اطلاعات را مي نويسد ، در حالي كه اين كاغذ ممكن است گم شود يا به دور افكنده شود اين كار ممكن است موجب آن شود كه آزمايش تكرار شود و يا حتي نتايج ناصحيحي به دست آيد .

 تهية‌گزارش

 در كلاس درس بسياري از آزمايشهايي كه شرح داده مي شود بايد توسط گروه هاي كوچك(۳٫۲ نفره ) انجام شود ولي هر گزارش بايد توسط يك يك دانشجويان تهيه شود . اين كار باعث بهبود مهارت دانشجو در نوشتن و تهيه يك گزارش فني است . هرگزارش بايد داراي اجزاي زير باشد :

۱- جلد : شامل عنوان آزمايش ، نام و اطلاعات لازم كه بر اساس آنها آزمايش انجام شده است .

۲-صفحه بعد از جلد : شامل فهرست عناوين زير:

الف هدف از آزمايش

ب- وسايل آزمايش

ج- تصوير شماتيك وسايل آزمايش

د- توضيح مختصري از وسايل اصلي مورد استفاده در آزمايش

۳- نتايج اين قسمت شامل :

الف صفحه (‌صفحات ) اطلاعت و ارقام

ب نمونة‌محاسبات انجام شده

ج- منحنيهاي مورد نياز

۴- بحث در مورد دقت آزمايش و منابع خطا

 نكاتي دربارة منحنيها و جداول لازم در تهية گزارش

منحنيها و جداول تا حد امكان بايد مشخص و تميز ارائه شوند واحدها همواره ذكر شوند .منحنيها تا حدي كه مي شود بزرگ رسم شوند و شماره گذاري گرديده و توضيح لازم در زير آنها داده شود . نمونه اي از يك منحني كه به شكل بدي رسم شده ومنحني اي كه خوب رسم شده است در شكل ۱-۱ آورده شده است در جايي كه نياز است از قوس و خط مستقيم نيز استفاده كرد .

خرید و دانلود

با قیمت 4,000 تومان
  • انتشار : ۲۶ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج