گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 114 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان
این فایل در ۱۳صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

بيست و يك سال پس از اختراع برق توسط اديسون اولين مولد برق جهت تامين روشنايي حرم مطهر حضرت رضا(ع) نصب و راه اندازي شد و طي يكصد سال گذشته براي روشن نگه داشتن اين بارگاه ملكوتي اقدامات فراواني به منصه ظهور رسيده است.
در سال ۱۳۴۳ شركت برق منطقه اي خراسان تشكيل شد و مسئوليت تامين برق شهرستان مشهد را با استفاده از چند دستگاه مولد ديزلي بر عهده گرفت.
در سال ۱۳۴۷ براي تامين برق شهرهاي ديگر استان نيروگاه حرارتي مشهد به بهره برداري رسيد. در سال ۱۳۴۹ بنا به تصميم وزارت متبوع (آب و برق) مديريت نيروگاه مشهد به شركت توليد و انتقال نيروي برق ايران (توانير) منتقل و بدين ترتيب اين شركت تا سال ۱۳۶۵ ضمن تامين برق شهرهاي جنوبي و چند شهر شمالي خراسان با نيروگاههاي ديزلي تحت مديريت خود مسئوليت انتقال و توزيع برق در استان خراسان را بر عهده داشت.
در سال ۱۳۶۶ مجددا با تصويب وزارت نيرو كليه تاسيسات توليدي شركت توانير شامل نيروگاه هاي توس، مشهد، شريعتي، شيروان و قاين به شركت برق منطقه اي خراسان واگذار و اين شركت وظيفه توليد، انتقال و توزيع برق در استان را عهده دار و فصل جديدي در سيماي صنعت برق خراسان گشوده شد و بخشهاي مختلف صنعت برق بعنوان اولين استان كشور از مديريت واحدي برخوردار گرديد. در آن زمان شركت داراي سه معاونت تخصصي بود، معاونت توزيع نيرو: سرپرستي امورها، قسمت ها و ادارت برق مشهد و شهرستان ها كه به شكلي در ارتباط با مردم بودند. معاونت بهره برداري توليد و انتقال: مسئوليت كليه نيروگاه هاي استان و بخش انتقال نيرو و بالاخره معاونت طرح و نوسازي: سرپرستي واحدهاي مهندسي و اجرايي طرح هاي توليد و انتقال را بر عهده داشتند. از آنجا كه واحدهاي تابعه شركت عملا بصورت واحد مستقل به وظايف خود عمل مي نمودند در سال ۱۳۷۱ كه به منظور تمركز زدايي و واگذاري كارها به بخش خصوصي و نظارت و هدايت بيشتر واحدها، تشكيل شركت هاي وابسته در دستور كار شركت قرار گرفت و با شتاب بيشتري اين مهم اجرا و هر يك بصورت يك شركت هويت تازه اي يافتند. در حال حاضر ۱۶ شركت در سه بخش توليد، انتقال و توزيع و خدمات فني مهندسي و خدماتي به ثبت رسيده و ارائه خدمات مي نمايند.
در بخش توليد: شركت هاي مديريت توليد برق توس ، مديريت توليد برق مشهد ، مديريت توليد برق خيام و مديريت توليد نيروگاه هاي گازي خراسان.
در بخش انتقال: شركت هاي احداث تاسيسات انتقال نيرو و شركت مهندسي انتقال نيرو و مخابرات شرق(مهام شرق).
در بخش توزيع: شركت توزيع نيروي برق مشهد ، شركت توزيع نيروي برق خراسان رضوي ، شركت توزيع نيروي برق خراسان جنوبي ، شركت توزيع نيروي برق خراسان شمالي.
شركت هاي ديگر شامل: شركت خدمات پشتيباني نيرو (پشتيبان) ، راهبر نيروي خراسان ، مهندسي مشاور نيروي خراسان (منيران)، نصب و تعميرات نيروي خراسان (نتن)، خدمات رفاهي و عمومي (رفانير)، و فني توس نيرو كه در راستاي سياست هاي متخذه فعاليت مي نمايند. برابر اساسنامه شركت هاي معرفي شده بالاترين مرجع تصميم گيري و نظارت اين شركت ها، مجمع عمومي است كه رياست مجمع بر عهده مدير عامل شركت برق منطقه اي خراسان است.
برق در منابع اصلی خود نیروگاهها تولید می شوند سپس به مراکز توزیع برق انتقال داده می شوند و پس از تقسیم و کاهش ولتاژ در بین مصرف کنندگان توزیع می شود. پروژه ی مد نظر در فاز توزیع برق است.
شرکت برق منطقه ای خراسان پروژه ی مدیریت طرحهای سرمایه ای را از اوایل سال ۱۳۸۲ آغاز کرد. وسعت این پروژه در سراسر استان خراسان سابق( خراسان شمالی – رضوی – جنوبی) بود که با عنوان سیستم های توزیع برق آغاز به کار کرد. اما بعدها به دلیل پاره‌ای از مسائل این پروژه به قسمتهای کوچکتری تقسیم شد تا کاملتر و تخصصی تر به این پروژه پرداخته شد. مدیریت طرحهای سرمایه ای در حوزه‌ی برق خراسان و در شرکت برق منطقه ای خراسان فعالیت خودش را آغاز کرد تا بتواند از طریق وب و اینترنت به کاربران خود ارائه خدمات بدهد و سیستم بروکراسی را به فراموشی بسپارد. این پروژه دو هدف عمده را در نظر داشت : اول برنامه ریزی و اجرا، دوم بهره‌برداری و توزیع. 
ملاحضات داخلی
نبود بانک اطلاعاتی جامع و کاملی که تمامی فرآیندها به طور مستقل از آن بهره ببرند. هر بخش برای خود سیستم اطلاعاتی داشت که اطلاعات مربوط به پروژه که به آن بخش مربوط بود را در خود نگاه می داشت که این کار باعث بروز افزونگی زیاد در داده ها و در نتیجه امکان جمع آوری اطلاعات آماری را بسیار مشکل می نمود.
پیمانکاران برای ارسال و ثبت صورت وضعیت خود و دریافت تاییدیه ای برای آن که منجر به پرداخت هزینه به آنان می شود باید صورت وضعیت رابه مجریان مربوط تحویل و آنان نسبت به ثبت اقدام می کردند که این امر به دلیل زیاد بودن مشغله ی کاری مجریان در اکثر موارد با تاخیر صورت می گرفت که در نتیجه باعث پرداخت نشدن به موقع هزینه به پیمانکاران و توقف مراحل اجرایی پروژه تا پرداخت هزینه به پیمانکاران می شد. 
کارشناس مربوط به بررسی صورت وضعیت های ارسالی توسط پیمانکاران باید از مراحل و میزان پیشرفت فیزیکی هر پروژه اطلاعات کامل و جامعی داشته باشد تا بتواند نسبت به رد یا قبول صورت وضعیت اقدام کند که این امر در سیستم حاضر به علت نبود ناظری که اطلاعات را در پایگاه به طور مستقیم ثبت کند وجود ندارد.
ملاحضات خارجی
عدم حضور پیمانکاران در سیستم به عنوان یک فرآیند و بروز مشکلات که در ادامه اجرای پروژه به دنبال دارد.
عدم وجود اطلاعات جامع از روند کلی تمامی پروژه ها جهت اخذ تصمیمات کلان توسط مدیران ارشد شرکت.

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
  • انتشار : ۱۹ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج