گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 121 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,000 تومان
این فایل در ۱۳صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

اين دستگاه داراي امواج ماوراء صوت براي كنترل و فرار حيوانات و حشرات موذي از قبيل موش هاي خانگي، سوسك ها، كك، كريكت ها و ديگر،  موثر مي باشد. 
تحقيقات آزمايشگاهي: نشان داده است كه امواج اين سيستم ماوراي صوت باعث ناراحتي و رنجش سيستم شنوايي و عصبي شدن اين حيوانات و حشرات موذي مي شود و با صوت ۲۶۰ دسي بل تمام منبع غذايي و لانه خود را رها نموده و فرار را بر اقامت ترجيح دهند و به محل ديگري دور از اين امواج كوچ كنند.
امواج صوتي سيستم: خارج از دامنه شنوايي انسان ها، حيوانات خانگي، پرندگان و آبزيان مي باشد و بي ضرر است.
عملكرد سيستم: هرگز تداخلي با دستگاه تنظيم ضربان قلب، سمعك، راديو، تلويزيون، سيستم هاي اعلام حريق، دزدگير و ساير لوازم الكترونيكي ندارد
خصوصيات سيستم: امواج ماوراي صوت دستگاه هرگز به انسان ها، حيوانات اهلي و گياهان آسيب نخواهد رساند.
تكنولوژي بسيار عالي با طرح زيبا با امواج ماوراي صوتي خودكار محدوده اي بين ۳۰،۰۰۰ تا ۶۵،۰۰۰ هرتز را با شدت زياد آفت زدايي مي كند.
طراحي منحصر به فرد مدار امواج نفوذي با امواج ماوراي صوت متمركزش به سيستم شنوايي و عصبي آفات به شدت ضربه مي زند، اين عملكرد براي مقابله با آفات و ايمني بسيار مؤثر مي باشد.
مهمترين خاصيت اين سيستم براي مصرف كننده اين است كه نيازي به پ داخت مبلغ بيشتري براي اضافه نمودن سرعت پخش امواج صوتي در مواقع خريد نمي باشد.
امواج ماوراي صوت دستگاه محوطه اي در حدود ۳۷۰ تا ۴۶۸ متر مربع را پوشش خواهد داد و براي عملكرد بهتر در بعضي از مواقع نياز به دو دستگاه خواهيد داشت.
دكمه تست به در پشت دستگاه .
چراغ نشانگر LED نشان دهنده فعال بودن دستگاه .
طريقه استفاده دستگاه :
۱- سيم آدابتور را به دستگاه وصل نموده سپس آدابتور را به پريز برق بزنيد.
۲- دكمه تست را براي چند ثانيه نگهداشته سپس رها نماييد، چراغ LED پشت دستگاه نمودار فعال بودن سيستم مي باشد.
   توضيح:
۱- لازم به ذكر است امواج ماوراي صوتي باعث تحريك اين آفات از اخفاء مي شوند و شما در چند روزه اول با افزايش فعاليت حيوانات و حشرات موذي مواجه خواهيد شد كه در مدت كمي همگان آن محل را ترك خواهند نمود.
۲- قدرت امواج ماوراي صوت باعث مي شود كه مدت كمتر از ده روز هيچ جانور و حشره موذي در منزل شما نخواهد بود.
۳- آفات به كلي از محل بيرون رانده خواهند شد ولي آنها مسلماً تخم و كرمينه هايشان كه توسط امواج ماوراي صوت تحت تأثير قرار نگرفته را ترك مي كنند ولي تخم ها در محل بجاي خواهد ماند تا زمانيكه سر از تخم بيرون بياورند. در اين شرايط بازده¬اي ماوراي صوت دافع آفات به سيستم شنوايي و عصبي¬شان نفوذ كرده و بيرون راندن مي شوند اين نسل جديد ظرف مدت ۴ الي ۶ هفته طول ميكشد كه تمامي آلودگي ها برطرف شود و شما براحتي از زندگي خود لذت ببريد.
۴- مصرف برق اين دستگاه با روشن بودن بيست و چهار ساعته بي نهايت كم مي باشد، جالب اينكه ديگر به خريد مواد هاي شيميايي و يا وسايل ديگر از قبيل تله هاي خطرناك و كثيف را نخواهيد داشت . 

مشخصات دستگاه:
ابعاد:  120 × ۹۰ × ۷۰  میلی متر
وزن:  160 گرم
منبع تغذیه: ۶۰ سیکل ، ۱۵۰ – ۱۲۰ ولت AC      /       50 سیکل ، ۲۲۰ – ۲۴۰ ولت AC
مصرف برق: ۵/۱ ولت
محدوده ی فرکانس: ۳۰۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰۰ هرتز (مدام در حال تغییر)
قدرت صدای خروجی:  دسیبل ۲۶۰ = ۱۳۰ × ۲
پوشش زاویه :  260 درجه

ضد پشه :
مصرف کننده گرامی: 
دستگاه ضد پشه ای که اکنون در دسترس شماست ، حاصل تکنولوژی پیشرفته اولتراسونیک می باشد ، که امروزه کاربرد روز افزون در تمام موارد از جمله پزشکی و مصارف عمومی یافته است.
این سیستم در حال حاضر با توجه به عدم استفاده از مواد شیمیایی پر مصرف ترین روش مقابله با پشه است.
این دستگاه پس از قرار گرفتن در مدار جریان الکتریکی امواج اولتراسونی ک ارسال می نماید که برای انسان به سختی قابل شنیدن ودرک است و باعث فرار ومختل کردن قدرت پرواز پشه گشته و بدین ترتیب مزاحمت این نوع حشره موذی را به صورت مؤثر رفع می نماید.
لازم به ذکر است که برای مشاهده اثر کامل دستگاه حدود(سی دقیقه) وقت لازم است.
محدوده عملکرد دستگاه ۴×۴ متر می باشد.
محافظ الكترونيكي:
این دستگاه قابل استفاده برای کلیه لوازم برقی از قبیل یخچال، فریز، کامپیوتر و غیره می باشد.
طرز کار دستگاه در برابر نوسانات جریان برق بدین صورت می باشد که در هنگام تغییرات ناگهانی ولتاژ(کمتر از ۱۹۰ ولت و بیشتر از ۲۵۰ ولت) جریان برق دستگاه به صورت خودکار قطع مینماید و بعد از ۲ تا ۴ دقیقه (تأخیر رسانی)دوباره جریان برق دستگاه را وصل می نماید.
این وسیله دارای چهار ورودی برای مصرف خروجی ۲ آمپر می

خرید و دانلود

با قیمت 4,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج