گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 122 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,000 تومان
این فایل در  3صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

در عرصه رقابتی محصولات دیجیتال معمولا «ترین‌ها» از طرف تولیدكنندگانی كه برای افزایش سهم خود از بازار به دنبال یك راه تازه و مطمئن هستند، مورد توجه قرار می‌گیرند.
شركت Sharp هم كه سال‌ها است در زمینه تولید محصولات دیجیتالی مختلف فعالیت می‌كند، به تازگی محصول جدید خود را از دسته «ترین‌»ها معرفی كرده است.
محصول جدید Sharp كه كوچك‌ترین تیونر تلویزیون‌‌های دیجیتالی است با برنامه‌های تلویزیونی Seg-۱ سازگار است
این تیونر مدل VA۳A۵JZ۹۱۲ اندازه‌ای برابر ۲۵/۱×۳/۷×۳/۷ میلیمتر دارد و به دلیل اندازه كوچكش به راحتی می‌تواند در نمایشگرهای كوچك و سبك وزن شركت Scalar نصب شود.
این تیونر تنها ۸۵میلی‌وات برق مصرف كرده و می‌تواند عمر باتری موبایل را در هنگام تماشای برنامه‌های تلویزیونی روی آن، افزایش دهد.
به گفته مسوولان Sharp، كوچك‌ترین تیونر تلویزیون‌های دیجیتالی دنیا از ماه سپتامبر به تولید انبوه می‌رسد و قرار است در هر ماه یك‌میلیون قطعه از این محصول تولید شود.
تیونر و متعلقات آن روی برد اصلی و عیوب آن:
اولین قطعات مهمی كه روی مادر بورد وجود دارند ic lm 317 می باشد كه كار تنظیم ولتاژ ۱۸-۱۳ را به عهده داره دومین ترانزیستور tip 42 است كه در صورت خرابی ولتاژ خروجی lnb رو نخواهید داشت رگولاتور ۵ ولت هم كه یكی دیگر از تغذیه های تیونرمیباشد.
فیوز f100 كه به رنگ زرد هست و در صورت اتصالی سیمهای lnb خواهد سوخت و درآخر خازنهای الكترولیت (۳عدد) كنار تیونر هستند كه در صورت خرابی باعث میشن كه تصویر شما شطرنجی باشه.
 
 
روی مادر بورد پهلوی كریستال یكعدد ic به شماره lcx04 هست كه در صورت خراب شدن مدار رگولاتور lm317 قادر به تنظیم كردن ولتاژ ۱۸-۱۳ نمیباشد.
بعضی از مواقع ممكنه كه دستگاه شما هم قدرت سیگنال و هم كیفیت سیگنال داشته باشه ولی نتونه كانالی رو اسكن كنه كه علت اون خرابی تیونر هست.
 

ایراد دیگه اینكه دستگاه شما فقط قادر به سرچ كردن فركانسهای پایین تر از ۱۱۹۰۰ هست كه علت اون سوختن مقاومت ۷۵ اهم موجود در پایه ورودی lm317 با ولتاژ ۲۵ ولت می باشد که با تعویض اون درست میشود.
داخل تیونر قطعاتی مهمی وجود دارند که شامل كریستال و chip ix2410 و ترانزیستور فركانس بالا و خازن ۱۰۴ آبی رنگ هستندكه در اثر خرابی اون قدرت سیگنال رانخواهید داشت.
 
 
 
شطرنجی شدن تصویر در صورت فیت بودن ۱۰۰% دیش که در بعضی مواقع سیر صعودی دارد یعنی اول خوب است پس از اندکی کار بطور شدید شطرنجی میشودیا ایراد از لحیم سردی cpu یا فلاش یا رم است و اگر اونها رو چك كردید و درست بود این مشکل که اکثرا در رسیورهای قدیمی زیاد پیش می آید و اشکال ۸۵% ازتیونر رسیور است که در بعضی مواقع قابل تعمیر است ( در مقاله تعمیر تیونر به همراه عکس توضیح داده ام) و بعضی مواقع کمپلت تیونر باید تعویض شود.
در برخی مواردکه تصویر را بسیار خوب داریم ولی نمودار شاخص سیگنال عکس العملی در مقابل سیگنال ندارد که میتواند که باز هم از تیونر باشد.
 
تک پولاریزه شدن دستگاه به شرط سالم بودن LNB یعنی مثلا فقط VERTICAL جواب دهد و HOR را جواب ندهد یا بالعکس که به راحتی با یک اهمتر میتوانید هر دو را تست VOLTAG کنید.
 
 
اگر , هم ۱۴ ولت را نشان داد و هم ۱۸ ولت دستگاه سالم است در غیر این صورت مشکل از ترانزیستور سوئیچ تیونر است و یا آِی سی کنترل (lm317) VOLTAG و یا خروجی ۱۴ یا ۱۸ ولت پاوریا همان منبع تغذیه .
سوئیچر به هیچ وجه جواب نمی دهد که میتواند مشکل از تولید فرکانس ۲۲ کیلوهرتز رسیور باشد.
 
نکته : برای جلوگیری از سوختن یا خرابی تیونر دستگاه حتما سعی کنید اتصال بین مغزی و رشته ای کابل پیش نیاید و در هنگام LOOP کردن با یک رسیور آنالوگ ۲ دستگاه
همزمان روشن و در حال کار نباشند چون در تعدادی کمی از رسیورها مدار محافظ وجود ندارد و سبب خرابی تیونر میشود.

خرید و دانلود

با قیمت 4,000 تومان
  • انتشار : ۲۲ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج