گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 126 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,500 تومان

این فایل در قالب PDFتهیه شده وشامل موارد زیراست:


هر گاه ازدحام و هنگامه و جنجالی بر پا شود از باب استشهاد و تمثیل می گویند«. خر دجال ظهور کردباید دید دجال کیست و خر دجال چه هنري داشت تا ریشه تاریخی ضرب المثل بالا به دست آید.به طوري که از لحن روایات و منطق و مفهوم احادیث بر می آید کلیه فرق و مذاهباسلامی به وجود و ظهور یک فرد کاملی از نسل پیغمبر و لقبش مهدي باشد معتقدهستند، منتها با این تفاوت که اهل سنت و جماعت علی الاکثر می گویند چنین شخصی در آخر الزمان متولد می شود و جهان و جهانیان را از ظلم و جور رهایی می بخشد ولی جماعت شیعه اثنی عشریه اضافه می کنند که این مهدي موعود از نسل امام یازدهمامام حسن عسکري و نامش محمد و مادرش نرجس خاتون است که در شب یا روزپانزدهم شعبان ۲۵۵ هجري متولد شده از سن شش یا هفت سالگی تا هفتاد و چهارسالگی غیبت صغري داشت و آن گاه غیبت کبري شروع شده است
اصلاً دجال چیست و کیست
البته این سوال شامل کسانی است که اصلاً با ئجال آشنایی ندارند و در حد آشنایی به آن بسنده می کینم.
 -2   خر دجال چیست؟
این دو سوال مطرح است و متأسفانه آنهایی هم که مذهبی هستند و یا ادعای مذهبی بودن می کنند به این نکات اهمیت نمی دهند چون نمی دانند که اهمیت بدهند.
اما در جواب سؤال اول باید گفت اگر بخواهیم خود کلمه دجال را موشکافانه بررسی کنیم به صورت مختصر و مفید می توان گفت دجال یعنی ضد مسیح و در واقع یعنی اینکه بدهایی را که وجود دارند به وسیله چیزی مخفی کرده و یا لاپوشونی کنند و به زیبایی تبدیل سازند و هرکس که می بیند فکر می کند بهترین چیز در عالم است می دانید این تمثال شبیه کیست شبیه شیطان است که بدی ها را خوب جلوه می دهد و موقعی هم که فهمیدیم و بدی آن برای ما آشکار شد جوری استدلال و دلیل برایمان می آورد که به خودمان می گوئیم راست می گوید دیگر. در هر حال این معنی خود دجال است.
سؤالی که مطرح است در جامعه امروز ما دجال کیست؟ کمی خودتان تفکرکنید مطمئناً به این جواب می رسید که در جامعه امروزی ما کسی که می خواهد خط فکری و خط زندگی و در واقع روی ما مسلط باشد و ما را فرماندهی کند است خوب فکر می کنید کیست با این مشخصات خوب معلوم است اول از همه اسرائیل و بعد آمریکا و بعد کشو رهای زیر سلطه آنها چس تا به اینجا معلوم شد دجال چیست و کیست.
سؤال بعدی این است که چه خطری برای ما دارد؟
خطری که برای ما ایجاد می کند خر دجال است خوب این جا دوباره سؤال دیگر مطح می شود ما فهمیدیم دجال چیه اما خر دجال دیگر چیست؟

باید در جواب بگوئیم وسیله است که توسط آن تفکرات ما را عقاید کشورمان و سنتهایمان را پاک می کنند و تفکرات و روش هایی را که خودشان دوست دارند به ما القائ می کنند اما چه نوع تفکراتی؟ تفکرات ماتریالیسمی عقایدی که فراماسونرها پیاده کرده بودند که این فراماسونر ها در خلاصه این است که بدون اینکه خودمان بفهمیم تفکرات ما را عوض کرده و تفکرات خودشان را روی ما پیاده سازی می کنند و هدف اصلی آنها استقلال را می گیرند و بردگی را به ما هدیه می دهند.

اما باید گفت چگونه این تفکرات را به ما القائ می کنند؟

باید بگویم خیلی ساده تر از آنکه شما فکر می کنید الان در بیشتر خانه ها که نگاه کنید مشاهده می کنید پدیده ای به نام ماهواره دیده می شود قبل از اینکه وارد بحث شوم باید بگویم نظره بنده حقیر نسبت به ماهوراه این است که من آن را کاملاً نه ردمی کم و نه گاملاً حمایت می کنم باید بگویم در کل ماهواره چیز خوبی است اما متأسفانه در کشور ما چون فرهنگ سازی مناسبی در رابطه با این پدیده صورت نگرفته است بیشتر افرادی که آن را تهیه کرده اند و استفاده می کنند در همان ابتدا می گفتند که ما می خواهیم اطلاعاتمان را بالا ببریم اما وقتی وارد خانه هایشان شده دیگر این تفکر نبوده و جنبه بد آن را استفاده می کنند.

خرید و دانلود

با قیمت 5,500 تومان
  • انتشار : ۲۱ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج