گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 159 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,500 تومان
خرید ودانلود فایل تحقیق در مقاوم سازی خانه های بنایی با شبکۀ pp -دانلود رایگان تحقیق مقاوم سازی خانه های بنایی با شبکۀ pp-خرید اینترنتی تحقیق مقاوم سازی خانه های بنایی با شبکۀ pp-دانلود رایگان مقاله مقاوم سازی خانه های بنایی با شبکۀ pp-تحقیق مقاوم سازی خانه های بنایی با شبکۀ pp
این فایل در ۱۷صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:
خانه های بنایی در سراسر جهان تاریخچه ای بس دیرین دارند . روش بنایی تا قرن نوزدهم میلادی که دیگر انواع بیشمار ساختمان سازی پدید آمدند یکی از رایج ترین انواع احداث ساختمان بوده است در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با فایل توضیح مفصلی خواهیم داد.

ملاحظات :

– تهیۀ جوش پلاستیک هنوز محاسبه نشده است و فرض بر آن است که توسط اجتماع محلی بطور مشترک تهیه شده و در تملک همگان است .

– هزینۀ کار روزانه که ۷۰۰۰۰ ريال در روز می باشد بر اساس پرس و جوی محلی در بم در ماه مارس ۲۰۰۶ است .

– این هزینه که برای هر مورد بطور تخمینی برآورد شده است بنحو اجمالی در تصویر ۱۱-۴ آمده است .

پیوست   اقدامات ضروری در هنگام وقوع زلزله

به سبب آسیب پذیری خانه های بنایی ، چنانچه مقاوم سازی شده یا نشده باشند ، همۀ ساکنین این را در خاطر باشند که تخلیۀ سریع خانه به منظور نجات جان شان الزامی است .

سریعاً خانه را تخلیه کنید

خانه های بنایی آسیب پذیرند ، بنابراین در صورت احساس تکان زلزله ، بدون توجه به مقاوم سازی شده بودن یا نبودن خانۀ خود باید به سرعت آن را تخلیه کنید . در زمان تخلیه ، باید با فریاد بلند اعضای خانوادۀ خود را به ترک خانه وادارید بنحوی که کسی در خانه باقی نماند . ولی ، باید دقت کنید که سرسیمه نشده و صدمه نبینید زیرا در طی زلزله عوامل خطرناک زیادی در اطراف خانه تان وجود دارد . باید ضمن توجه به اشیایی که در حال سقوط به زمین اند خانه را سریعاً تخلیه کنید


خانه های بنایی در سراسر جهان تاریخچه ای بس دیرین دارند . روش بنایی تا قرن نوزدهم میلادی که دیگر انواع بیشمار ساختمان سازی پدید آمدند یکی از رایج ترین انواع احداث ساختمان بوده است . به سبب هزینۀ ارزان مصالح و ساخت و ساز آسان ، خانه های بنایی غیر مسلح همواره به طور گسترده ای در میان طبقات کم درآمد کشورهای در حال توسعه بویژه در خاور میانه ، آفریقا ، آمریکای جنوبی و غیره متداول بوده اند . سی درصد جمعیت جهان یا تقریباً ۱٫۵ میلیارد نفر ، ساکن خانه های ساخته شده از خشت خام اند . خانه های بنایی غیر مسلح بینهایت در برابر زلزله آسیب پذیرند و در نتیجه همواره مایۀ تلفات بیشمار بوده اند . به منظور کاهش شمار این تلفات ، همواره شیوه ای نسبتاً ساده و ارزان ولی قطعاً مطمئن که در محل قابل اجرا باشد قویاً مورد نظر بوده است . این راهنمای کار ، روش مقاوم سازی با شبکۀ pp را که توسط پروفسور مگورو و دکتر پائولا در دانشگاه توکیو ابداع شده است بطور مختصر معرفی نموده و سپس عملاً روش ساخت و نصب آن را توضیح می دهد .


 – کارایی روش شبکۀ pp در برابرزلزله که بطور تکمیلی به آن اشاره خواهد شد !

کاربران منظور نظر این راهنمای کار متفاوت اند و عبارتند از مقامات اداری دولت های مرکزی و مقامات استانی ، شهرداری ها ، پژوهشگران مؤسسات و مسوؤلین آموزشی ، مهندسین و همچنین ساکنین محلی که کاربران نهایی و بجای روش مقاوم سازی با شبکۀ pp هستند . 

 

خرید و دانلود

با قیمت 4,500 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج