گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 241 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان
این فایل در ۱۵صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

یادگیری روش های حفاظت امری است که همیشه مفید است. اما در حال حاضر که دشمنان خارجی و نیروهای مزاحم داخلی رو به تزاید گذاشته اند ، آموزش و یادآوری این موارد اهمیت بیشتری یافته است ، بنده با مراجعه به جزوات و کتابچه های دوره خدمت اجباری یک سری از این موارد را با اضافه کردن موارد تکمیلی جهت استفاده عموم منتشر می نمایم ، امیدوارم که مفید باشد رزم انفرادی فقط به فرد به صورت منفرد این امکان را می دهد که جان خود را حفظ نماید، دقت کنید که در خطر صرفا به فکر جان خود باشید و رزم انفرادی این را به شما می آموزدموارد رزم انفرادی عبارتند از :
پوشش عبارت است از جایی که شما را در برابر آتش مهاجم حفظ می کند
پوشش بر دو نوع است
پوشش طبیعی مانند گودال ها ، جوی ها، دره ها، تپه ها
پوشش مصنوعی مانند چاله ها ، سنگر ها ، قنات ها، فاضلاب ها
ب- اختفاء
اختفاء صرفا شما را از دید مهاجم حفظ می کند که این به نوبه خود مفید می باشد و بر دو نوع است.
طبیعی مانند بوته ها ، علف ها ، کنده درخت ها
مصنوعی مانند اجسامی که می توان زیرش پنهان شد
در اختفاء نکات زیر را رعایت کنید
در مسیر باد قرار نگیرید و از خود بو منتشر نکنید
از حرکات اضافه خودداری کنید
از خط افق دوری کنید
از گوزیدن جدا خودداری کنید
خطوط منظم اشیاء اطراف را به هم بزنید
با خودتان حرف نزنید
ج- استتار
استتار عبارت است از همرنگ کردن خود و وسایل با محیط ، به طوری که باعث جلب توجه مهاجم نگردد
اصول استتار عبارتند از
اتنخاب محل: یعنی مواضع باید به گونه ای انتخاب گردد که افراد ، وسایل و فعالیت ها حتی الامکان از دید مهاجم دور بماند . در انتخاب محل باید ماموریت ، پراکندگی و شکل زمین را در نظر گرفت.
انضباط استتار :یعنی دوری از هر عملی که نشان دهد ظاهر یک منطقه در اثر وجود فعالیتی عوض شده است.
ساختمان استتار: هنگامی که امکان استتار طبیعی وجود ندارد.
در این مورد به همراه داشتن وسایل ضروری مهم است ، در حال حاضر مهم ترین مورد داشتن ریش مصنوعی و تیغ اصلاح است تا در مواقع ضرورت استفاده شود
د- التماس
به زبان انگلیسی و اصول و قواعد مبانی فقهی و طرز استدلالات بسیجی ها مسلط باشید تا به دام هر گروهی از مهاجمین افتادید به طریق مقتضی التماس کنید ، از استدلال بپرهیزید و به هر طریقی که مسلطید التماس کنید و جان حقیرتان را از مهلکه به در برید ، اگر مورد پسند واقع شدید خود را عرضه کنید
و- فرار
ذهنتان را متمرکز کنید به روی شاهدی خیالی که منتظرتان است و انگار به سمت او می دوید به صدای تیر اندازی و انفجار توجهی نکنید و با تمام توان بدوید ، در این روش فقط باید بدوید تا دیگر صدای وحشتناک و بلندی نشنوید
ی-مانور
اگر به طریقی گرفتار شدید که به طرفتان شلیک و هجمه آوردند از خیز سه ثانیه و پنج ثانیه و حرکات زیگزاگ و فرار و التماس استفاده کنیددفاع شخصی : 
دفاع شخصی – حرکات تدافعی ۲
 
دفاع شخصی
در بخشی دیگر از حرکات تدافعی در دفاع شخصی، با حرکات جدیدی از رشته هنرهای رزمی آشنا خواهید شد.
فراموش نکنید که حتما” مقالات مربوطه (آماده سازی، حرکات تدافعی ساده و حرکات تدافعی – ۱) را قبل از خواندن این مقاله مطالعه کرده باشید.
همچنین توصیه می شود تا قبل از انجام این تمرینات، سلامتی و شرایط بدنی خود را با مشاور پزشکی خود چک کنید، و در مورد انجام این تمرینات از مربی ورزش خود نظر خواهی کنید. 
 
Shuto Uchi
شوتو اوچی:
ضربه برشی با دست از خارج به داخل. برای تمریمن این حرکت، به تصویر دقت کنید. کناره (لبه) کف دست از کنار سر به سمت داخل حرکت می کند و ضربه را به سر، گردن یا صورت شخص حمله کننده وارد می کند.
شوتو اوچی، ترجیحا” با سرعت بالا زدن می شود. برای تمرین این حرکت می توانید به کیسه بکس ضربه بزنید تا حین اینکه سرعت دستتان بالا می رود، کناره های دستتان نیز قوی شود. 
 
Shuto
شوتو :
برای زدن شوتو، به حالت عکس بایستید و و ضربه را با دستی که قصد زدن دارید، به صورت مستقیم از عقب به جلو سریع حرکت دهید (ضربه زنید).
این حرکت را نیز می توانید با کیسه بکس تمرین کنید. 
Urkan Uchi
اورکان اوچی:
ضربه با پشت مشت دست.
این ضربه با پشت دست مشت شده زده می شود. دست ضربه زننده از بالا به پایین ضربه را به صورت، سر یا سینه وارد می کند.اگر این ضربه را با شخصی دیگر تمرین می کنید، توجه داشته باشید که از دستکش، کلاه و کت محافظ استفاده کنید. 
Tettsui Uchi
تتسویی اوچی:
ضربه با انگشت کوچک دست مشت شده به صورت چکشی.
تتسویی اوچی مانند اورکان اوچی است با این تفاوت که ضربه اصلا” با انگشت کوچک و از بالا برروی سر حمله کننده زده می شود.
دقت کافی در تمرینات برای زدن این ضربه به خرج دهید، چرا که تتسویی اوچی غلط می تواند باعث صدمه انگشت دست شود. 

دفاع شخصی – آماده سازی
 
Self Defense – دفاع شخصی
امروزه چگونگی انجام دفاع شخصی شاید یکی از مواردی باشد که یادگیری آن تا حدی لازم است. این ورزش بویژه برای بانوان می تواند جدیتر گرفته شود چرا که آنها می توانند در اجتماع و شهرهای شلوغی نظیر تهران بیشتر در معرض خطر و تهدید قرار گیرند.باید توجه داشت که قبل ازتمرین و بدست آوردن تبحر در انجام دفاع شخصی، نه فقط بدن و شرایط فیزیکی بلکه ذهن و شرایط روحی نیز می بایست تمرین داده شوند.
برای مثال سریع فکر کردن، تصمیم گیری آنی، و از دست ندادن روحیه در موضوع دفاع شخصی از همیت بسیار زیادی برخوردارند. . اگر بدن شما ورزیده باشد اما نتوانید سریع تصمیم بگیرید که چگونه برابر شخص حمله کننده از خود دفاع کنید، مطمین باشید که شخص مهاجم بر شما غلبه خواهد کرد چرا که حمله ای که در چند ثانیه رخ می دهد، حتما” از سرعت بالایی برخوردار است و زمان در آن نقش مهمی را ایفا می کند.
برای آماده سازی خود جهت یادگیری انجام حرکات دفاع شخصی توجه کنید که موارد زیر را رعایت کنید:
آماده سازی شرایط بدنی
بخاطر داشته باشید شرایط بدنی یکی از مهمترین عوامل در این ورزش است.
تمرینها و نرمشها جهت آماده سازی بدن. مانند: نرمش و تمرینات بدنسازی (نه پرورش سنگین عضلات و اندام). برای مثال کار با دمبل و پرورشهای اندامی که برای هنرهای رزمی کاربرد دارند
تمرینات و حرکات کششی جهت انحطاف پذیر کردن بیشتر بدن. حرکاتی مثل تمرینات ژیمناستیک و غیره.
 
آماده سازی شرایط روحی
سعی کنید اعتماد نفس خود را بالا برید. به خود ایمان داشته باشید و به این موضوع معتقد باشید که یک در دفاع از خود پیروز خواهید بود.

اما حریف را مهاجم را هیپگاه دست کم نگیرید، چرا که اگر او خود را قوی نمی دانست دست به حمله نمی زد.
تقویت سرعت در فکر کردن و تصمیم گیری
سعی کنید سرعت تصمیم گیری را در خود بالا برید. برای اینکار مثلا” می توانید تمرینات ریاضی حل کنید و یا بازیهای کامپیوتری به اصطلاح Arcade بازی کنید.
فکر کنید که در شرایط دفاع، به کدام قسمت بدن حریف می توان ضربه زد تا او ناکار شود. برای مثال، شکم، چشم، دماغ، بیضه و گلو اعضایی هستند که با ضربه به آنها می توان شخص را یا کاملا” ناکار کرد و یا سرعت را از آن گرفت.

تقویت سرعت در حرکت
سعی کنید سرعت حرکات خود را بالا برید. عضلات و اندام خود را آنقدر بزرگ نکنید که وزن آنها باعث کاهش سرعت حرکت آنها شود.از ورزش و نرمشهای سرعت مانند طناب زدن، تمرینات با توپ و کاتاهای ورزشهای رزمی استفاده کنید.

جودو
هنر رزمی جودو که بر خاسته از ژاپن است جزء هنر های رزمی مثل کاراته ، تکواندو و کونگ فو می باشد با این وجود بسیار متفاوت از سایر هنرهای رزمی می باشد چرا که در آن مشت زدن و لگد زدن ممنوع است . 
جودو هنری رزمی است که اساسا گلاویز شدن در آن زیاد بوده و هدف آن زمین زدن ، گیر انداختن ، مهار کردن و حتی از کار انداختن بازوان حریف می باشد به گونه ای که منتهی به تسلیم شدن وی شود . تاکید اصلی جودو روی توانایی به کار بردن نیروی حریف می باشد به گونه ای که منتهی به تسلیم شدن وی شود . جودو تنها یک مبارزه فیزیکی نمی باشد بلکه یک مبارزه فکری نیز هست بدین گونه که یک جودو کار موفق باید قادر باشد حرکات حریف را از قبل پیش بینی کرده و با عکس العمل خود پاسخ مناسبی به آن بدهد . 
اندازه اصلی تصویر ۴۱۷×۳۱۵ پیکسل است 
بسیاری از افراد جودو را از سنین خردسالی و در سنین ۵ یا ۶ سالگی شروع می کنند و برخی این هنر را تا سنین بالا و در حدود سنین ۶۰ یا ۷۰ سالگی ادامه می دهند . جودو باعث بهبود سطح آمادگی عمومی بدن همراه با افزایش قدرت بدنی می شود . در برخی افراد جودو باعث به وجود آمدن حس اعتماد به نفس ، نظمی درونی و خویشتن داری می شود که همگی آنها مهارت های لازم در زندگی می باشند . پدر و مادر ها اغلب این ورزش را دوست دارند چرا که این ورزش به کودکان آنها انضباط و احترام می آموزد . این ورزش علاوه بر اینکه باعث حفظ آمادگی و آراستگی هنر آموزش می شود مهارت های دفاع انفرادی خارق العاده ای را نیز به همراه دارد . 
مسابقات جودو برای کسانیکه مایل به مبارزه هستند هر هفته در سطح محلی ، منطقه ای ، کشوری و بین المللی برگزار می شود . جودو ، ورزشی است که تغییرات در آن وجود ندارد یعنی اینکه تمرینات و مبارزه به این ورزش در همه نقاط دنیا به یک طریق صورت می گیرد . 
جودو اولین هنر رزمی بود که به دلیل شهرت جهانی آن برای اولین بار در المپیک توکیو در سال ۱۹۶۴ وارد بازیهای المپیک شد . در حال حاضر در حدود ۱۷۵ کشور در این رقابت ورزشی حضور دارند و این امر باعث شده تا این ورزش در بازیهای المپیک تبدیل به دومین ورزش جنجال بر انگیز شود 

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
  • انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج