گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 116 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,000 تومان
دانلود رایگان تحقیق ریکاوری-خرید اینترنتی تحقیق ریکاوری-دانلود رایگان مقاله ریکاوری-تحقیق ریکاوری
این فایل در ۱۰صفه قابل ویرای تهیه شه وشامل موارد زیر است:
نرم افزارهاي ريکاوري يا بازيابي اطلاعات و ويرايش ديسک سخت يکي از مهم ترين ابزار هاي کاربران حرفه اي مي باشد
 اين نرم افزار امکان بازيابي اطلاعات براي فرمت FAT را حتي زماني که partition table, boot record, FAT, or root directory شما نيز بر اثر ويروس ، فرمت ، اف ديسک و يا برق از بين رفته باشد را بازيابي مي کند.
 RAID Reconstructor V3.30
اين نرم افزار قدرتمند قادر است آرايش شکسته شده ي RAID Level 5 يا RAID Level 0 را بازيابي کند. حتي اگر شما پارامتر هاي RAID مثل نظم درايو ها اندازه هاي block شده را ندانيد نرم افزار RAID Reconstructor  با تحليل درايو شما مقدار صحيح را تعيين مي کند. سپس شما قادر خواهيد بود فايل هاي احيا شده را image  گرفته يا در يک ديسک سخت کپي کنيد.
 DiskExplorer for FAT V3.30
با اين ويرايشگر قدرتمند ديسک ، شما را قادر مي سازد درايو خود را با جزئيات کامل بررسي کنيد. اين نرم افزار به شما اجازه دسترسي مستقيم به partition table, boot record, FAT or root directory  را دقيقا به سکتور معين مي دهد.

DiskExplorer for NTFS V3.30
اين ويرايشگر بي نظير ديسک ، پايين ترين نوع دسترسي (low-level access) را به شما براي بررسي ديسک سخت مي دهد. شما قادر خواهيد بود با اين نرم افزار انواع مشاهدات کد گذاري همانند hex, text, directory, MFT entries, partition table, boot record و غيره را بررسي کنيد.
پیدا کردن فضا های گم شده هارد دیسک
چند شب پیش که درگیر آماده کردن پست قبلی بودم در حین انجام عملیات پشتیبان گیری متوجه نکته عجیبی شدم! درایو C کامپیوتر من حجمش حدودا ۱۶ گیگابایت است خود ویندوز به من می گفت که این درایو ۱۴ گیگابایت از فضایش استفاده شده در حالی که وقتی مجموع حجم فایلهای موجود در این درایو را کنترل کردم حدودا ۱۰ گیگابایت بود، و ۴ گیگابایت با رقمی که ویندوز اعلام میکرد تفاوت داشت، راستش همان شب به دلیل احتیاج به چند گیگابایت فضای اضافی مجبور شدم تنبلی را کنار بگذارم و حجم زیادی فایل را روی DVD منقل کنم، گواهیش هم در توییترم موجود است! لذا این تناقض عجیب ذهن من را مشغول کرد. 
اولش فکر کردم شاید بد سکتور باشد لذا با نرم افزارهای مرتبط هارد را چک کردم ولی اثری از بد سکتور نبود بنابراین شروع به سرچ کردم و به نتایج جالبی رسیدم، یکی از دلایل چنین تناقضی این است که مایکروسافت بزرگترین سهام دار بازار سیستم عامل ها در شاهکارش یعنی جناب ویندوز ۱ گیگابایت را معادل ۱۰۲۴ مگابایت می داند که البته از نظر فنی درست است اما برخی از تولید کنندگان هارد دیسک ۱ گیگابایت را معادل ۱۰۰۰ مگابایت می دانند، بنابراین ممکن است وقتی شما هارد دیسک ۲۰۰ گیگابایتی این چنینی را می خرید و روی سیستم سوار می کنید ویندوز به شما حجم آن را ۱۸۶ گیگابایت نشان بدهد که باز هم از نظر فنی درست است!! راستش من مجموع فضای موجود را چک کردم درست بود ولی آنچه در تناقض بود فضای مورد استفاده شده بود یعنی ویندوز می گفت انقدر فضا استفاده شده در حالی که مجموع حجم فایلهای موجود روی هارد رقم کمتری بود. 
از دلایل اصلی چنین اتفاقی نرم افزارهایی مثل فوتوشاپ و… هستند که فایلهای موقت یا temporary تولید می کنند مثلا شما بر روی یک تصویر حجیم در فوتوشاپ دارید کار می کنید در هر مرحله که تصویر را دستکاری می کنید فوتوشاپ فایلی از آن تصویر را به صورت موقت ذخیره می کند تا اگر مثلا undo کردید به مرحله ی قبل بروید، حالا بعضی اوقات به هر دلیلی وقتی فوتوشاپ را بستید این فایلها باقی می مانند و حذف نمی شوند در عین حال شما از وجود آنها بی خبرید و عامل دیگر این قضیه Recycle Bin است که اگر خالی نشود تا هر اندازه که جا داشته باشد و برایش تعیین کرده باشید از ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰ گیگ پر می شود
من Recycle Bin را هر روز خالی می کنم پس این عامل منتفی بود ولی فایلهای موقت احتمال قویی بود، رفتم سراغ درایو C در My Computer رویش کلیک راست کردم اول Properties را انتخاب کردم و بعد روی Disk Cleanup کلیک کردم، با کلیک روی این گزینه وضعیت درایو مورد نظر شما آنالیز می شود و بعد مواردی مثل حجم فایلهای موقت باقی مانده روی آن یا حجم فایلهای درون سطل اشغال و سایر موارد که از نظر ما پنهان هستند را نشان می دهد، حدسم درست بود در مقابل Temporary Files رقمی معادل دو و نیم گیگابایت نوشته شده بود و زدم پاکش کردم 🙂 ولی هنوز یک و نیم گیگابایت دیگر از معما باقی مانده بود. 

 
فکر می کنید این یک و نیم گیگابایت را چه کسی بلعیده بود؟! قابلیت System Restore در ویندوز XP را که می شناسید، در XP ابزار مذکور هر ۲۴ ساعت یکبار یک Restore Point میسازد البته در شرایط خاص این زمان به هر ۱۰ ساعت یکبار هم ممکن است برسد هر Restore Point حجمی بین ۲ تا ۵ مگابایت دارد و خوب حالا System Restore تا جایی که برایش امکان دارد و تعریف شده است (سقفش ۱۲ درصد از فضای هارد دیسک است) این Restore Point ها را نگه داری می کند. من توی تمام عمرم یکبار هم از این قابلیت ویندوز استفاده نکرده ام پس خاموشش کردم و دسترسی اش را به هارددیسک هم بستم و یک و نیم گیگابایت دیگر را هم پیدا کردم. 🙂 
البته غیر از آنچه در بالا گفته شد ممکن است اشکال سخت افزاری باشد و احتمال رخ دادن چنین تناقضی در سیستم که زیاد Blue Screen داشته و کرش کرده است نیز وجود دارد که خوشبختانه برای من این دو مورد نبود.
.ریکاوری ویندوز
۱- در ویندوز ویستا گزینه جهت تهیه ریکاوری وجود دارد فی المثل اگر شما لپ تاپ سونی VAIO دارید در قسمت Help & Support این تکمه گنجانده شده است و اگر نبود با کمی جستجو در لپ تاپ خود این تکمه را بیابید. 
۲ – سپس اقدام به گرفتن بکاپ میکنید و عمل بکاپ بطور اتوماتیک از کل سیستم انجام خواهد شد .
۳ – و بعداز اتمام بکاپ می توانید آنرا برای روی DVD رایت کنید و همچنین اگر حجم فضای درایور D خالیست می توانید در هنگام بکاپ گیری محل ذخیره را درایور D انتخاب کنید .
اما چنانچه نتوانید از خود گزینه بکاپ لب تاپ استفاده کنید میبایست نرم افزار Norton Ghost ورژن ۱۴ را که مخصوص ویندوز وستا + ایکس پی است را دانلود کنید .
بعداز نصب برنامه و ریجستر کردن آن به گزینه فول بکاپ مراجعه میکنید و اقدام به گرفتن بکاپ می کنید برای انجام مراحل بکاپ متاسفانه آموزش Norton Ghost ورژن ۱۴ موجود نیست اما چون آموزش Norton Ghost 2003 تا حدود زیادی شبیه Norton Ghost ورژن ۱۴ است .
لذا با مراجعه به تاپیک زیر می توانید هم برنامه Norton Ghost ورژن ۱۴ را دانلود کنید و هم آموزش کامل Norton Ghost 2003 را بصورت تصویری و توضیحی و بزبان فارسی دانلود کنید .

خرید و دانلود

با قیمت 4,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج