گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 97 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 6,000 تومان
این فایل قابل ویرایش می باشد وبه صورت زیر تهیه شده:

حکومت آلمان مقدمه ای در مورد امور دارایی DRG را به طور موثر در  January 2005 منشر کرد . مدلی که معادل مدل آلمانی می باشد مدل استرالیایی AR-DRG می باشد . 
در مثال اولی برای تحقیق و توسعه نسخه ۱ و ۴ نرم افزار گروهی مورد استفاده قرار می گیرد . 
در دنیا آلمان بیشترین سرمایه مصرف شده را در مورد مراقبتهای ویژه دارا می باشد . در نزدیکی ایالات متحده آمریکا سالیانه ۲۲۰ میلیون دلار صرف می شود . 
امور مالی DRG : 
منشاً DRG : 
در آمریکا در حدود سال ۱۹۸۰ پروفسور متر مقایسه ای را در مورد نتایج کلینیکی در میان بیمارستانها به عهده گرفت . به عنوان کار اول او ICD  یعنی طبقه بندی بین المللی بیماریها آغاز کرد .   
در این طبقه بندی پروفسور متر توسط حجم عظیمی از کدهای مشابه گیج شد . او تصمیم گرفت که تمام کدهای مشابه را به یک گروه مجزا دسته بندی کند بنابراین مقایسه آسانتر انجام شود . در این طبقه بندی او در حدود ۰۰۰/۱۸ کد پزشکی و ۰۰۰/۵ کد جراحی را به ۷۰۰ گروه تقسیم بندی کرد ( DRG ‘ S ) . کار پروفسور متر مورد توجه ایالات متحده آمریکا قرار گرفت . 
هزینه های کلینیکی :
هزینه درمان هر نوع DRG به وسیله روشی به نام هزینه های کلینیکی محاسبه می شود . مطالعه روی این موضوع شامل صدها بیمارستان می شود که خود شامل :
۱ ) هزینه متوسط درمان هر بیمار  2 ) میانگین مدت بستری شدن هر بیمار 
هزینه های کلینیکی معمولاً به دو روش محاسبه می شود . اول هزینه های خاص مانند دکتر ، پرستار ،‌ داروخانه و رادیولوژی و دوم هزینه های ثابت عمومی مانند نظامت ، غذا ، ساختمان سازی و تجهیزات به طور معمول هزینه یک تخت در روز محاسبه می شود تا اینکه هزینه های عمومی برای هر بیمار DRG مشخص شود . 
هزینه های کلینیکی شامل مراحل گران قیمتی می باشد ، زمانی که بیمه گر می خواهد بداند چه مبلغی باید بپردازد بیمارستانها باید هزینه خود را با هزینه بیمه گر مقایسه کنند . 
به منظور دستیابی به هزینه منصفانه استرالیا سیستم سنجش هزینه ها را طراحی کرد و آلمان نیز همین امر را انجام داد . 
به منظور سنجش هزینه ها برای هر DRG  یک ویژگی به ثبت رسیده برای مثال یک DRG ممکن است هزینه درمان ۰۰۰/۰۰۰/۱ دلار را دارا باشد . در مقایسه با هزینه پیوند قلب که ۰۰۰/۰۰۰/۴  دلار است به منظور تعیین حجم پولی که یک بیمارستان برای DRG در یافت می کند یک قیمت ویژه مورد نیاز است . 
درآمد برای هر DRG مجزا برابر است با قیمت ویژه x سنجش هزینه این توضیح ساده به معنی مقدمه است ” این مرحله پیچیده است همانند الگوریتم ویژه ای که در اوضاع غیر معمول استفاده می شود . همانطور که پرستاری بیمار در منزل نیاز است بیمارانی که در یک بیمارستان برای مدت طولانی بستری هستند نیازمند شرایط بهتری برای بستری شدن هستند بیمه گر دوست ندارد که هزینه DRG را دوباره بپردازد . 
بودجه سنجش هزینه ها : 
همانطور که هزینه ، مکانیسم را کنترل می کند ، تعدادی از زمامداران استرالیایی بودجه بندی سنجش هزینه ها را برای بیمارستانهای عمومی فراهم کرده اند که بدین منظور 
۱ ) بیمارستانها مجبور هستند هزینه اضافی بپردازند اگر از بودجه بندی تخطی کنند اما می توانند بودجه بندی بالاتری را در سال مالی آینده انتظار داشته باشند . 
۲ ) اگر آنها کمتر از بودجه بندی هزینه کنند مجبورند هزینه ها را جبران کنند . 
۳ ) اگر آنها بودجه بندی را رعایت کنند حتی مازاد نیز دریافت می کنند . 
جدول ارزشهای DRG :
در این جدول مدت بستری شدن به عنوان ارزش DRG در نظر گرفته می شود . 
توجه : در این جدول ستونی تحت عنوان سنجش هزینه ها ( CW ) و ستونی برای مدت بستری شدن ( LOS ) در نظر گرفته شده است . 
ارزش مدت بستری شدن : 
استرالیا سه دسته را در این مورد بیان می کند ، مدت متوسط بستری شدن ، مدت پایین ، مدت طولانی . 
مدت پایین بستری شدن یک سوم مدت متوسط است . مدت پایین نشانگر مطب است که یا اوضاع غیر عادی است ، یا اینکه مدل DRG مناسب نمی باشد . 
برای مثال بیماری که نیاز به اندوسکوپی دارد و یا بیماری که نیاز  انتقال به بیمارستان ویژه ای را که دارد مدت طولانی برای بیمارانی است که مدت زیادی نیاز به پرستاری دارند . مدت طولانی ۳ برابر مدت متوسط است . 
سه دسته مدت بستری شدن توسط الگوریتم هایی محاسبه می شوند تا اینکه بتواند درآمد DRG را تخمین بزند . مدت بستری شدن تاثیر ویژه ای روی درآمد دارد . 
توجه : 
درآمدی بین مدت متوسط بستری شدن و مدت بالایی بستری شدن وجود ندارد و درآمد بیمارستان اگر مدت بستری شدن برابر یا کمتر از حد پایین بستری شدن باشد کاهش می یابد . 
با انجام مدیریت DRG بیمارستانها می توانند نیازمندیهای DRG را با فعالیتها هماهنگ کنند . بخش سوم گزارش را که طبق این گزارش هر دکتر باید هر روز صبح که بیمار را ویزیت می کند کامل می کند ، نمایش می دهد . این گزارش نشان می دهد که 
۱ ) بیماری که دکتر باید ویزیت کند ۲ ) تاریخی که بیمار باید مرخص شود 
۳ ) مدت بستری شدن ۴ ) روزهایی با مدت پایین بستری شدن و این امر نشان دهنده این مطلب است که بیمار باید در بیمارستان نگهداری شود تا در آمد افزایش یابد . 
۵ ) تشخیصهای پزشکی و جراحی و تاثیری که روی DRG می گذارد . 
چنین گزارشی توسط پرستاران نیز پر می شود تا زمانی که می خواهد شیفت را تعویض کند از وضعیت بیمار مطلع شوند . 
این گزارشات شامل : 
۱ ) آشکار کردن و جمع آوری روزهای پرداخت نشده بین مدت متوسط و مدت بالا – مرخص کردن فوری بیمار جایی که درآمد متوقف شده است . 
۲ ) آشکار کردن زمانی که مدت پایین هنوز فعال است ، مدت پایین بستری شدن درآمد را کاهش می دهد بیمار باید در  بیمارستان نگهداری شود تا درآمد افزایش یابد . 
۳ ) حمایت از شروع زمانی که مرخصی آغاز می شود و کنترل مدت بستری شدن و نقشه هایی برای مراقبتهای بعد از مرخصی  
تعیین کردن DRG :
در تعیین DRG ، گروه تعیین کننده منطق را در تصمیم شاخه ای در نظر می گیرد تا شرایطی را که برای بیمار اعمال می شود کنترل کند . این تصمیم درختی تحت شرایط خاص کنترل می شود . تشخیصهای پزشکی ویژه بالاترین تاثیر دارویی تعیین DRG دارد . کدهای پزشکی و تشخیص دوم در تعیین DRG و به طور ویژه در تعیین شرایط پیچیده موثر هستند . 
شاخصهایی که روی تعیین DRG اثر می گذارند .      
شامل : 
* تشخیص اصلی * کدهای مرحله ای * کدهای فرعی * سن و جنس * وزن زمان تولد 
*مکان ترخیص شدن 
تشخیص اصلی :
پزشکی که مسئول درمان بیماری می باشد تشخیص اصلی را ارائه می دهد . 
تشخیص اصلی ویژگیهای اصلی را تعیین می کند . این ویژگیها با سیستم اصلی بدن منطقی می باشد . ۲۳ عامل اصلی وجود دارد . 
تعاریف تشخیص اصلی در استرالیا متفاوت است . در تعدادی از ایلات به عنوان دلیل اصلی ورود به بیمارستان تعریف می شود .در مکانهای دیگر به عنوان اصلی ترین معرفی می شود .  
تعریف تشخیص اصلی روی حجم وجه پرداخت شده اثر می گذارد . اگر تشخیص داده شود بیمارستان می تواند وجه پرداخت شده را محاسبه کند . AR-DRG شامل ۴ مرحله است . 
۱ ) تشخیص اصلی نوع مراقبت را بر اساس عاملهای ویژه تعیین می کند  در این مورد استثتناهایی وجود دارد شامل * سن کمتر از ۲۹ روز * تشخیص هایی که شامل بی نظمی های دوران تولد می شود * تشخیص در مورد تومور * پیوند کبد * پیوند مغز استخوان 
* بی نظمی های تنفسب * تشخیص اولیه و ثانویه HIV و ایدز 
۲ ) جدا سازی پزشکی و جراحی بر اساس اتاقهای ویژه تمام جراحی ها در بر گرفته نمی شوند . 
۳ )گروههای فرعی بر اساس اجرای مراحل دقیق جراحی برای بیماران و اعمال شرایط دقیق 
۴ ) تعیین نهایی DRG سن و شرایط خاص پیچیده را در نظر می گیرد . 
تعیین DRG  بر اساس موارد معین : 
کلید اساسی در این صورت بستری شدن است . درآمد DRG بر اساس مدت متوسط بستری شدن است و اگر این مدت تغییر کند وجه پرداختی دچار مشکل می شود . 
در رابطه با امور مالی DRG تاخیر در تکمیل گزارشات پزشکی نتایج جدی در پی دارد . همانطور که درمان پیشرفت می کند تشخیص جدید ظاهر می شود و در نوع DRG اعمال شده باید تجدید نظر شود . 

منابع فراهم شده از تعیین DRG : 
با در نظر گرفتن فعال شدن مدت بستری شدن ، درآمد بیمارستان افزایش می یابد . 
نقشه مرخصی بر اساس اطلاعات کلینیکی 
تشخیص اصلی قابل دسترسی آسانتر می باشد اگر با وجه پرداختی تطبیق پیدا کند. 
زمانی که لک ها قابل تشخیص باشد اطلاعات دیگر قابل تشخیص می شود . 
تاثیر هزینه به مدرک نامناسب :
( مثال ۱ ) 
بیماری ۲۶ ساله برای درمان به بیمارستان آورده شد که ترکیبی از شکستگی های مختلف را داشت . شکستگی به وسیله ثابت کردن محل آن درمان شد . 
پزشکان مسئول تشخیص و درمان را این گونه ثبت کردند . 
کاهش شکستگی بازو :
به علت کمبود جزئیات در این باره حادثه این گونه تعریف شد . 
T100 شکستگی در اندمهای بالایی ، آرنج و ساعد گزارش داده شد . 
۴۷۳۳۶۳۰۰ کاهش شکستگی بدون ثابت کردن ، بازو ، NOS 
نتیجه AR-DRG به این صورت می باشد . 

خرید و دانلود

با قیمت 6,000 تومان
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج