گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 181 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان
این فایل در ۲۰صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

 
شرکت قاسم ايران يکي از بزرگترين و قديمي ترين شرکتهاي پخش در ايران مي باشد که مايحتاج محصولات مصرفي بيش از ۸۰۰۰۰ خرده فروش را در زمينه مواد غذائي (شيريني و شکلات٬آشاميدني٬ شير خشک)٬ آرايشي٬ بهداشتي و داروئي در سرتاسر ايران را تامين مي نمايد .
شرکت قاسم ايران محصولات مصرفي بيش از ۳۰ شرکت توليدي معروف ايراني ( نظير گروه صنعتي مينو ) و خارجي (نظير نستله ) را در سبد کالائي خود که حاوي بيش از ۲۰۰ محصول ٬ ۷۷۰ واحد بسته بندي و ۶۰ علامت تجاري بوده توزيع مي نمايد.
شبکه توزيع شرکت قاسم ايران در ۲۳ استان کشور و همچنين در جزيره کيش مجموعا” شامل ۲۴ شعبه مي باشد که مالکيت دفاتر اداري ٬ انبارها و وسائط حمل و نقل اين شعب را دارا مي باشد.
گستره شبکه توزيع قاسم ايران به کشورهاي همسايه افغانستان و عراق ادامه يافته و در کابل و سليمانيه شعب توزيع خود را با امکانات دفاتر اداري – انبار و حمل ونقل داير نموده و بعنوان اولين شرکت پخش ثبت شده در افغانستان و عراق محصولات توزيعي خود را در اختيار مصرف کنندگان افغاني و عراقي قرار مي دهد.
مديريت فن آوري اطلاعات در شرکت قاسم ايران اين امکان را براي توليدکنندگان و تامين کنندگان فراهم آورده است که بتوانند از روند فروش و موجودي انبار محصولات خود بصورت روزنگار مطلع گردند و از اين طريق بتوانند در جهت توليد ٬ تعديل يا تثبيت قيمت ٬ ترفيعات و ترويجات فروش و تبليغات محصولات خود ٬ برنامه ريزي دقيق تري داشته باشند . 
شرکت قاسم ايران ( سهامي خاص ) در تاريخ ۳/۶/۱۳۶۳ تحت شماره ۵۳۳۴۴ در اداره ثبت شرکتها و مالکيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است و مرکز آن نيز تهران کيلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج مي باشد اين شرکت قبل از سال ۱۳۶۳ تحت عنوان شرکت خوراک فعاليت مي نمود که در تاريخ ۱۵/۱/۱۳۳۸ تحت شماره ۶۵۹۲ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسيده بود . در سال ۱۳۶۳ شرکت با تغيير نام به قاسم ايران (سهامي خاص ) تحت پوشش سازمان صنايع و معادن در آمد.  

در حال حاضر حدود ۹/۹۸ درصد از سهام شرکت متعلق به شرکت سهامي عام صنعتي مينو است که ۵۱% سهام شرکت مزبور نيز در مالکيت موسسه اقتصادي و خودکفائي آزادگان مي باشد. موضوع فعاليت شرکت به موجب ماده ۳ اساسنامه عبارت است از : «مبادرت به کليه امور بازرگاني ٬ صادرات ٬ واردات ٬ خدمات و فعاليتهاي توليدي و صنعتي و مشارکت در ساير شرکتها از طريق تاسيس يا تعهد سهام شرکتهاي موجود . بطور کلي شرکت مي تواند به کليه عمليات و معاملات مالي ٬ تجاري ٬ خدماتي ٬ توليدي و صنعتي که بطور مستقيم يا غير مستقيم به تمام يا هر يک از موضوعات مشروحه فوق مربوط باشد ٬ مبادرت نمايد» سرمايه اوليه شرکت مبلغ يکصد ميليون ريال منقسم به يکهزار سهم يکصد هزار ريالي بوده که طبق چند مرحله افزايش سرمايه در تاريخ ۳۱/۵/۱۳۸۲ به مبلغ ده ميليارد ريال افزايش يافته است . جمع حقوق صاحبان سهام در تاريخ مزبور ۵/۱۹ ميليارد ريال مي باشد رسالت شرکت قاسم ايران و اهدافي که براي آن متصور است عبارتست از افزايش سهم بازار محصولات شرکت هاي طرف قرارداد بخصوص شرکتهاي توليدي گروه مينو ( هولدينگ مينو ) و کمک و مساعدت در ايجاد مزيت رقابتي از طريق بهبود سيستم و مکانيسم هاي توزيع و فروش ٬ بازاريابي و تحقيقات بازار و ارتقا سطح کيفيت محصولات ٬ بسته بندي ٬ تنوع محصول و کسب رضايتمندي مصرف کنندگان ٬ فروشندگان و توليد کنندگان ٬ به همين منظور در حال حاضر فعاليتهاي شرکت در زمينه هاي محصولات داروئي شيريني و شکلات ٬ آرايشي و بهداشتي ٬ غذائي و ساير محصولات با حدود ۶۵۰ نوع تنوع محصول در ۲۳ مرکز استان کشور و در دو دفتر در کرج و کيش صورت مي پذيرد ضمن آنکه شعبات و مراکزي را نيز در سال ۸۳ در افغانستان و عراق ايجاد کرده تا صادرات به کشورهاي مزبور توسعه يابد.
تعداد کارکنان شرکت در سال ۸۲ بيش از ۱۵۰۰ نفر ٬ تعداد کاميونها مورد استفاده ۱۶۲ دستگاه و گردش مالي شرکت در سال حدود ۲۸۰۰ ميليارد ريال است که پيش بيني گرديده اين مبلغ در سال ۸۳ به حدود ۶۰۰۰ ميليارد ريال افزايش يابد . 
مديرعامل شركت پخش رضوي گفت: تاكنون پنج فروشگاه وابسته به اين شركت در سطح شهر مشهد جهت توزيع مويرگي محصولات توليدي شركت‌هاي آستان قدس رضوي راه‌اندازي شده است. 
حميدرضا قاسمي در گفت و گو با سرويس اقتصادي پايگاه اطلاع‌رساني آستان قدس رضوي گفت: مركز فروش مصلي كه به فروشگاه شماره پنج معروف است در روز ولادت حضرت علي افتتاح شد، و تاكنون با استقبال بسيار مناسبي از سوي زائران و مجاوران رو به رو شده است. 
وي با بيان اين كه از مهم‌ترين ويژگي‌هاي اين فروشگاه واقع شدن در قطب بزرگ موادغذايي مشهد مي‌باشد گفت: اين فروشگاه مجهز به سيستم اداري، فروشگاه و انبار مي‌باشد، و هماهنگي و هدايت سيستم توزيع مويرگي نيز از اين شعبه پي‌گيري خواهد شد. 
وي افزود: پيش‌بيني مي‌كنيم در سال آينده اين فروشگاه موفق‌ترين مجموعه‌ي شركت پخش رضوي باشد. 
مديرعامل شركت پخش رضوي افزود: هدف اصلي از ايجاد اين فروشگاه حضور قوي در بازار، هماهنگي و هدايت راهبردي توزيع مويرگي مي‌باشد. 
قاسمي اذعان داشت: اغلب خريداران اين فروشگاه صاحبان فروشگاه‌ها و مراكز خريد موادغذايي با مصرف‌كنندگان عمده مي‌باشند.

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
  • انتشار : ۲۶ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج