گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 141 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 3,000 تومان

این فایل در ۷۱صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

محاسبه حقوق و مزايا پرسنل واحد توليدي بر اساس جداول رسمي حقوقي پيشنهاد وزارت صنايع صورت گرفته جدول (۷ـ۴ ) تعداد كاركنان و حقوق آنه جمع‌بندي گرديده است . مبلغ مزايا و اضافه كاري كاكنان با افزايش مدت پرداخت حقوق تا سقف ۱۴ ماه به حساب آمده است 

اين كارخانه در ۳ شيفت فعاليت مي كند و به دليل فني بودن كار حضور كليه كادر فني در هر شيفت لازم است لذا هزينه پرسنلي عملاً ۳ برابر محاسبه مي‌گردد .

 6ـ۴ـ هزينه لوازم اداري و دفتري 
لوازم اداري و دفتري شامل ميز ، صندلي ، نوشت افزار ،‌ماشينهاي اداري و تحرير و نظاير آن براي يك واحد توليدي ضروري بوده و با عنايت به تعداد كاركنان اين واحد و ادغام كليه فعاليت‌ها و تشكيلات دفتر مركزي در مجموعه وظايف اين بخش ( بواسطه عدم پيش‌بيني دفتر مركزي به جهت سهولت در برنامه‌ريزي و حذف هزينه‌هاي اضافي و غير ضروري ) بخسي از هزينه‌هاي آن در مجموع در نظر گرفته شده كه مقدار كلي آن معادل ۲۰۰ ميليون ريال برآورد ميگردد .
۷ـ ۴ـ هزينه‌هاي قبل از بهره برداري و ساير هزينه‌ها 
تداركات اوليه و طي كليه مراحل طرح از بدو اخذ مجوز احداث تا مرحله نصب و راه‌اندازي كارخانه مستلزم صرف هزينه‌هايي خواهد بود كه متناسب با انواع و ابعاد طرح و شرايط اقتصادي ميزان آن متغيير بوده ، از اينرو كليه مخارج مرتبط با اين مسائل به صورت درصدي از سرمايه‌گذاري پيش‌بيني شده محاسبه ميگردند كه تحت عناوين هزينه‌هاي مطالعات مقدماتي ،‌تهيه طرح ، آموزشهاي اوليه ، دريافت وام و تسهيلات بانكي و مشاوره‌هاي مهندسي به شرح زير برآورد ميگردد .
قيمت تمام شده واحد توليد از تقسيم كل هزينه توليد به ظرفيت توليد محاسبه ميگردد .

بر اساس هزينه ثابت توليد و هزينه متغير توليد كه در مبحث قبل محاسبه گرديد . كل هزينه توليد كه مجموع اين دو هزينه را شامل ميشود ۱۵۴۴۸۰ ميليون ريال ميگردد . در نتيجه قيمت تمام شده به شرح زير محاسبه ميگردد .
هر متر مربع ديوار دوپل پانل بتني ۲۵۰ كيلو وزن دارد با در نظر گرفتن وزن مخصوص ۲/۲ براي بتن توليدي قيمت هر متر مربع ديوار بتني ۳۹۰۱۰ ريال مي‌شود 

براي هر متر مربع خانه پيش‌ساخته ۳ متر ديوار و يك متر كف پيش‌بيني مي‌كنند . لذا قيمت پانلهاي خانه‌هاي پيش‌ساخته به ازاء هر متر مربع زير بنا ۱۵۶۰۴۰ريال مي‌گردد .

هزينه حمل و هزينه نصب به ازاي هر متر مربع زير بناي ساختمان ۱۰۰۰۰ ريال محاسبه مي‌شود .

اين شرايط عملاً مساوي است با ۷۰% پيشرفت فيزيكي ساختمان به روش معمول ، چون نيازي به گچ و خاك ، كچ‌كاري ،‌زيرسازي كف و لوله كشي برق و آب نداريم .  پس با متر مربعي حدود ۱۶ هزار تومان عملاً ۷۰ درصد ساختمان تكميل شده است .
۱۷ـ۴ـ قيمت فروش محصول 
با توجه به قيمت تمام شده محصول و توضيحات ارائه شده قيمت فروش هر متر مكعب پانل توليدي ۵۱۲۷۴۲ ريال خواهد بود . قيمت فروش محاسبه شده در حال حاضر در مقايسه با قيمت بازار بسيار مناسب ميباشد .

اين كارخانه ساليانه ۳٫۳۰۰٫۰۰۰ متر مربع پانل توليد ميكند .
۱۸ـ۴ـ سود ساليانه 
سود ساليانه محصول درحداكثر ظرفيت توليد بر اساس قيمت فروش پيش‌بيني شده و قيمت تمام شده معادل ۷۶۲۵۴ميليون ريال خواهد بود .

نتايج محاسبات مالي طرح و شاخصهاي اقتصادي طرح حاكي از سود آوري طرح ميباشد . در اين راستا ميتوان بر شاخصهاي اصلي از قبيل ارزش افزوده ، نقطه سر به سر ، سالهاي  برگشت سرمايه و سود‌اوري طرح تاكيد نمود . اين حالت دليل بر توجيه‌پذيري و پايداري اقتصادي طرح و وجود اطمينان كافي در سرمايه‌گذاري براي احداث اينگونه واحد‌ها ميباشد .

اين واحد با ظرفيت توليد خود مي‌تواند پانلهاي احداث ۱۳ هزار واحد مسكوني را توليد نمايد و با توجه به نياز به حداقل ۵ ميليون واحد مسكوني در كشور ، ما مي‌توانيم چندين واحد احداث نمائيم .

خرید و دانلود

با قیمت 3,000 تومان
  • انتشار : ۲۴ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج