گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 132 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,000 تومان
این فایل در ۸صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

ایده ی کسب و کار ما در ابتدا تولید عسل بوده که می توان با تعداد۲۰۰۰ عدد کندو شروع کرد برای این مقدار کندو اگر هر کندو را با زنبور به طور میانگین ۵۰۰۰۰تومان در نظر گرفت قیمت کل کندوها ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان خواهد شد. از آنجایی که هر ۲۰۰کندو به یک کارگر نیاز دارد تعداد کارگران این زنبور داری ۱۰نفر خواهد بود.
در هر سال مقدار تولید هر کندو ۱۲ کیلوگرم در منطقه ی خمین بوده که این مقدار عسل مقدار مناسبی برای یک کندو به حساب می آید و اگر بخواهیم مقدار کلی عسل ها را حساب کنیم به عدد ۲۴۰۰۰ کیلو عسل خواهیم رسید که یک شروع خوب خواهد بود. و در انتها می خواهیم به کارخانه ی بسته بندی عسل برسیم که شرح آن در ادامه خواهد آمد
جنبه های منحصر به فرد و خصوصیات ویژه ی ما  این است که خمین شهرستانی خوش آب و هوا و در تولید گل در ایران کم کم خود را به رقبایی مانند محلات رسانده است و به جز تولید گل از محصولات دیگری مانند باغات و زمین های مساعد برای تولید عسل برخوردار است که این امکانات زمینه را برای تولید عسل مرغوب فراهم می کند و علاوه بر آن قیمت کم زمین در این منطقه از مزایای دیگر آن به حساب می آید.
 
امکان سنجی:
از آنجایی که عسل یک ماده ی مقوی و با ارزش است تولید آن برای مصارف مختلف و بی شماری است که در مقدمه ذکر شد و بازار آن هرگز به اشباع کامل نمی رسد زیرا به جز مصارف آن در صنایع گوناگون داخلی به فکر صادرات آن به کشورهای دیگر نیز می توان بود که در مقدمه ذکرشد.
مشتریان ما شامل، مردم که یکی از مصرف کنندگان بزرگ محصول لوازم آرایشی و کرم، روغن، پماد و انواع روژ، صنعت شمع سازی که یکی از مصرف کنندگان عمده ی موم زنبور عسل است.
و دیگر مصرف کننده ی عمده ی موم عسل در صنعت زنبورداری برای ساخت برگه ی موم آج شده است. از دیگر استفاده ی موم در صنایع داروسازی برای ساختن کرم ها، پمادها، پوشش روی قرص ها و غیره، در دندان پزشکی برای تهیه ی قالب از دهان و دندان، در ریخته گری برای ساخت انواع واکس ها، جلادادن چرم و نخ و غیره، برای ساخت انواع چسب، جوهر، انواع مواد ضد آب، در صنعت کاغذ سازی و بسیاری از صنایع دیگر.
از آن جایی که در بالا ذکر شد از طریق فروش عسل و موم عسل می توان سود بالایی به دست آورد.
موانع ورود ما به این کار احتمالاً رقبای ما خواهند بود که به علت زیادی بازار فروش و صادرات می توان با این رقبا در بهتر بودن کیفیت محصول رقابت کرد. و این نکته نیز مهم است که کیفیت کار آنها نیز بالا بوده و عسل های سبلان و خانسار تولیدات عالی و با کیفیتی دارند.
در این محصول هر چه تلاش بیشتری شود و هر چه شما اقدام به تولید کندوهای بیشتری کنید می توانید درصد تصاحب بازار را نیز افزایش دهید ولی همیشه جا برای رفابت هست.
هزینه های راه اندازی که در ابتدا به ذکر قیمت و تعداد کندوها پرداخته شد و در ادامه می توان به این اشاره کرد که هر کندو قیمت داروها و خرج هایی که برای آن می شود در سال چیزی حدود ۱۰۰۰۰ تومان است که در کل قیمت ۲۰۰۰۰۰۰۰ تومان خواهد شد.
و در مورد زمین مورد مصرف نیز باید ذکر شود که هر کندو به یک متر مربع زمین نیاز دارد که در کل ما به ۲۰۰۰ متر مربع زمین نیاز داریم. به اضافه ی دستگاه های موم ساز و دستگاه اکستراکتور که در کل قیمت این دو دستگاه حدود ۳۰۰۰۰۰ تومان خواهد شد. به انزمام کاردک، چنگال، کلاه، دودی اهرم، قاب، برگه موم، سیم.
تمام این هزینه ها منهای حدود ۲۰% از کل هزینه های راه اندازی را می توان با استفاده از وام های بانک ها تامین کرد که بحث آن در آینده توضیح داده خواهد شد.
 
اهداف:
از اهداف این طرح فروش عسل است که این طرح با تولیدی که دارد و قیمت هر کیلو عسل که در حدود ۱۰۰۰۰ تومان خواهد بود عددی در حدود ۲۴۰۰۰۰۰۰۰ تومان در سال خواهد بود که تنها از بخش عسل این محصول است که با فروش موم آن می توان سود خود را افزایش داد.
در ضمن زنبور عسل قابلیت تولید مثل را دارد و هر کندو می تواند بعد از یک دوره ی خاص تولید یک یا چند ملکه ی جدید کند که این خود به گسترش تولیدات کمک می کند.
از دیگر اهداف شرکت که در دوره ی کوتاهی به انجام آن اقدام خواهیم کرد قسمت بسته بندی عسل است که در ادامه به ذکر دستگاه ها زمین مورد نیاز، و مخارج آن می پردازیم.
مأموریت:
در مورد فروش و مأموران فروش باید به این نکته اشاره کرد که شرکت تا زمانی که تولید عسل دارد عسل رت به صورت عمده به شرکتهای بسته بندی می فروشد و زمانی که قسمت بسته بندی به راه افتاد در آن قسمت سعی می شود که از نمایندگی های مختلف در بعضی از شهرها استفاده کند که توصیه ی شرکت سعی بر مشتری مواری است تا مشتری در اولویت قرار گیرد و احترام به مشتری و بازپسگیری اجناس فاسد در نظر شرکت از ارزش بالایی برخوردار است.
کارکنان شرکت هم در قیمت تولید و هم بسته بندی به خصوص قسمت تولید و هر کارگری که مقدار عسل بیشتری از کندوهایش بگیرد دستمزد بالاتری خواهد گرفت.
کلیدهای موفقیت:
رمز موفقیت ما استفاده از گل های طبیعی و عسل با کیفیت بالا است که مشتری را به سمت خود جذب می کند.
در قسمت بسته بندی نیز ایجاد تحولی در بسته بندی که بتوان نظر مشتری را به خود جلب کند می تواند مهم و ضروری باشد این تحول می تواند به صورت بسته های کوچک مسافرتی، بسته هایی متوسط به شکل زنبور برای مصارف خانگی و بسته های بزرگ عمده فروشی باشد که هر قشری بتواند از آن استفاده نماید

خرید و دانلود

با قیمت 4,000 تومان
  • انتشار : ۲۴ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج