گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 150 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 2,000 تومان

دانلود رایگان تحقیق موزه هنــرهای معاصر FIGGE، داونپورت- ایالات متحده-دانلود رایگان مقاله موزه هنــرهای معاصر FIGGE، داونپورت- ایالات متحده-خرید اینترنتی تحقیق موزه هنــرهای معاصر FIGGE، داونپورت- ایالات متحده-تحقیق موزه هنــرهای معاصر FIGGE، داونپورت- ایالات متحده

این فایل در ۳صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:
موزه هنرFIGGE اولین محصول شهری تیم کاپرفیلد در ایالات متحده است. تیمدیوید کاپرفیــلد  با طراحی موزه هنر EIGGF برنده جایزهDes Moines, Iowa-based architects,  Herbert Lewis Kruse Blunck شد.
سرعت بخشیدن به مرمت شهری
داونپورت از ناهنجاری که در دهه اخیر درد مشترک  بسیاری از شهرهای آمریکا می باشد رنج می برد. انتقال جوامع مسکونی و تجاری ازمرک زشهر باعث متلاشی شدن شهرها می شود. نتیجه یک سرمایه گذاری $ ۴۶٫۹ میلیون دلاری است که هدیه ای از بخش عمومی و خصوصی است. فضایی به اندازه ۱۰۰۰۰۰ فوت(۹۳۰۰ متر)می باشد که موزه FIGGE درآن و در مرکز و جلوی رودخانه قرارگرفته و انتظار می رود نقش برجسته ای در تجدید حیات منطقه ایفا کند.
 موزه FIGGE  با قرارگیری در شهر عمل مرمت شهری را آغاز می کند: با درجه بندی و ترازبندی در داخل یک بلوک خالی در یک منطقه بحرانی و ساخت و ساز در لبه خیابان شبکه خیابان شهر تقویت می شود و مانند نشانه ای در امتداد رودخانه باعث ایجاد مشخصه در طول رودخانه می شود.بطوریکه می توان گفت حجم آن از اشتراک و گردآوری سرمایه های شهر در یک مجموعه منسجم شکل گرفته است. به منظور ایجاد نماهایی به شکل سطوح موجدار ملایم در سیمای شهر، نمای اصلی ساختمان برای تامین شکل شهری متنوع طراحی و مدیریت می شود.                                  
چشم انداز شهری
در سمت رودخانه موزه، یک پله بزرگ به صورت یکپارچه به خیابان گشوده می شود، عابر از پیاده رو به حضور در مجموعه تشویق می شود و این درصورتی است که بسیاری از عابرین خود را در مقابل موزه می یابند بدون آنکه هدف طی این مسیر را داشته باشند. در بالای پله ها یک رستوران تراس دار مشرف به می سی سی پی آنها را به توقف دعوت می کند. 
پله های ورودی                   
یک ارتباط دهنده میان سالن ورودی و میدان و باغ مجسمه در اطراف موزه به مردم اجازه می دهد که به سیاحت خود ادامه دهند و یک نگاه کوتاه موجب می شود که آنها تمایل به بازدید دوباره داشته باشند.درسطح خیابان، متاسفانه، مقیاس اشتباه حیرت آورFIGGE به نظر می رسد که  با بافت شهر هماهنگی ندارد. پایه ستون عظیمی که موزه روی آن واقع شده است زمانیکه با استحکام و مقیاس مناسب خود شفافیت و نگهداری مقیاس و حجم  ساختمان بالا را تامین می کند به انحراف شدید درسطح عرض اطراف سایت واکنش مناسبی از خود نشان می دهد و نقش این پایه ستون برای عابرین خیابانهای اطراف تنها ایجاد تجربه مشاهده دیوارهای خالی است.
 فرم وعملکرد
FIGGE مانند جواهری عظیم است: یک پوسته شیشه ای دو جداره که در روز نور پخش شده را وارد می کند و شب هنگام نور دعوت کننده ای را از خود ساطع می نماید. پوسته ساختمان از لایه های درونی و بیرونی تشکیل شده است. 
پیوستگی واجتماع 
FIGGE اولین موزه هنری منطقه ای در ایالت است.  در دهه ۱۹۹۰،FIGGE مجموعه ای از کارها و ملزومات مناسب فرهنگی است که برنامه ریزی برای ترک عادت گذشته را به سهولت انجام می دهد. کافه  FIGGE نشان دهنده تغییر موزه هنر داونپورت از حالت عمومی به یک سازمان خصوصی است  و به عنوان حامی طولانی مدت و پیشتاز هنر به رسمیت شناخته شده و با سرمایه گزاری بخش های خصوصی و عمومی مورد حمایت قرارگرفته است.
موزه جدید زمینه تازه ای برای ایجاد یک ترکیب گرانبهای تاریخی به منظور نمایش و برنامه ریزی فرهنگی ارائه می کند. در برنامه ریزی جدید فضاهای آموزشی، آتلیه های طراحی و مطالعه و تسهیلات کتابخانه و کنفرانس در نظر گرفته شده است. FIGGE بطور شایسته به عنوان یادواره نئو مدرن در قلب آمریکا جای گرفته و با نمایش برجسته خود بزرگترین ابزار آمریکایی برای نمایش هنر مدرن و هویت ملی سالهای ۱۹۳۵-۱۹۱۵ است که می توان آنرا آغاز مدرنیسم آمریکایی دانست.                                        
تغییر و تحول موزه نیاز جامعه به سرزندگی و شادابی محیط شهر و رونق فرهنگ در جامعه را به صراحت بیان می کند و بی شک این ساختمان چدید این نیاز را با بیانی قدرتمند پاسخگو می باشد

خرید و دانلود

با قیمت 2,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج