گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 55 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 3,500 تومان
این فایل در ۵صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

این کارگاه بعد از ۶ ماه – مرحله تولید رسید و در سال ۱۳۷۲ آماده بهره برداری شده و تا الان حدود ۱۴ سال از سابقه این کارگاه می گذرد و تخمین زده شده حدود ۵۰ الی ۸۰ سال دیگر این گارگاه تولیدی داشته باشد 
بازار و ظرفیت تولید :
این کارگاه با توجه به نوع دستگاه هایی که دارد . و نوع محصولاتی که روزانه می زند تقریباً معادل خارجی ندارد و یک شکل و حالت نسبی پیدا کرده است . و در بازارهای بین المللی کاربردی ندارد و فقط مصرف داخلی دارد که آن هم توسط کارخانه های داخلی مصرف می شود . 
مواد اولیه :
موادی که در این کارگاه به صورت خام مصرف می شود که همان مواد اولیه می باشد . محصولات معدنی است که به صورت آهن به اشکال زیر که در جدول ۱-۱ نوشته شده است مصرف می شود . 
قیمت مواد اولیه کلاً حدود ۱ میلیون تومان می باشد . ولی بدلیل وجود نوسانات بازار آهن قیمت ثابتی ندارد و گاهی با افزایش آن مواجع می شویم .
مواد اولیه در حین نگه داری هیچگونه آسیبی نمی بیند و در حین تولید ۱۰% تبدیل به ضایعات می شود که توسط کارخانه مورد قرارداد که همان مجتمع فولاد مبارکه می باشد بازیافت می شود و حدود ۱% احتمال تولید محصول اسقاط می شود . 
مشخصات موادها و نمادها :
جنس آن که از آهن تشکیل شده و خواص فیزیکی به شکل میلگرد ورق می باشد . 
مواد ثانویه :
موادی که در هنگام کار در کارگاه استفاده می شود تا کمیت و کیفیت و ضریب اطمینان کالا و دستگاه ها را بالا ببرد . مواد ثانویه گفته می شود در این کارگاه از موادی که در جدول ۲-۱ آمده است استفاده می شود . 
هزینه ثابت :
هزینه ثابت که شامل همان ساخت ساز کارگاه و خریدن دستگاه ها و مواد لازم می باشد . 
که شامل انواع دستگاه ها و خریدن اشتراک گاز ، برق ، تلفن ، آب می باشد 
الف) انواع دستگاه ها به صورت زیر می باشد 
۱ – دستگاه پرس که پرس تا وزن ۱ تن را انجام می داد 
۲ –  برش که برای برش  لوله ها و ورق ها استفاده می شود و حدوداً تا وزن ۳ تن را برش می دهد . 
۳ – برش خم کاری که برای خم کردن لوله ها کشوها استفاده می شود و حدوداً تا وزن ۱ تن را انجام می دهد . 
۴ – برش لوله که برای میلگرد ها استفاده می شود و حدوداً ۷ تن را می تواند برش دهد . 
۵ – خم کاری ورق نازک که برای خم کردن ورق لولا و قفل و کشو استفاده می شود و حدوداً تا وزن ۷۰۰ کیلو را می تواند کار کند . 
۶ – تراش ۲ متری که برای تراش دادن ورقه ها و لوله ها استفاده می شود . 
ب) هزینه ساخت و ساز کارگاه هم که شامل هزینه های ثابت می شود روی هم کلاً حدود ۱۰۰ میلیون تومان می باشد . 
ج) و حدود ۱۰ میلیون تومان هم برای ساختن سوله ها هزینه کردند و کلیه قیمت هایی که در این پروژه نامبرده شده مربوط به سال ۱۳۷۲ می باشد . 
هزینه متغیر :
هزینه متغیر که شامل هزینه هایی می باشد که صاحب کارگاه در طول کارکرد روزانه باید پرداخت کند مانند عیوب دستگاه – حقوق کارگران – آب و برق و گاز و تلفن – و ابزارالات لازم و غیره می باشد که در جدول ۴-۱ بیان شده است 
طراحی پروژه :
برای تهیه این پروژه با یک مدیر صنعتی مشورت کردم و طبق محاسبه که شده بود ما در عرض ۴ سال با توجه به اینکه تولید و فروش مناسب داشته باشیم هزینه اولیه کارگاه را به دست می آوریم . و راجع به دستگاه های مورد نیاز هم با توجه به سرمایه ای که در دسترس داشتیم وامکانات مورد نیاز دستگاه های لازم را خریداری کردیم و پروژه را طراحی کردیم و به مرحله عمل رساندیم و در ضمن ۴۰% از کل سرمایه را از جیب خودم و ۶۰% دیگر را به صورت وام ۱۶% تهیه نمودم . 
مدیریت اجرایی :
مدیریت اجرایی از مرحله احداث کارگاه تا مرحله تولید آن بر عهده خودم بود و شخص دیگری در آن دخالت نداشت – و این یک قدم ؟؟؟؟ بود برای کارگاه .
انتخاب تکنولوژی :
انتخاب تکنولوژی بر حسب امکانات کشوری می باشد . که ما تکنولوژی را از شرکت تهران ماشین خریداری کردیم و این دستگاه ها کاملاً کپی از دستگاه های آلمانی می باشد و با همان کاربرد و کیفیت به همین خاطر وارد کردن و خریدن این تکنولوژی از خارج مقرون به صرفه نبود . 
همان طور که قبلاً گفته شده دوره ساخت از زمانی که نقشه را کشیدیم و شروع به ساخت بنا کارخانه کردیم و بعد از اتمام ساخت شروع به نصب دستگاه کردیم و به مرحله تولید رساندیم ۶ ماه طول کشید . 

خرید و دانلود

با قیمت 3,500 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج