گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 118 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان
این فایل در ۷صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

شاخه كاردانش در نظام جديد آموزش متوسطه با هدف هدايت قابليت حرفه آموزي دانش آموزان و پرورش استعدادهاي مهارتي آنان و تبديل توانايي هاي علمي بالقوه دانش آموزان به فعل و عمل و تربيت نيروي انساني ماهر و نيمه ماهر جهت اشتغال در بخش هاي مختلف صنعت ، خدمات ، كشاورزي و . . . 
در واقع حل كلاف سر در گم ورود فارغ التحصيلان متوسطه به دوره آموزش عالي و بالاخره به منظور خودكفا ساختن آنان در زمينه اشتغال و فراهم آوردن زمينه هاي خود اشتغالي به نحوي كه هر فارغ التحصيل شخصا توانايي اشتغال و كسب در آمد و انجام خدمت به جامعه را داشته باشد ، طراحي شده و يا روشي نو و انعطاف پذير تأسيس گرديده است . 
ساختار شاخه كار دانش 
اين شاخه داراي سه زمينه صنعت ، كشاورزي و خدمات است و هر زمينه داراي يك يا چند رشته اصلي است و هر رشته داراي يك يا چند رشته مهارتي مي باشد . 
در كليه رشته هاي مهارتي اين شاخه ۵۳ واحد به درسهاي عمومي و انتخابي و حدود ۳۳ واحد به درسهاي مهارتي اختصاص دارد . 
نحوه ثبت نام در هنرستان هاي فني و حرفه اي و كار دانش 
دانش آموزان علاقمند به ادامه تحصيل در هنرستان هاي فني و حرفه اي و كار دانش مي بايست در صورت داشتن شرايط ورود به هنرستان ها كه داراي رشته مورد نظر مي باشد مراجعه و ثبت نام نمايند . 
ثبت نام در هنرستانها به صورت موقت بوده و ثبت نام قطعي دانش آموزان منوط به داشتن بالاترين نمرات فضلي در دروس مرتبط مثل رياضي- فيزيك ، شيمي- زبان و شرط معدل مي باشد . 
دانش آموزان اين رشته پس از پايان دوره هاي مهارت قادر به انجام دوخت انواع لباس زنانه و بچه گانه ، پيراهن مردانه و شوميزه زنانه و بچه گانه و ضخيم دوزي مي باشد . 

زمينه هاي اشتغال اين رشته : 
فارغ التحصيلان اين رشته تحصيلي مي توانند در يكي از زمينه هاي شغلي ذيل به كار اشتغال يابند . 
فعاليت در كارگاههاي توليدي به عنوان سرپرست دوخت . 
تأسيس آموزشگاه خياطي 
سري دوزي پوشاك و پيراهن دوزي زنانه- مردانه- بچه گانه 
نحوه ادامه تحصيل در شاخه فني و حرفه اي و كار دانش بعد از ديپلم 
كليه دارندگان ديپلم فني و حرفه اي و كار دانش مي توانند به يكي از طريق ذيل ادامه تحصيل داده و به اخذ مدرك تحصيلي بالاتر نائل گردند : 
از طريق ثبت نام در مراكز پيش دانشگاهي ( صرف نظر از نوع ديپلم ) در يكي از رشته هاي تجربي، رياضي ، انساني ، هنر و گذراندن دوره مذكور و در صورت موفقيت در كنكور سراسري به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي راه يابند . 
دانش آموزان شاخه فني و حرفه اي و كاردانش مي توانند در آزمون ورودي دوره هاي كارداني پيوسته آموزشكده هاي فني و حرفه اي شركت نموده و در صورت موفقيت در اين آموزشكده ها ، ادامه تحصيل دهند و به اخذ مدرك كارداني و در صورت توفيق در آزمون دوره هاي كارشناسي به اين دوره ها راه يابند . 
دانش آموزان شاخه فني و حرفه اي و كاردانش همانند ساير رشته ها و شاخه هاي 
ديگر مي توانند در آزمون ورودي دانشگاه آزاد اسلامي و يا دانشگاه جامع علمي و كاربردي شركت نموده و در صورت موفقيت به دوره هاي كارداني پيوسته يا كارشناسي با توجه به رشته مرتبط راه يا بند . 
بازار يابي لباس يك رشته جوان است
لغت بازاريابي به معني كليه فعاليت هايي است كه يك شركت براي طراحي ، توليد ، توزيع و فروش كالا يا خدمات به مصرف كننده نهائي و جلب رضايت او متحمل مي شود در مورد بازاريابي لباس اين فعاليت ها از تحقيقات اوليه تا خريداري نخ و پارچه ، طراحي تبليغات ، بسته بندي و فروش ادامه دارد . تمامي اين فعاليت ها مي بايست براساس يك برنامه ريزي منسجم صورت گيرد . 
گفتگو با پونه عسگريان ، طراح و بازار ياب لباس و مد داراي مدرك از دانشگاه University  of  the Arts London  . 
پونه عسگريان تحصيلات خود را در زمينه طراحي و بازاريابي لباس در كانادا و انگلستان به اتمام رسانده است و همزمان با تعدادي از طراحان بين المللي همكاري داشته است . وي پيش از گرايش به اين رشته در رشته فيزيك دانشگاه علوم و تحقيقات تهران تحصيل كرده است . هم اكنون ايشان در ايران مشغول به فعاليت در زمينه طراحي و بازاريابي لباس با شركت هاي توليدي از جمله چرم مشهد مي باشد و عضوي از جامعه متخصصين نساجي ايران مي باشد . با وي در مورد رشته بازاريابي لباس كه در دنيا به تازگي مورد استقبال فراواني قرار گرفته است . گفت و گويي صورت گرفت كه از نظرتان مي گذرد . 
بازاريابي لباس به چه معناست ؟ 
لغت بازاريابي به معني كليه فعاليت هائي است كه يك شركت براي طراحي ، توليد ، 
توزيع و فروش كالا يا خدمات به مصرف كننده نهائي و جلب رضايت او متحمل مي شود در مورد بازاريابي لباس اين فعاليت ها از تحقيقات اوليه تا خريداري نخ و پارچه ، طراحي تبليغات ، بسته بندي و فروش ادامه دارد . تمامي اين فعاليت ها مي بايست براساس يك برنامه ريزي منسجم صورت گيرد . 
از نظر من مهمترين پروسه بازاريابي تحقيقاتي اوليه است . بدين معني كه توليد كننده پيش از توليد بياد با مقولاتي مانند شناخت بازار ، شناخت خريدار ، شناخت رقبا و تطابق خصوصيات كالا با نيازهاي بازار هدف آشنايي داشته باشد تا بتواند كالاي خود را به بهترين وجه عرضه كند . 
قدمت بازار يابي لباس چه مدت است ؟ 
در كل بازار يابي علم جواني است كه سابقه پيدايش آن از قرن بيستم عقب تر نمي رود و در ايران اين سابقه بسيار كوتاه تر و شايد از پنجاه سال فراتر نرود . 
اما در مورد صنعت پوشاك ، بازار يابي شايد با عناوين ديگر همواره همراه آن بوده است امروزه براساس نياز بازار تعريف خاص تري براي آن به وجود آمده است و طبق تعريف سلسله فعاليت هائي كه ‹‹  بازار يابي ›› نامبرده مي شود با طبق برنامه ريزي و زمان بندي خاصي انجام گيرد . 
در صنعت پوشاك احساس نياز به بازار يابي به گونه اي بود كه دانشگاه هاي معتبر جهان اقدام به افزودن رشته اي با نام ‹‹ بازاريابي لباس و مد ›› به رشته هاي خود كردند . 
دروس اين رشته با رشته طراحي پوشاك مشترك بود ؟ 
بله . دروس مشتركي داشتيم اما توجه كنيد كه در رشته طراحي لباس خلاقيت و نوآوري حرف اول و آخر را مي زند . هر اندازه طرح زيباتر و خلاق تر باشد موفقيت در اين رشته بيشتر است . اما در رشته بازاريابي لباس خلاقيت و نوآوري نقش كم رنگ تري را به خود اختصاص مي دهد . انجام تحقيقات جهت شناخت بازار ، ميزان تقاضا و . . . در اين رشته بسيار مهم مي باشد . بدين معنا كه زيبائي و قابل اجرا بودن طرح فقط با شناخت كامل از خريدار صورت مي پذيرد . فهم عوارض فرهنگي ، اجتماعي و اقتصادي در شناخت كامل خريدار بسيار مؤثر مي باشند . 
با صنعت نساجي نيز ارتباط داشتيد ؟ 
بله ، ماهي يكبار از كارخانجات و توليدي هاي مختلف بازديد مي كرديم و از نزديك با روند توليد و تقاضاي بازار آشنا مي شديم . در آنجا به روند طراحي ، تحقيقات لباس و شناخت بازار اهميت بسيار قائل مي شود و اين امر ۵۰ درصد كل كار را در بر مي گيرد اما در ايران اكثر توليدي ها در اين مورد سرمايه گذاري انجام نمي دهند و تمامي توجه خود را به توليد معطوف مي كنند . 
همچنين كشورهايي كه هم اكنون حرف اول را در صنعت پوشاك و مد مي زنند به جزئي ترين مسائل مانند مد نخ نيز اهميت مي دهند . براي مثال در فلورانس ايتاليا ، ۳ بار در سال نمايشگاه مد نخ برگزار مي شود . 
تا چه ميزان با صنعت نساجي و طراحي لباس در ايران آشنائي داريد؟ 
طي بازديد و تحقيقات از توليدات در ايران متوجه شده ام كه فرسودگي ماشين آلات در بسياري از مواد به چشم مي خورد كه اين امر باعث افزايش ضايعات و در نتيجه افزايش فيمت تمام شده محصول مي شود . همچنين به نظر مي رسد كه اگر هم ماشين آلاتي خريداري مي شود ، معمولا بدون برنامه ريزي بلند مدت مي باشد پس چون در توليد ، ابزار امل نمي باشد ، بخش بازار يابي و طراحي فراموش مي شوند . همچنين اين واحدها از نظر محاسبه قيمت تمام شده مراحل مختلف توليد كامل نمي باشد . در صورتي كه اين مسئله نيز از مواردي مي باشد كه در ساير كشورها داراي اهميت زيادي مي باشند ، خريداري ماشين آلات جديد نيز از نظر اقتصادي معمولا با مشكل مواجه مي شود بنابراين كالاهاي ما قابل رقابت با كشورهاي نظير تركيه و چين از نظر كيفيت و تنوع در طرح و رنگ و . . . نمي باشند . 
در مورد طراحي لباس در ايران به نظرم در سال ۸۵  سيستم هاي دولتي و خصوصي فعاليت بيشتري از خود نشان داده اند و نمايشگاه هايي نيز در اين زمينه داير شده اند . اما همچنان به نظر مي رسد كه تمركز بيشتر روي تهران نسبت به شهرستانها مي باشد . در دانشگاهها نيز بهتر است كه تدريس طراحي لباس همواره هماهنگ با آخرين شيوه هاي آموزشي در دانشگاههاي معتبر جهان انجام گيرد . 

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
  • انتشار : ۰۴ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج