گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 90 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,000 تومان
این فایل در ۸صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

احداث کارخانه ی خودروسازی در ایران یکی از مشاغل سنگین و پرهزینه می باشد که طبق گرفتن آمار و محاسبات تقریبی چیزی در حدود ۱۵ میلیارد هزینه می خواهد تا تنها یک کارخانه ی کوچک در حدود ۰۰۰/۱۰۰ متر زمین با دستگاه های نیمه پیشرفته در ابتدای کار احداث کرد.
در نتیجه طبق آمار گفته شده این کارخانه برای ما کار غیر عملی می باشد ولی بتوان طرح را ثبت و با گرفتن وام های بلند مدت و سنگین و همچنین با گرفتن شرکایی که سرمایه گذاری کنند می توان خدمات کار را فراهم و به تدریج(در حدود ۱ سال) کارخانه را راه اندازی و به بهره برداری رساند.
این زمان را می بایستی مطابق جدول زمانبندی اجرای طرح شرکت صنعت و معدن که به شرح زیر می باشد مطابقت داد.
کل این زمان برای اجرای طرح در حدود ۳۶۴ روز می باشد که می بایستی با جمع کردن سرمایه در ابتدای کار جهت خرید محل احداث کارخانه(زمین بایر) و در طول اجرای کار جمع کردن سرمایه ای کارهای دیگر این کارخانه را به بهره برداری رساند.

محل احداث کارخانه:
کارخانه ی حدود ۰۰۰/۱۰۰متری را ما در حاشیه ی شهر نجف آباد که زمین طبق جدول داده شده از طرف شرکت منابع و معادن از قراری ۰۰۰/۳۰۶ ریال می باشد در حدود ۳ میلیارد هزینه ی خریداری زمین می باشد که البته پرداخت آن به صورت زیر می باشد:
۱- احتساب ۵% تخفیف به حق بهره برداری و نحوه پرداخت ۳۰% نقدی و مابقی ۱۲ قسط ۳ ماهه
۲- بدون احتساب تخفیف نحوه پرداخت ۲۰% نقد و مابقی قسط ۳ ماهه
البته در صورت پرداخت کامل حق بهره برداری به صورت نقد مشمول ۱۲% تخفیف به حق بهره برداری خواهد شد.
پس از بهره برداری از کارخانه این محصول جدید(خودروی محرک برقی) به بازار ارائه شده و چون که اولین نوع این خودرو می باشد و در ضمن احتیاج به مصرف سوخت فسیلی ندارد و هوا را نیز آلوده نمی کند با تبلیغات می توان فروش آن را زیاد کرد.

امکان سنجی:
این طرح از آنجایی که اولین نمونه می باشد با تبلیغات اولیه و مطلع کردن مردم از وجود آن دارای مشتریان فراوان می باشد و شرکتهای تجاری کشورهای مختلف را به خود جذب می کند که پس از تولید و ارائه ی آن به بازار می توان سرمایه ای را که برای احداث آن مصرف کرده بودیم را دوباره بدست آورد و وام های گرفته شده را پرداخت کرد و حقوق نیروهای گرفته شده را پرداخت و پس از مدتی شروع به سود دهی می کنیم.
همچنین اگر محصولات ما چشمگیر شد و بتوانیم قیمت آن را مناسب با بازار دهیم می توانیم بازار خودروسازی را دگرگون کرده و یکی از شرکتهای اصلی بازار خودرو شویم.
البته این موفقیت در صورتی خواهد بود که بتوانیم سرمایه ای تخمین زده شده که برای احداث یک کارخانه ی کوچک در ابتدای کار حدود ۱۵ میلیارد می باشد را فراهم کرد.
سرمایه را تقریبی در حدود زیر تخمین زده شده که این اطلاعات درستی را به همراه ندارد ولی حدود آن را مشخص می کند: (قیمت به میلیارد)
(متفرقه)۱+(ساخت وساز)۴+(مواد اولیه)۲+(تجهیزات و ربات ها)۵/۳+(زمین بایر)۳
(تومان) میلیارد ۳= ۰۰۰/۳۰×۰۰۰/۱۰۰= زمین
↓                         ↓
قیمت زمین        مساحت زمین
(تومان) میلیارد ۴= ۰۰۰/۳۸×۰۰۰/۱۰۰= ساخت و ساز
↓            ↓
هزینه سوله سازی برمتر       مساحت زمین

اهداف:
همان طور که مشخص است یک چنین طرح بزرگی اهداف فراوانی به دنبال خواهد داشت که با به اجرا رساندن این طرح امیواریم که به اهداف خود برسیم.
هنگامی که حداقل ۱۵ میلیارد برای تولید یک خودرو هزینه می شود می بایستی قیمت آن خودرو را طوری تعیین و تعبیه کرد که پس از مدت کوتاهی هزینه های مصرف شده بر گردد و از طرفی مشتریان بتوانند آن خودرو را خریداری کنند و در صورت صادرات آن از آنجایی که هزینه های گمرکی روی آن می آید قیمت خودرو را طوری تغییر داد که با بازار کشور صادر شده مطابقت داشته باشد.
از این رو قیمت خودرو را با توجه به مواد اولیه مصرف شده، دستگاه های به کار برده شده در آن، بدنه ی خودرو، دستمزد کارگران و … و با توجه به قیمت خودرو در بازار تعیین کرده که می بایستی تقریباً بالایی داشته باشد.
 
از این رو با فروش خودرو می توان اهداف زیر را دنبال کرد:
۱- از آن جایی که این کارخانه کوچک بوده و تجهیزات آن کامل و تمام اتوماتیک نبوده        می بایستی حداقل روزی ۲۰ خودرو در ابتدای کار تولید شود و پس از مدتی با به کارگیری تجهیزات پیشرفته و ربات ها تولید آن را افزایش داد.
۲- با فروش هر خودرو به قیمت حدودی ۴۰ میلیون تومان می بایستی که حداقل روزانه در سراسر ایران چیزی در حدود ۱۰۰ خودرو یا ۱۵۰ خودرو در ابتدای کار به فروش برسد که بعد از مدتی با گرم شدن بازار خودرو و تولید بیشتر آن و وسعت کارخانه و مجهز کردن تجهیزات این فروش می بایستی که افزون تر شود.
در نتیجه می توان نتیجه گرفت که پس از مدت کوتاهی کارخانه هزینه های خود را جبران کرده و شروع به سود دهی می کند.
همچنین این را باید دانست که برای گشترش کارخانه و گرفتن آن هزینه ی بسیار زیادی را برای آن متقبل شد که می بایستی بیشتر از هزینه ی احداث کارخانه باشد.
۳- یکی دیگر از اهداف صادرات خودرو به کشورهای دیگر می باشد که برآورد هزینه های آن را می بایستی با مراجعه به اداره ی گمرک و با توجه به قیمت پول و خودرو در کشور مورد نظر قیمت فروش خودرو را تعیین کرد.

خرید و دانلود

با قیمت 4,000 تومان
  • انتشار : ۲۷ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج