گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 138 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

پشم سنگ چیست؟

مهمترین نقش پشم سنگ در طبیعت در صرفه جویی انرژی می باشد. پشم سنگ با بازی کردن نقش عایق حرارتی موجب می شود مصرف انرژی در کارخانه ها و ساختمان های مسکونی و اداری بسیار کم شود و این امر موجب کاهش سوخت های فسیلی می شود تا دی اکسید کربن co2 در طبیعت کمتر متصاعد شود.

دوستی پشم سنگ با کشاورزی تا به انجا پیش رفته که در کشت هیدروپونیک گل ها و علفهای دام و صیفی جات یکی از ماده های لازم می باشد.پشم سنگ دارای اکسید مولیبیدن بوده  و در کشاورزی موجب بهبود خاکهای زراعی می شود.

هنگامی که ساختمان ها و ماشینها و کوره های عایق بندی مناسب شوند سوخت های فسیلی کمتری مصرف شده در نتیجه میزان باران های اسیدی کمتر می شود.همچنین با توجه به اینکه ۴۰ درصد گازهای گلخانه ای توسط ساختمان ها تولید می شود استفاده از پشم سنگ برای عایق کاری ساختمان ها می تواند اثرات گازهای گلخانه ای را کمتر کرده و موجب گرمایش زمین نشود.پشم سنگ کاملا خنثی بوده و هیچگونه گاز سمی منتشر نمی کند – بر روی کابل های پی وی سی اثری نداشته و بدون مراقبت دارای پایداری خوبی می باشد.

با توجه به نکات بالا می توان از پشم سنگ به عنوان دوست طبیعت نام برد و برای آینده ای بهتر و اقتصادی بهینه تر ساختمان ها را عایق نمود.

 

پشم سنگ كه در زبان انگليسي Rock Wool ناميده مي‌شود، جزو خانواده عايق‌هاي حرارتي متشكل از الياف معدني است به همين دليل گاهي به آن Mineral Wool هم اطلاق مي‌شود.ماده اوليه اصلي براي توليد اين عايق، سنگ بازالت، از گروه سنگ‌هاي آذرين است كه بازمانده فعاليت‌هاي آتش‌فشاني است و در كشور ما به وفور وجود دارد. محصولات عايق پشم سنگ نقش مهمي (چشمگيري) در صرفه جويي انرژي به وسيله كاهش مصرف انرژي در خانه‌ها، ساختمان‌هاي اداري و تجاري و كارخانه‌هاي توليدي دارند. عايق كاري اصولي كمك مي‌كند كه در خانه‌ها و محل كارمان انرژي فوق العاده كمتري مصرف شود.صرفه جويي در مصرف انرژي به وسيله عايق كاري به محيط زيست نيز كمك مي‌كند. عايق پشم‌سنگ به وسيله كاهش انرژي مورد لزوم براي گرم يا سرد كردن خانه‌ها و ساختمان‌‌هاي تجاري از متصاعد شدن دي اكسيد كربن بيشتر از كارخانه‌هاي مواد برق براي گرمايش و سرمايش ساختمان‌ها جلوگيري مي‌كند.

 

مهمترين ويژگي عايق پشم سنگ مقاومت استثنايي آن در برابر آتش است. پشم سنگ آتش‌گير نيست و مشتعل نمي‌شود در نتيجه به عنوان نوعي حفاظ در برابر آتش شناخته شده است. به همين دليل در اكثر كشورها تخفيف‌هاي ويژه‌اي در مورد بيمه ساختمان‌هايي كه با پشم سنگ عايق شده باشند قائل مي‌شوند. پشم سنگ محيط مناسبي براي رشد آفت، قارچ،‌ باكتري و حشرات موذي نيست و به عنوان يك ماده غيرآلي در برابر اين انگل‌ها مصونيت دارد. بين انواع عايق‌هايي كه تا به حال در دنيا ساخته شده‌اند، پشم سنگ بي‌ضرر ترين آنهاست و با محيط‌زيست كاملا سازگار است. برخلاف عايق‌هاي ديگر در اين گروه، پشم سنگ آسيبي به پوست نمي‌رساند و باعث سوزش آن نمي‌شود. هم‌چنين با تمام مصالحي كه در ساختمان و صنايع به كار مي‌روند سازگار است و تماس آن با اين مصالح مشكلي به وجود نمي‌آورد. پروژه پشم سنگ چیست؟ ، درقالب word و ۳۴  صفحه  جهت خرید ودانلود برای شما عزیزان آماده کرده ایم که امیدواریم مورد رضایت شما واقع گردد.

مطالب مورد اشاره در این مقاله:

پشم سنگ چیست؟

خواص كلي

عملكرد در برابر آتش

قابليت رسانايي حرارتي

ويژگيهاي آگوستيكي

محدوده دماي كاركر

کاربرد پشم سنگ در هايدروپونيک

امتيازات پشم سنگ

عایق لوله پیش ساخته پشم سنگ

عايق پانل

عایق پتویی پشم سنگ

موارد كاربرد

پشم سنگ فله

مزايا
عایق پشم شیشه با روکش کرافت

پانل آکوستیک پشم شیشه

عایق لوله پشم شیشه

ایزوگام

ویژگیها

ایزوران ۶۰۰

ایزورانW600

تیشو

ایزوشینگل

رنگهای سرامیکی عایق محصول

برخی از خواص سرامیکها

اطلاعات عمومی درباره متال شیلد

معایب شیشه

در این پست خرید و دانلود فایل پشم سنگ چیست؟  را براتون گذاشتم ، مهمترین نقش پشم سنگ در طبیعت در صرفه جویی انرژی می باشد. پشم سنگ عایق حرارتی  است و موجب می شود مصرف انرژی در کارخانه ها و ساختمان های مسکونی و اداری بسیار کم شود و این امر موجب کاهش سوخت های فسیلی می شود. پشم در کشاورزی در کشت هیدروپونیک گل ها و علفهای دام و صیفی جات یکی از ماده های لازم می باشد.پشم سنگ دارای اکسید مولیبیدن بوده  و در کشاورزی موجب بهبود خاکهای زراعی می شود.

با توجه به گازهای گلخانه ای توسط ساختمان ها استفاده از پشم سنگ برای عایق کاری ساختمان ها می تواند اثرات گازهای گلخانه ای را کمتر کرده و موجب گرمایش زمین نشود.پشم سنگ کاملا خنثی بوده و هیچگونه گاز سمی منتشر نمی کند با توجه به نکات بالا می توان از پشم سنگ به عنوان دوست طبیعت نام برد و برای آینده ای بهتر و اقتصادی بهینه تر ساختمان ها را عایق نمود.شما می توانید این مقاله  را از این فروشگاه دانلود نمائید.

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج