گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 117 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 3,500 تومان
این فایل در ۷صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

شرکت تولیدات جانسون یک تولید کننده ی محصولات آرایشی برای مصرف کنند گان سیاه پوست است که در سال ۱۹۵۴ به رسمی شروع به فعالیت کرد . شرکت در ابتدا تحت عنوان شرکت ایلینویز در سال ۱۹۵۷ سازماندهی شد ودر سال ۱۹۶۹ شرکت در اثر تلفیق ویکپارچه سازی به( دلاور) تغییر نام داد. جورج ای جانسون در ابتدا فعالیت کاری خود را به عنوان یک فروشنده ی خانه به خانه محصولات فولر در شیکاگو آغاز کرد که این شرکت یک شرکت تولید کننده محصولات آرایشی ( پیرایشی ) برای سیاه پوستان بود کمی بعد او این فرصت را به دست آورد که به عنوان همیار در امور شیمیایی با دکتر هربرت مارتینی در آزمایشگاه شرکت فولر کار کند . در طول ۱۰ سالی که جانسون با دکتر مارتینی کار کرد او پایه واساس تولید محصولات آرایشی و پیرایشی را آموخت 
بر این اساس او فعالیت تجاری خود را در زمینه ی محصولات و وسایل آرایشی پایه ریزی کرد . در آغاز  فعالیت محصولات جانسون ، جانسون جلساتی را در روز های ویژه تعیین کرد که  در این جلسات او با یک آرایشگر ملاقات می کرد که این آرایشگر ،کسی بود که با مدیران شرکت فولر برای جستجوی راهی برای کمک به فرمول محصولات به منظور بهبود مرتب کردن مو ، ملاقات هایی را داشت .محصولات شرکت فولر مورد علاقه نبود اما محصولات شرکت جنسون بسیار مورد علاقه بود .
جانسون با یک آرایسگر به نام ارویل نلسون درباره ی مشکلات محصولات صحبت کرد و بعدا از آرایشگاه او برای کاوش موضوعات دیگر دیدن کرد در آرایشگاه جانسون متوجه شد که مشتریان برای مرتب کردن موهایشان در صف می ایستند وانتظار می کشند .اما مرتب کردن موهای آنها به واقعا سادگی انجام نمی شد .
جانسون وناسون یک شرکت تضامنی با سرمایه اولیه که هر یک به مبلغ ۲۵۰ $ تشکیل دادند .
جانسون شغل همیاری دکتر مارتینی را برای بوجود آوردن یک محصول برای مرتب کردن مو در شرکت فولر ادامه داد و این در حالی بود که شرکت محصولات جانسون در مسیر تشکیل شدن بود . به منظور بدست آوردن مقدار زیادی اطلاعات درباره تقاضا برای مرتب کننده مو جانسون با تعداد زیادی از صاحبان آرایشگاه های زیبایی سیاه پوستان ملاقات کرد. ار دریافت که این مشکل یک مشکل جهانی است .
سیاه پوستان از کارایی ضعیف مرتب کننده های موموجود ناراضی بودند. در مقاله ای از نیویورک تایمز به نقل از جانسون بیان می کند که جانسون گفت :”متخصصین زیبایی سیاه پوستان از شانه زدن سخت وگریس یا روغن مو برای مرتب کردن زنان سیاه پوست استفاده می کنند. دکتر مارتینی ومن متفق القول هستیم که همان طور که سیگار کشیدن (دوده زدن به مو ) برای سلامتی بد است گریس هم برای سلامتی مو بد است پس بر روی فرآیندی که استعمال گریس و سیگار(دوده زدن به مو ) را کنار بگذارد کار کردیم و کرم مالشی حالت دهنده ی مو و کرم شامپو، حالت دهنده ی Ultra Sheen  را که در خانه هم قابل مصرف است را معرفی کردیم .
جانسون در خلال دیدار از آرایشگاه های زیبایی متوجه شد که آنها از تکنیک شانه زدن استفاده می کنند واین عمل باید برای موهای هر فرد مرتبا انجام می شد مخصوصا زمانی که موهای افراد خیس یا مرطوب می شد وترتیب موها به هم می خورد. با ظهور ملیت سیاه پوست در سال ۱۹۶۰ که تحت عنوان Afro مشهور شد و وضعیت دشواری را برای تولید کنندگان محصولات مرتب کننده مو ایجاد کرد . (جانسون) ” من اصلا نمی دانم که این مسئله زود گذز است یا نه . من فکر می کنم که تنها باید منتظر شد ودید که این گرایش تا کجا پیش خواهد رفت . من مطمئن بودم که آن یک تمایل و خواسته است ” .
پس ما Afro Sheen  را از مواد طبیعی تولید کردیم اما همیشه احساس می کردم که استفاده از مواد طبیعی آخرین هدف نخواهد بود. این استفاده خیلی یکنواخت ومطمئنا کافی است زیرا بانوان از استفاده از آن خسته شده اند و از آن دوری می کنند .
یک رقابت تاریخی در محصولات مراقبت ازمو  و محصولات آ رایشی شرکت های تولید کننده وجود داشت و شرکت محصولات جانسون هم همچنین یک موئسسه مهم محصولات آرایشی سیاه پوستان است برای مثال شرکت محصولات جانسون یکی از نخستین شرکت ها با مالکیت سیاه پوستان در لیست اصلی بازار سهام بود. از طریق ارائه محصولات نوآورانه و تکنولوژی پیشرو به سرعت به عنوان یکی از داستان های موفقیت آمیز تاجران آمریکایی تبدیل شد. ( به سرعث در بین دیگر شرکت های تجاری سرآمد شد ) . 
داستان جانسون تقریبا در پایان یکی روزهای اکتبر ۱۹۶۴ ، زمانی که یک آتش ویران گر به کارخانه ای در خیابان Green Street در شیکاگو حمله ور شد وتقریبا تمامی تجهیزات و امکانات را نابود کرد آغاز شد .
در این وضعیت بحرانی به جای ترک فعالیت ، جانسون وکارکنان او با آنچه در توان داشتند از این کار جلوگیری کردند و شرکت در عرض یک هفته از یک پایگاه موقت عملیات خود را به اجرا در آورد در طول دوران آتش سوزی رشد شرکت بطور یکنواخت بود اما تغییرات در واحد محصول غیر عادی بود و در سال ۱۹۶۵ به سوی یک دوره  با رشد سریع هدایت شد .
از سال ۱۹۷۱ تا سال ۱۹۷۵ افزایش بی سابقه ای در میزان فروش از ۱۳ میلیون دلار به ۳۹ میلیون دلار اتفاق افتاد و بعد از سال ۱۹۷۵به هر حال شرکت یک سری عقب نشینی و افت را تجربه کرد .شرکت تلاش کرد تا بازارهای خود را با تولید ادکلن مردانه گران قیمت ولباس های نیمه رسمی توسعه دهد که این کار یک فاجعه بود. این شکست به کانال های توضیع نامناسب و توضیع جغرافیایی نامناسب وبنگاه های خرده فروشی نسبت داده شد همزمان با این افت ها فشار هایی هم از سوی شرکت های اصلی رقیب به شرکت محصولات جانسون اعمال شد مانند شرکت Primarily Revlon  که یک رشد سریع در بازار محصولات آرایشی سیاه پوستان را تجربه می کرد را به عنوان یک خط پایان خوب انتخاب کرد .
سپس در فوریه ۱۹۷۵ زمانی که مدیریت الزام تعیین رسمی کردن رضایت صدور سفارش مشتری را به توسط کمسیون تجاری فدرال (FTC ) که مستلزم قرار دادن برچسب هشدار ( توضیحات محصول ) بر روی بهترین محصولات قابل فروش مرتب کننده ی مو (مانند کرم نرم کننده دائمی Ultra Sheen ) احساس کرد تصور عمومی شرکت بطور جدی آسیب دید. جانسون ادعا کردکه FTC تضمین کننده ی کیفیت محصولات او است و رقبا هم مجبور خواهند بود این برچسب را روی محصولات خود نسب کنند. به هر حال شرکت Revlon تقریبا تا دو سال این برچسب را فقط بر روی دو مورد از محصولات خود قرار داد .
در سال ۱۹۸۵ شرکت محصولات جانسون یک برچسب اختصاصی را بر روی محصولات غیر بومی مراقبت از مو معرفی و ارائه کرد. این تلاش برای کاهش هزینه ها و استفاده کامل از امکانات کارخانه بود بعلاوه در سال ۱۹۸۶ شرکت مدرسه آموزش زیبایی Debbie”s beauty  و دارایی های  
شرکت Ultra Precise Beauty Boutiqe  را بر اساس گزارش مدیران به مبلغ ۲٫۵ میلیون دلار فروخت .
در سال ۱۹۸۶ کارخانه Excel متعلق به شرکت محصولات جانسون فعالیت خود را آغاز کرد و با معرفی یک ترکیب محصولات حلقه ای از ژلهای دارویی و لوسیون مو و پوست و محصولات مربوط به مراقبت از بچه را ارائه کرد . در سال ۱۹۸۷ نام Excel به نام Celex تغییر یافت و همچنین در سال ۱۹۸۷ شرکت یک مجوز برای تولید در کشور ترینیداد در یافت کرد .
سال ۱۹۸۸ یک تغییر بزرگ را برای سازمان به همراه آورد  Eric Johnson  جانشین پدر خود جورج جانسون شد به عنوان رئیس ارشد شرکت محصولات جانسون .
متصدیات و اداره کنندگان 
 
George E Johnson شرکت را در یال ۱۹۵۴ تاسیس کرد و به عنوان رئیس هیئت مدیره و رئیس اجرایی از سال ۱۹۵۷ خدمت کرد او رئیس ازشد شرکت از زمان تاسیس آن بود او همچنین عضو هیئت رئیسه شرکت مشترک المنافع Edison بود .
Dorothy McConner  به عنوان نایب رئیس اجرایی و منشی ودبیر شرکت از سال ۱۹۶۷ در شرکت خدمت کرد و به عنوان مدیر در سال ۱۹۷۹ انتخاب شد .
Marilyn j. Cason  در سال ۱۹۷۵ به عنوان مشاور به شرکت پیوست وهمچنین به عنوان نایب رئیس ارشد شرکت انتخاب شد و مجددا در سال ۱۹۷۷ به عنوان مشاور و در سال ۱۹۸۷ به عنوان معاون رئیس ارشد بین المللی انتخاب شد . 
شکل ۵٫۲ نکات برجسته شرکت 
۱۹۵۴ – تاسیس شرکت 
۱۹۵۷ – معرفی حالت دهنده ی Ultra Sheen پماد ترمیم کننده مو
۱۹۵۸ – ورود محصولات گروه Ultra Sheen به بازار های حرفه ای زیبایی 
۱۹۶۰ – معرف محصولات گروه Ultra Sheen به بازار های خرده فروشی 
۱۹۶۴ – آتش سوزی کلیه امکانات شرکت جانسون 
۱۹۶۵ –  معرفی Ultra Sheen بدون پایه آرام کننده 
۱۹۶۶ – تکمیل نخستین مرحله از اداره مرکزی
۱۹۶۸ – معرفی محصول Afro (اصلاح صورت )
۱۹۶۸ – تثبیت سازمان جورج ای جانسون 
۱۹۶۹ – پشتیبانی از تخسستین تبلیغ تلویزیونی شرکت درباره زیبایی و …
۱۹۶۹ – تکمیل مرحله دوم اداره مرکزی
۱۹۶۹ – پیشنهاد ارائه سهام عمومی شرکت در بازار بورس
۱۹۷۰ – معرفی محصولات آرایشی Ultra Sheen 
۱۹۷۱ – آغاز حمایت از Soul train در شوی تلویزیونی اتحادیه های بین المللی 
۱۹۷۱ – ورود شرکت محصولات جانسون به بازار بورس آمریکا 
۱۹۷۲ – تعیین سرمایه آموزشی از سوی جورج ای جانسون 
۱۹۷۳ – نکمیل مرحله سوم اداره مرکزی
۱۹۷۴ – خرید ۱۱ جریب زمین مجاور هم به همراه یک ساختمان
۱۹۷۵ – ورود به بازار عطر مردانه با محصولات Black Tie cologne و Splash – on 
۱۹۷۵ – آغاز صادرات به نیجریه
۱۹۷۵ – بدست آوردن مدرسه فرهنگی Debbie”s school Beauty  
۱۹۷۸ – تعیین اولبن نمایندگی تولید محصولات شرکت در نیجریه
۱۹۷۹ – تغییر فرمول گروه مواد آرایشی 
۱۹۷۹ – بدست آوردن توضیع کنندگان آزاد ( کسانی که محصولات شرکت و رقبا را در سواحل شرقی ( سان فرانسیسکو ) می فروشند 
۱۹۸۰ – تثبیت محصولات جانسون در نیجریه 
۱۹۸۰ – معرفی Ultra Sheen precise  و اولین گروه محصولات نوآورانه ۴۲ عددی
۱۹۸۱ – تعهد به توسعه نمایندگی ها با تاسیس مرکز فروش و خدمات Eastbourne انگلستان 
۱۹۸۱ – معرفی محصولات جدید با عنوان Gentle Treatment,Tender Treatment, Bantu Curl
۱۹۸۲ – تعیین Debbie Howell Cosmetics برای اداره فروش در بازار مناطق Black key 
۱۹۸۲ – معرفی ۱۹ محصول جدید 
۱۹۸۳ – تاسیس شرکت Mello Touch Labs  برای تولید،فروش وتوضیع گروهی از محصولات به مشتریان
۱۹۸۳ – معرفی ۲ گروه از محصولات آرایشی با نام Ultra Sheen و Moisture Formula 
۱۹۸۳ – فروش امتیاز توضیع کنندگان آزاد 
۱۹۸۵ – معرفی برچسب خصوصی بر روی محصولات غیر بومی مراقبت از مو 
۱۹۸۶ – فروش مدرسه آموزش زیبایی Debbie”s beauty  و دارایی های  شرکت Ultra Precise Beauty Boutiqe  را بر اساس گزارش مدیران به مبلغ ۲٫۵ میلیون دلار
۱۹۸۶ – در سال ۱۹۸۶ کارخانه Excel متعلق به شرکت محصولات جانسون فعالیت خود را آغاز کرد و با معرفی یک ترکیب محصولات حلقه ای از ژلهای دارویی و لوسیون مو و پوست و محصولات مربوط به مراقبت از بچه را ارائه کرد
۱۹۸۷ – تغییر نام Excel Manufacturing  به  Celex
۱۹۸۷ – دریافت امتیاز تولید در کشور Trinidad 
۱۹۸۸ –  اجرای بازسازی اساسی در شرکت از طریق کنترول سخت بودجه ، کنترول مالی ، تمرکز زدایی مدیریت و کاهش کارکنان 
۱۹۸۸ – انتصاب جانسون پسر به جای پدر ،موفقیت پدر در ریاست ارشد ویکی از اعضای COO 
۱۹۸۸ – فروش ۱۳٫۵ هکتار زمین Chicago Warehouse در مقابل ۳ میلیون دلار و درآمد بالق بر ۱٫۷ میلیون دلار برای کاهش هزینه وام های بزرگ 
 
   
Tehsel S. Dhaliwal  از سال ۱۹۷۳ در شرکت فعالیت کرده از مدیر اجرایی و نایب رئیس ارشد و اجرا کننده ی عملیات اجرایی در سال ۱۹۸۳ بوده است .
Joan B. Johnson  به همرا ه همسرش جورج ای جانسون موئسس شرکت در سال ۱۹۵۴ و دارای سمت خزانه داری از سال ۱۹۵۷ و خدمت به عنوان مدیر عملیات و همچنین دارنده ی پستی به عنوان اداره کننده ی شرکت Equimark بوده است .
Thomas P. Polk در سال ۱۹۸۱ به عنوان نایب رئیس ارشد مالی و رئیس امور مالی به شرکت پیوست در ۴ سال قبل او به عنوان سرممیز به همراه آرتور اندرسون با CPA همکاری می کرده است.
Sylvia J. wynn از سال ۱۹۸۳ باشرکت همکاری می کرده وقبلا به عنوان مدیر گروه تولید محصولات مراقبت از مو واداره امور بازاریابی در شرکت خدمت کرده ، اوبه عنوان نایب رئیس ارشد بخش فروش و بازاریابی در سال ۱۹۸۶ انتخاب شد .
Eric G. Johnson  به زودی یک جای خالی در هیئت مدیره را پر کرد او به سمت ریاست ار شد در دسامبر ۱۹۸۸ منصوب شد و در پست امور اجرایی خدمت کرد، او قبلا نایب رئیس اجرایی در ژانویه ۱۹۸۸ بود و در اکتبر۱۹۸۷  نایب رئیس ارشد و رئیس فروش شرکت شد و از مارس ۱۹۸۶ تا سپتامبر ۱۹۸۷ به عنوان رئیس ارشد شرکت Celex و شرکت های تابعه خدمت کرد،او ۱۶ سال در شرکت فعالیت کرد .
Gregory J. Andrews در آپریل ۱۹۸۷ به شرکت پیوست و به عنوان نایب رئیس ارشد و مدیر عمومی در شرکت خدمت کرد و در سپتامبر ۱۹۸۷به نایب رئیس اجرایی و مدیر عمومی ارتقای رتبه یافت او از سال ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۷ به عنوان مدیر گروه و مدیر عمومی بخش لابلاتوار – Clairol”s Summit  فعالیت می کرد وهمچنین مدیر بخش بازاریابی Clairol بود و در خلال سال های ۱۹۸۱ تا ۱۹۸۳ گروه رنگ مو را تشکیل داد .
دیگر اداره کنندگان شامل :
Alvine J. Boutt  که از مدیران خطوط هوایی Midway .  و J. lowry    .
مالکیت 
جورج جانسون و خانواده او به طود مستقیم یا غیر مستقیم ۶۱ درصد ار سهام مشترک شرکت دا کنترول می کردند برابر با گزارش قانونی بدست آمده از سازمان اوراق بهادار فدرال – جورج وجان را می توان به عنوان اشخاص کنترول کننده در شرکت مورد توجه قرار داد . جدول ۲- ۵ اطلاعات خلاصه شده ای را درباره سهام شرکت محصولات جانسون ارائه می کند .
 
سهام برجسته FYE                                                                                     3.988.002
میزان سهام در دستان متصدیان و اداره کنندگان                                             2.432.968                                                                    
تعداد تقریبی دارندگان سهام                                                                                 1.490
  درصد تغییرات قیمت در ۵۲ هفته آخر                                                                       24-
شاخص Beta                                                                                                        1.05                                                                                          
اطلاعات در تاریخ ۸۸/۲۷/۱۲ 
درصد قیمت هر سهم                                                                                             1.875$
درصد قیمت به نسبت درآمد                                                                                     2.80-
درصد قیمت بازار / در زمان انتشار کتاب حاضر                                                          0.87
 
جدول ۲- ۵ اطلاعات سهام شرکت محصولات جانسون
صنعت ورقبا 
کل فروش لوازم آرایشی و مواد آرایشی زنانه و مردانه کارخانه برابر با ۷٫۷۲۱٫۹۰۰٫۰۰۰ دلار بود وبعد از یک افت در سال ۱۹۸۷ برابر با ۷٫۳۵۴٫۸۰۰٫۰۰۰ دلار بود با افزایش فروش به مبلغ ۹٫۱۶۷٫۶۰۰٫۰۰۰ دلار رسید . تخمین میزان فروش در سال های ۱۹۸۸ . ۱۹۸۹ ترتیب ۱۰٫۳۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ و ۱۱٫۵۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار است.  رشد واقعی مورد اتتظار در بخش حمل ونقل کارخانه مقداری در حدود۸/۲درصد در طی سال ۱۹۹۱ بود. این تخمین از سوی بخش تحقیقات تجاری اقتصادی شرکت انجام شده . جدول ۳- ۵ خلاصه ای از متغیر های مالی برای کارخانه را ارائه می کند اگر چه مواد آرایشی مردانه دارای یک بازار بالغ واشباع بود واحد اقتصادی رشد نسباتا کمی را در این بازار پیش بینی کرد 

خرید و دانلود

با قیمت 3,500 تومان
  • انتشار : ۰۴ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج