گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 120 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 8,000 تومان
خرید ودانلود پایان نامه بررسي شيوه هاي  مؤثر اطلاع رساني درمخابرات استان يزد-خرید اینترنتی پایان نامه  بررسي شيوه هاي  مؤثر اطلاع رساني درمخابرات استان يزد-پایان نامه  بررسي شيوه هاي  مؤثر اطلاع رساني درمخابرات استان يزد
این فایل در ۱۳۷صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

       نقش اصلی انتقال دانش و مهارت و همچنین تغییر بینش و نگرشها در جوامع به شيوه اطلاع  رساني و تاثير گذاري و توانايي در القا اين شيوه ها بستگي دارد كه موفقيت يا عدم موفقيت در اين راه  به موفقيت يا عدم موفقيت هر سازمان يا نهادي  كه ما متولي ان هستيم مي انجامد.

 بي شك ميزان اطلاعات هر فرد از مباني مختلف زندگي صنعتي امروزي مي تواند نقش بسيار مهم و مؤثري در كيفيت كاري و زندگي فردي وي داشته باشد دراين خصوص مي توان به جرات گفت در بهره گيري انسان از مواهب رفاهي ، به ميزان اطلاع او از عوامل مختلف زندگي بستگي دارد.

اگر به موضوع فوق بطور كامل توجه كنيم دو وجه اين كيميا را مي توانيم با دو عنوان اطلاع يابي و اطلاع رساني تطبيق دهيم ، ضمن اينكه مي دانيم اطلاع رساني دقيق و به موقع سازمانهاي خدماتي مي تواند در رفع مشكلات و حل مسائل مختلف كمك بزرگي براي افراد و سازمانها باشد براين مطلب وافقيم كه مجراهاي ارتباطي و نحوه اطلاع يابي در فرهنگها ومناطق مختلف متفاوت است .درهمين راستا شركتها و سازمانها نيز بايستي از ميزان اطلاع مخاطبين ومردم جامعه خود در رابطه با فعاليتهاي سازمان آگاه باشند و بدانند كه جامعه به چه اطلاعات و آگاهيهايي احتياج دارد واين مهم را نيز در نظر داشته باشند كه شيوه هاي  مناسب هر نوع اطلاع رساني كدام است و نيز طريقه رساندن پيام  به مخاطبين كدام است.

شركت مخابرات استان يزد نيز به عنوان يك شركت خدماتي با خدمات فراواني كه به مشتركين خود ارائه مي دهد از اين قاعده مستثني نيست، در حال حاضر اين شركت خدمات فراواني در رابطه با تلفن ثابت ، ، تلفن همراه و شبكه ديتا و خدمات جانبي با ارزش افزوده ارائه مي دهد كه خود مستلزم آگاهي مردم و مخاطبين شركت از خدمات متنوع آنها است زيرا بدون اطلاع از انواع خدمات استفاده از آنها امكان پذير نيست بنابراين شركت مخابرات استان بايستي اين مسئله را مورد نظر داشته باشد.

مخاطبين اغلب از چه راه هايي اين اطلاعات را به دست مي آورند و در  واقع مجاري اطلاع يابي آنها چيست تا بتواند اطلاع رساني خود را از مجراي مناسب و با توجه به ضرورت در مناطق مختلف از استان انجام دهند. اين پژوهش در نظر دارد با شناخت شيوه هاي مؤثر اطلاع رساني ومشخص كردن سطح اطلاع مشتركين خود از خدمات ارائه شده اقدام به طرح واجراي پژوهشي با عنوان شيوه هاي مؤثر اطلاع رساني در شركت مخابرات استان يزد نمايد تا در راه رسيدن به اهداف بلند توسعه خود از آن ياري جويد.    

            

بيان مسئله مورد پژوهش :

پيشرفت قابل توجه در امر ارتباطات و مخابرات و ديجيتالي شدن خطوط تلفن و همچنين توسعه و تنوع خدمات مخابراتي در استان يزد از يك طرف و صرف هزينه هاي بسيار زياد در راه اندازي تكنولوژيهاي جديد و انجام پروژه هاي زيرساخت در جهت توسعه خدمات مخابراتي از طرف ديگر موجب تنوع و تعدد خدمات رساني اين شركت در سالهاي اخير شده است.

« واضح است كه عدم اطلاع مشتركين از اين خدمات و امكانات و همچنين حقوق خود را در اين رابطه به معناي بي فايده بودن و به هدر رفتن هزينه ها و امكانات مختلف است . بطور خلاصه مي توان گفت :

اولاً : تنوع خدمات زياد مخابراتي باعث سردرگمي افراد شده است.

ثانياً : نياز به حداقل اطلاعات مخابراتي، لازمه داشتن تلفن ثابت و آشنايي كامل به استفاده از آن مي باشد كه خود لزوم بستر سازي و اطلاع رساني قبلي را تشديد مي كند.

ثالثاً: با توجه به بررسي هاي انجام شده در مورد تماسهاي تلفني صورت گرفته از جانب مشتركين با روابط عمومي مخابرات يزد ، مشخص شده است كه تعداد كثيري از مشتركين ازنحوه استفاده از خدمات جديد مخابراتي آشنايي كامل ندارند.

رابعاً : براي رساندن اطلاعات به مخاطبين با توجه به تئوريهاي مربوطه كه هر اطلاع رساني رسانه و مجراي خود را مي طلبد لازم است براي پي بردن به بهترين راه اطلاع رساني در استان راه مناسبي را انتخاب كرد.لذا تهيه پاسخ به اين سئوال كه نحوه اطلاع يابي آنها از خدمات چه كانالها و مجاري را شامل مي شود ضروري است.  » ( معنوي ،عبدالمجيد،۱۲۴:۱۳۸۶)

 

ضرورت و اهميت تحقيق:

نظر به ضرورت آگاهي از بازخورد ارايه خدمات صورت گرفته واطلاع از روشهاي مؤثر ارايه اطلاعات بيشتر و بهترو بهره گيري از روشها و راههاي جديد اطلاع رساني به مشتركان در راستاي بهره وري بهتر وصرف انرژي و هزينه و شناخت راهكارهاي مؤثر با اين تحقيق مي تواند چراغ راهنمايي باشد تا با روشن ساختن مسير پيشرفت و توسعه ما را در راه رسيدن به اهداف شركت ياري نمايد.

اهميت ضرورت انجام اين تحقيق به صورت تيتروار بشرح ذيل مي باشد.

-‌ افزايش بهره وري و استفاده بهينه از امكانات .

-‌ افزايش بهره وري و استفاده بهينه از افراد (نيروي انساني )

-‌ كاهش شكايات مشتركين از موضوع عدم اطلاع رساني

-‌ ارايه خدمات مطلوبتر به مشتركين

-‌ شناخت راههاي مؤثر اطلاع رساني به مشتركين

 

اهدف تحقيق :

هدف اين پژوهش بررسي شيوه هاي موثر اطلاع رساني در شركت مخابرات استان يزد در ارايه خدمات بهتر به مشتركين خود است.

از نیمه دوم قرن بیستم، جهان وارد عصر تازه‌ای شد و پایان عمر صنعتی آغاز گردید؛ تحولات پرشتاب علمی و فناوری در زمینه ترانزیستورها، موتور محرک این تحول بوده است. ابتدا با ورود کامپیوتر به بازار و در ادامه با تحول در حوزه اطلاعات و ارتباطات، کامپیوترها به فناوریهای ارتباطی مثل تلفن و تلویزیون پیوستند و انقلاب «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، به وقوع پیوست. اهمیت این مساله، تا حدی بود که در مدلهای رشد و بهره‌وری، متغیر فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یک جزء اثرگذار مورد توجه قرار گرفت. فناوری اطلاعات و ارتباطات در تمامي جنبه هاي اجتماعي ، به شدت تأثیرگذارگشت.

 این پژوهش ، به بررسی سمت و سوی عرضه فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمينه  اطلاع رساني م‍وثرجهت افزايش اگاهي مشتركان و به كشف شيوهاي موثر اطلاع رساني در شركت مخابرات استان يزد خواهد پرداخت تا ضمن صرفه جويي هزينه اي، راههاي تاثير گذاري موثر را شناسايي و در جهت دستيابي سريعتر به اهداف قدم بردارد .  

میزان استفاده از روشها ی اطلاع رسانی شرکت مخابرات استان یزد برحسب سن، جنس، تحصیلات، شغل و همچنين نوع اين روشها و اثبات تاثير ان جهت كمك به   شركت مخابرات استان يزد در رسيدن  به اهداف توسعه شركت مخابرات استان يزد از اهداف اين پژوهش است.

 

سئوالات پژوهش  

۱- ايا جنس بر ميزان استفاده ار تلفن گويا به عنوان يكي از روشهاي  اطلاع رساني شرکت مخابرات استان یزد تاثير گذار است؟

۲ ايا سن بر ميزان استفاده ار تلفن گويا به عنوان يكي از روشهاي  اطلاع رساني شرکت مخابرات استان یزد تاثير گذار است؟

۳ – ايا تحصيلات  بر ميزان استفاده ار قبوض تلفن  به عنوان يكي از روشهاي  اطلاع رساني شرکت مخابرات استان یزد تاثير گذار است؟

۴- ايا شغل افراد  بر ميزان استفاده ار قبوض تلفن  به عنوان يكي از روشهاي  اطلاع رساني شرکت مخابرات استان یزد تاثير گذار است؟

۵- شركت مخابرات استان يزد از چه روش هاي سنتي وقديمي جهت اطلاع رساني شهرندان استان يزد استفاده مي كند؟

۶- آيا اطلاع رسانی از طریق قبوض تلفن روشی مؤثر درمعرفي خدمات مخابراتی به مشتركين مخابرات استان يزد می باشد؟

۷-‌ آيا اطلاع رسانی از طریق سایت اینترنتی روشی مؤثر درمعرفی خدمات مخابراتی به مشترکین مخابرات استان يزد می باشد؟

۸-‌  آيا اطلاع رسانی از طریق تلفن گویا روش مؤثری درمعرفی خدمات مخابراتی به مشترکین مخابرات استان يزد می باشد؟

۹- آيا اطلاع رسانی از طریق صدا وسیمای مرکز استان روشی مؤثر درمعرف خدمات مخابراتی به مشترکین مخابرات استان يزد می باشد؟

۱۰- آيا اطلاع رسانی از طریق سامانه sms روشی مؤثر درمعرفی خدمات مخابراتی به مشترکین مخابرات استان يزد می باشد؟

۱۱- آيا اطلاع رسانی از طریق تبلیغات محیطی روشی مؤثر درمعرفي خدمات مخابراتی به مشترکین مخابرات استان يزد می باشد؟

۱۲-‌ آيا اطلاع رسانی از طریق مطبوعات روشی مؤثر درمعرفی خدمات مخابراتی به مشترکین مخابرات استان يزد می باشد؟

 

فرضيه ها:

۱- میان جنس  و استفاده ازروش  تلفن گوياي ۱۳۵ در اطلاع رساني خدمات شرکت مخابرات استان یزد  رابطه معنی داری وجود دارد.

۲- میان سن  و استفاده از روش تلفن گوياي ۱۳۵ در اطلاع رساني خدمات شرکت مخابرات استان یزد  رابطه معنی داری وجود دارد.

۳- میان تحصيلات و استفاده از روش قبوض اطلاع رساني شركت مخابرات استان يزد در معرفي خدمات  رابطه معنی داری وجود دارد.

۴- میان شغل افراد و استفاده از قبوض اطلاع رسانی شرکت مخابرات استان یزد رابطه معنی داری وجود دارد.

۵- بین میزان استفاده  شهروندان استان یزد،از انواع روش ها وشیوه های اطلاع رسانی در شرکت مخابرات استان یزد رابطه معنی داری وجود دارد.

۶- بین میزان استفاده  از تلفن گویای ۱۳۵ روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد در جهت اطلاع یابی از خدمات این شرکت رابطه معنی داری وجود دارد.

۷- بین میزان استفاده ازمطبوعات در جهت اطلاع یابی از خدمات  شرکت مخابرات استان یزد رابطه معنی داری وجود دارد.

۸- بین میزان استفاده ازقبوض تلفن در جهت اطلاع یابی از خدمات  شرکت مخابرات استان یزد رابطه معنی داری وجود دارد.

۹- بین میزان استفاده ازسایت رسمی شرکت مخابرات در جهت اطلاع یابی از خدمات این شرکت رابطه معنی داری وجود دارد.

۱۰- بین میزان استفاده ازتبلیغات تلویزیونی شرکت مخابرات در جهت اطلاع یابی از خدمات این شرکت رابطه معنی داری وجود دارد.

۱۱- بین میزان استفاده ازپیامک های  تبلیغاتی شرکت مخابرات استان یزد در جهت اطلاع یابی از خدمات این شرکت رابطه معنی داری وجود دارد.

۱۲- بین میزان استفاده ازتبلیغات محیطی شرکت مخابرات استان یزد در جهت اطلاع یابی از خدمات این شرکت رابطه معنی داری وجود دارد.

خرید و دانلود

با قیمت 8,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج