گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 136 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,900 تومان

این پایان نامه یکی از کامل ترین ها است که در زمینه طراحی سایت نوشته شده با این محصول شما میتوانید سایتی کامل بسازید و از ریزترین تا کاربردی ترین قسمت های سایتتان را طراحی کنید.


زمینه پیشرفت همین جاست پس از دستش نده 
تصمیم درست را بگیر

فصل اول :  ایجادعناصر گرافیکی اولیه موردنیازجهت تولید انیمیشن    3

فصل دوم : اعمال تکنیکهای پیشرفته ترسیم درFlash              28

فصل سوم : استفاده ازکتابخانه برای تولید اجزای موردنظر           41

فصل چهارم : متحرک سازی درFlash                       79

فصل پنجم : طراحی صفحات وب با Frontpage2000              153

فصل ششم : تقسیم صفحه به قاب های مجزا                 182

فصل هفتم : استفاده ازگرافیک                             191

فصل هشتم : متحرک سازی یک صفحه وب                 205

فصل نهم : انتشارونگهدا ری ازوب                      214

فصل دهم : وب تان رابه روزنگه دارید                   222

منابع ومأخذ                                         282

ایجاد عناصر گرافیکی اولیه مورد نیاز جهت تولید انیمیشن

تصاویر گرافیکی برداری، در مقابل تصاویر گرافیکی طرح بیتی

تصاویر گرافیکی برداری با توجه به نحوه ذخیره شدنشان توسط کامپیوتر، دارای مشخصه های ویژه ای می باشند. هر فایل گرافیکی برداری حاوی یک رابطه ریاضی برداری برای بازسازی تصویر در صفحه نمایش می باشد. برای مثال، یک دایره حاوی اطلاعاتی از قبیل شعاع، ضخامت خط و رنگ می باشد.

کلیه آیتمهای گرافیکی که در محیط Flash تولید می کنید، از نوع برداری هستند. عناصر گرافیکی برداری دارای دو فایده می باشند: کوچک ماندن حجم فایل ( و در نتیجه بارگذاری سریعتر در وب) و امکان مقیاس دهی به تصاویر و تغییر دادن ابعاد بدون افت کیفیت (برای مثال، اگر یک دایره را چندن برابر بزرگ یا کوچک کنید، باز هم یک دایره خواهد بود).


 

بازگشت از Flash به سایز نرم افزارهای برداری و برعکس

تصور کنید که می خواهید یک فایل گرافیکی تولید شده در نرم افزارهای غیر از Flash را در محیط Flash وارد کرده، آن را در همین محیط ویرایش نموده و در نهایت تصمیم بگیرید که آیا مایل به رویت مجدد آن در نرم افزار اولیه هستید     یا خیر.

چنین فرآیندی نامعقول و غیر منتظره نمی باشند، بلکه تنها مشکلی که در رابطه با آن وجود دارد این است که همیشه خیلی خوب انجام نمی شود. با توجه به این که این عملیات معمولا با شکست مواجه می شود، سوال این است که آیا واقعا نیازی به انجام آن وجود دارد؟

بدیهی است، در صورتی که تنها از Flash برای تولید تصاویر گرافیکی خود استفاده کنید، دیگر در چنین وضعیتی قرا نخواهید گرفت (اما سایر نرم افزارهای ترسیم ممکن است به جهت پیشرفته تر بودن مورد استفاده قرار گیرند). حال با توجه به این که نرم افزارهای دیگر ترسیم نیز دارای امکانات و تواناییهای بسیاری می باشند، سوال این است که چرا نباید به جای وارد کردن تصاویر گرافیکی ویرایش شده در Flash در این نرم افزارها، تصاویر مزبور را از ابتدا در آنها تولید کنیم؟

بهترین فرمت جهت صادر کردن یک تصویر گرافیکی برداری قابل تصحیح از Flash، فرمت فایلهای Adobe Illustrator (.ai) می باشد. در ساده ترین حالت، تنها به صادر کردن یک قاب ساکن نیاز خواهید داشت.

در این حالت، از گزینه Export Image واقع در منوی File استفاده کرده و گزینه Adobe Illustrator  را از لیست بازشوی type Save as انتخاب نمایید. به این ترتیب فایل ai. حاصله در کلیه نرم افزاررهای ترسیمی که فایلهای ai. را پشتیبانی می کنند ( شامل Illustrator و FreeHand) قابل باز شدن خواهد بود. البته هیچ کس نمی تواند قول بدهد که این فرآیند بدون اشکال پیش خواهد رفت. اما به نظر می رسد که بهتر از سایر گزینه ها کار کند.

از سوی دیگر، در صورتی که تنها یک تصویر گرافیکی ساده در اختیار داشته باشید، می توانید از تکنیک کپی و اتصال استفاده کنید. این تکنیک معمولا برای تصاویر گرافیکی ساده بخوبی عمل کرده، ولی هنگامی که تصویر مزبور را به Flash باز می گردانید، نسبت به تصویر اولیه متفاوت خواهد بود.

برای مثال چنان چه شکلی را که به کمک این تکنیک به سایر نرم افزارها منتقل کرده اید، به Flash باز گردانید، ممکن است دیگر قادر به خمیده کردن قسمتهای خطی شکل مزبور نباشید.

با توجه به این که مولف کتاب حاضر تکنیکهای بسیاری را در این رابطه مورد استفاده قرار داده است، پیشنهاد می شود که یکی از انتخابهای متعدد زیر را مورد آزمایش قرار دهید تا در نهایت روشی را که بهترین کارکرد را دارا می باشد، بیابید. ذیلا خلاصه ای از نکات این قسمت مشاهده می کنید:

·   سعی کنید اجزای گرافیکی مورد نظر خود را ابتدا در Flash تولید کنید.

·   در صورتی که از برنامه دیگری نیز جهت تولید تصاویر گرافیکی مورد نظر خود استفاده می کنید، سعی کنید از پیچیده کردن زیاد فایل صرف نظر کنید.


مطمئن خرید کنید چون پشتیبانی فروش اینجاست               یا علی مدد    ر:


خرید و دانلود

با قیمت 5,900 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج