گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 167 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 8,000 تومان
این فایل قابل ویرایش می باشد وبه صورت زیر تهیه شده وشامل موارد زیر است:

امروزه بسیاری از موسسات آموزشی که به صورت مجازی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می کنند علاوه بر ارائه مطالب در هنگام استفاده کاربران ، برای آن ها آزمون های میان دوره ای و آزمایشاتی را نیز قرار می دهند. تهیه و ساخت آزمون ها و امتحانات تحت وب به کمک زبان های برنامه نویسی وب و توسط برنامه نویسان حرفه ای صورت می گیرد. ایجاد سوالات چند گزینه ای ، پاسخگویی تشریحی ، تست های چند جوابی و … از مواردی می باشند که در این گونه امتحانات مجازی مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از افرادی که قصد برگزاری این گونه دوره ها را به هر دلیلی ، دارند و نمی خواهند هزینه های زیادی را صرف کنند.
معرفي كنترل‌هاي وب و نحوه استفاده از آن‌ها در صفحات ASP.NET
۱-۱-انتخاب Layout
هنگامي كه شما كنترلي را بر روي فرم قرار مي‌دهيد دو گزينه پيش رو خواهيد داشت:
Gird Layout -1-1-1
در اين حالت مكان كنترل‌ها مطلق مي‌باشند و بيشتر شبيه به طراحي ظاهر برنامه‌هاي ويندوز مي‌باشد كه با مقدار زيادي متن مخلوط نيستند.
Flow Layout -2-1-1
در اين حالت كنترل‌ها نسبت به يكديگر روي صفحه قرار مي‌گيرند. براي مثال اگر شما كنترلي را در زمان اجرا به برنامه اضافه كنيد كنترل‌هاي بعد از آن به سمت پايين حركت خواهند كرد. از اين حالت بيشتر براي مواردي كه مخلوطي از متن‌ها و كنترل‌ها نياز است استفاده مي‌گردد.
براي تنظيم اين موارد در پنجره‌ي خواص كه در سمت راست صفحه قرار دارد شي Document را انتخاب كنيد و سپس خاصيت Page Layout آن را تغيير دهيد 
با اين مقايسه چرا مايكروسافت كنترل‌هاي HTML را ارائه داده است؟ دلايل آن به شرح زير هستند:
– مهاجرت از ASP قديمي به ASP.NET به سادگي صورت گيرد. زيرا ASP قبلي تنها از عناصر HTML و يا همان كنترل‌هاي HTML جديد مي‌توانست استفاده كند.
– تمام كنترل‌ها نيازي به رخدادهاي سمت سرور و يا حفظ حالت ندارند.
– كنترل كاملي در مورد شكل نهايي صفحه با كنترل‌هاي HTML وجود دارد زيرا به صورت خودكار نمي‌تواند نوع مرورگر را حدس بزند و خود راهماهنگ با آن نمايد.
در حالت كلي استفاده از كنترل‌هاي سرور وب ساده‌تر و كارآتر مي‌باشد. در جدول زير كنترل‌هايي را كه در Toolbox ويژوال استوديو دات‌نت مي‌بينيد با هم مقايسه شده‌اند و عملي را كه هر كدام انجام مي‌دهند مرور گرديده است.
كار با متن
روش‌هاي زيادي براي نمايش متن روي يك صفحه وجود دارد. براي يك متن فقط خواندني مي‌توان از روش‌هاي زير استفاده كرد:
– استفاده از دستور Response.Write(“Some Text”);
– استفاده از كنترل Lable
– استفاده از كنترل TextBox با خاصيت RealOnly مساوي True
– استفاده از كنترل Literal
براي نمايش يك متن قابل ويرايش مي‌توان از كنترل سرور TextBox استفاده كرد. خواص كليدي آن در جدول زير مرور شده‌اند:
كار با جداول و ليست‌ها
براي آراستن متن در رديف‌ها و ستون‌ها بايد از يكي از كنترل‌هاي ليست كه در جدول ۱-۲ نامبرده شدند استفاده شود. از ListBox، DropDownList و جدول براي جداول و ليست‌هاي ديناميك استفاده مي‌گردد. از DataGrid، DataList و Repeater براي نمليش جدول و ليست‌هاي پيچيده مانند آن‌هايي كه حاوي كنترل‌ها هستند و يا متصل به پايگاه داده‌اند استفاده مي‌گردد. در جدول زير مرور شده‌اند

خرید و دانلود

با قیمت 8,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج