گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 125 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 13,000 تومان
این فایل درقالبpdfتهیه شده وشامل موارد زیر است:

در حوزه كتب آمادگي براي كنكور كارشناسي ارشد كتاب دوجلدي “تحليل نظري مدارهاي الكترونيك” كه در انتشارات “راهيان ارشد” به چاپ رسيده است داراي سبك بيان خاص خود بوده و به عنوان گزينه اول پيشنهاد ميشود. نويسنده كتاب “مهندس محمد صادق اسلام پناه” است. هرفصل كتاب به چند بخش تقسيم شده است كه بخش دوم هر فصل شامل يك سري مسائل تشريحي است. آنچه در مورد مطالعه اين كتاب بسيار مهم است پرداختن دقيق به همين مسائل تشريحي موجود در بخش دوم هر فصل ميباشد.
براي افرادي كه توسط كتاب هاي مرجع مفاهيم پايه اي الكترونيك را به خوبي فراگرفته باشند كتاب الكترونيك دكتر غلامرضا لطيفي (پارسه) نيز كتاب خوبي است.
درس الكترونيك يك درس مهارتي و مهم ميباشد و لازمه به تسلط رسيدن در آن داشتن پايه مداري قوي و بدست آوردن نوعي نگرش الكترونيكي است. همچنين تسلط بر مدارهاي مهم و پركاربرد شاخص اصلي رسيدن به مرزهاي تسلط در اين درس ميباشد. در درس الكترونيك مخصوصاً با توجه به سوالات كنكور سال هاي اخير سعي كنيد سريع خود را وارد فرآيند تست زني نكنيد و در ابتداي كار تمركز خود را بر يادگيري عميق و مفهومي درس معطوف كنيد. براي يادگيري عميق از كتب مرجع مناسب استفاده كنيد.

بيشك بهترين كتاب مرجع براي الكترونيك، كتاب “اصول ميكروالكترونيك” نوشته “پروفسور بهزاد رضوي” است. ميتوانيد اين كتاب را از اينجا دانلود كنيد. براي تسلط بيشتر بر روي ترانزيستورهاي MOSFET بر چند فصل ابتدايي كتاب CMOS پروفسور رضوي تاكيد كنيد. 

 كتاب CMOS پروفسور رضوي كه داراي عنوان دقيق “طراحي مدارهاي مجتمع آنالوگ CMOS” است معمولا در كنار كتاب Grey and Meyer به عنوان مرجع درس الكترونيك ۳ استفاده ميشود و براي اكثر دانشجويان و كتابفروشان دانشگاهي شناخته شده است. چند فصل اوليه اين كتاب كه در مورد ترانزيستورهاي اثر ميدان است عضو مباحث الكترونيك ۲ است. دقت كنيد كه ترجمه اين كتاب در انتشارات “نص”  به چاپ رسيده است.

موسسه آموزش عالی پارسه یکی از معتبرترین مراکز در زمینه کنکورهای سراسری و آزاد می باشد که کتاب های جزوات ارائه شده توسط این مجموعه از بهترین منابع برای مطالعه داشنجویان رشته های مختلف می باشد .
کتاب الکترونیک پارسه دکتر لطیفی ارائه شده توسط موسسه آموزش عالی پارسه یکی از محبوب ترین منابع برای درس الکترونیک کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق می باشد . چندی پیش جزوه الکترونیک پارسه دکتر لطیفی را برای دانلود در مهندس یار قرار دادیم . این بار کتاب الکترونیک این استاد ارزشمند را برای شما قرار داده ایم . کتاب الکترونیک ۱ و ۲ پارسه دکتر لطیفی مشتمل بر ۱۰ فصل می باشد که بصورت اسکن شده و بسیار تمیز توسط صادق حیدری فراهانی تهیه شده و توسط مهندس یار به رایگان در اختیار شما دوستان قرار گرفته است .
سرفصل های کتاب الکترونیک پارسه به شرح است :
    دیودها
    ترانزیستورهای پیوندی دو قطبی BJT
    نرانزیستورهای اثر میدانی FET
    منابع جریان مستقیم
    تقویت کننده های تفاضلی
    تقویت کننده های با پس خورد منفی (فیدبک منفی)
    تقویت کننده های توان
    تقویت کننده های عملیاتی
    تقویت کننده های ولتاژ (رگولاتورهای ولتاژ)
    پاسخ فرکانس پایین تقویت کننده ها

خرید و دانلود

با قیمت 13,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج