گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 132 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 7,500 تومان
دانلود رایگان گزارش کارآموزی شرکت صنایع بسته بندی پارسه-خرید اینترنتی گزارش کارآموزی شرکت صنایع بسته بندی پارسه-گزارش کارآموزی شرکت صنایع بسته بندی پارسه-
این فایل در ۹۷صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

کارآموزی در شرکت صنایع بسته بندی پارسه در تهران یک دوره مناسب و تجربه ساز برای ورود به بازار کار بود که در این دوره با اطلاعات کاری مناسبی آشنا شدم ، فعالیت در یک شرکت تولید کننده بزرگ تجارب زیادی را در زمینه های مختلف برای من ایجاد کرد 

شرکت صنایع بسته بندی پارسه در سال ۱۳۴۴ تاسیس شد. این شرکت در طی ۴۶ سال فعالیت خود در صنایع بسته بندی توانسته به یکی از ارکان مهم صنعت بسته بندی در ایران نایل شود.

این شرکت توانسته  با تولیدات خود نقش موثری در صنعت کارتن سازی داشته باشد و نیازهای شرکت های بزرگ را به خوبی برآورده سازدبا افزایش  دستگاههای صنعتی به چرخه تولید این شرکت،تولیدات شرکت بیش از پیش دقیقتر بهتر ونیز با کیفیت بهتری روانه بازار می شود.

تولیدات این شرکت بیشتر کارتن های لوازم برقی- صنعتی و سفارشات شرکتهای تولید کننده میباشد.

این شرکت در دو شیفت ۸ ساعته فعالیت کرده تعداد افراد شاغل در این شرکت ۱۲۰ نفر میباشد که از این تعراد ۸۰ نفر از آنها در خط تولید ۲۰ نفر در قسمت فنی و مابقی در قسمت اداری مشغول به کار هستند

تولیدات این شرکت بیشتر کارتن های لوازم برقی و صنعتی سفارشات شرکتهای تولید کننده میباشد

برای اطفای حریق در این شرکت به علت وجود خطرات ناشی تز آتش سوزی واهمیت مواد تولیدی از سنسورهای حساس به دود و پمپاژ آب استفاده میشود و همچنین برای ایمنی بیشتر تمام کارگران مجهز به دستکش-کلاه وپوشش مخصوص هستند.

در چند سال اخیر صنایع کارتن سازی در ایران دچار رکود چشمگیری شده است که منجر به ورشکستگی بعضی از آنها و به تعلیق درآمدن تعدادی دیگری شده است وشرکت پاسه نیز از این قاعده مستثنی نبوده ودچار این رکود گشته ولی با تولید برتر و کیفیت قابل قبول توانسته در بازار هدف دوام بیاورد.

بسته‌بندى‌ها در انواع تجارى و صنعتى و دستى شامل جعبه‌هاى مقوايى تاشده، جعبه‌هاى سينى‌شکل، جعبه‌هاى لوله‌اى‌شکل، لفاف‌پيچ، جعبه‌هاى کاغذى انعطاف‌ناپذير و بسته‌بندى‌هاى انعطاف‌پذير است.

جعبه‌هاى تاشده براى هر نوع فرآيند چاپى مناسبند. و براى دارو، غذا، هديه، لوازم آرايشي، اسباب‌بازى و لوازم خانه مناسب هستند.       [1]

جعبه‌هاى سينى‌شکل که از اشکال اصلى جعبه‌هاى تاشو هستند، در مواردى چون پاکت سيگار، سينى هادى نانوايي، جعبه بستني، پيتزا و جعبهٔ لباس بکار مى‌روند.  

جعبه‌هاى لوله‌اى شکل که بشکل تيوپ هستند، براى بسته‌بندى بطرى‌ها و لوازم بهداشتى و آرايشى بکار مى‌روند و اغلب در يکى از ديواره‌ها پنجره يا در دارند تا محصول ديده شود.

لفاف‌پيچ نوعى بسته‌بندى براى اسباب‌بازى‌ها، لوازم خانگى و محصولات منحنى است، که مستلزم پيچيدن لايه‌اى از پلاستيک به دور شيء موردنظر و حرارت دادن آن است.  

جعبه‌هاى کاغذى انعطاف‌ناپذير، ظروفى سخت و دائمى هستند. اين جعبه‌ها امروزه در طرح‌ها و پرداخت‌هاى جديد و جالبى موجود مى‌باشد و عمدتاً براى محصولات تجملي، لوازم آرايش، جواهرات و دوربين بکار مى‌رود. مواد اوليه اين جعبه‌ها، مقوا و مواد پوشاننده است. از کاغذها و پارچه‌هاى متنوع نيز براى پوشاندن جعبه‌ها مى‌توان استفاده کرد.      

بسته‌بندى‌هاى انعطاف‌پذير از قبل از تاريخ مورد استفاده بوده است. اشکال و فرم‌هاى بعدى آن شامل بسته‌بندى کاغذى است که بعدها در توليد انبوه توسط جرج وست کارخانه‌دار نيويورکى ابداع شد.

شناخت سلفون و گسترش لايه‌هاى پلاستيکى و زرورق‌هاى مخصوص و همچنين شيوه‌هاى پوشش‌دار کردن باعث توسعه انواع گوناگون، مصارف تازه‌اى براى بسته‌بندى انعطاف‌پذير گرديد. 

   بخش بسته‌بندي در كشور ايران از جمله بخشهايي از صنعت و خدمات است كه هيچ اداره و بخش خاصي در دولت به طور مستقيم به امور آن نمي‌پردازد. از اين جهت همواره نوعي جفا در حق اين بخش روا مي‌شود. در دعواي بودجه و يا هنگام تبيين استراتژي‌هاي خاص توسعه كشور چيز مشخصي براي بخش بسته‌بندي كنار گذاشته‌نمي‌شود. اگر بودجه يا كمكي نيز براي توسعه بخش بسته‌بندي اختصاص يابد كسي نمي‌داند اين بودجه را چگونه بايد توزيع يا خرج كرد. زيرا بخش بسته‌بندي در كشور ما پراكنده و متنوع است.

تشكل‌هاي صنفي

فقدان تشكلهاي صنفي مربوط به بسته‌بندي باعث غير قابل دفاع شدن درخواستهاي بخش بسته‌بندي است. در واقع به دليل نبود يك صداي رسا مانند يك انجمن يا اتحاديه صداي بخش بسته‌بندي آن طور كه بايد به گوش مسئولان نمي‌رسد.در روزگاري كه گوش مسئولان براي شنيدن صداي غريبه‌ها سنگين است و فقط نجواهاي آشنا را مي‌شنود براي رساندن صدايي كه پيش از اين شنيده نشده بايد با صداي بلند صحبت كرد و اين صداي بلند صداي يك تشكل صنفي آگاه و منسجم است 

خرید و دانلود

با قیمت 7,500 تومان
  • انتشار : ۲۵ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج