گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 117 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 6,000 تومان
این فایل در ۲۱صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

فعالیتهای هنری و نمایشی را انجام می دهد. مثلا امسال جشن دانشجویی توسط اعضای این کانون که همگی هم دانشجو بودند انجام شد. همچنین مراسم شب شعر با حضور شاعران و علاقمندان بصورت منظم و زیر نظر ریاست دفتر فرهنگ برگزار می شد. کلاسهای خطاطی و نقاشی نیز از دیگر فعالیتهای این کانون به شمار می آید.
کانون قرآن و عترت 
فعالیتهای قرآنی و مذهبی از وظایف این کانون است. این کانون وظیفه آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با قرَآن و اهل بیت را دارد.از جمله فعالیتهای انجام شده این کانون برگزاری کلاسهای ختم قرآن برای دانشجویان و کارمندان است.
هیئت کمیل و مکتب الزهرا
برگزاری دعاهای کمیل، زیارت عاشورا ، دعای توسل و … بصورت منظم و هر هفته در دانشگاه ، از وظایف این کانون هاست.
کانون فتوت
طرح حمایت از ایتام و نیازمندان و جمع آوری کمک های نقدی  برای افراد بی بضاعت، از فعالیت های این کانون است.
همه این کانون ها زیر نظر ریاست دفتر فرهنگ، حاج آقا بنائیان انجام می پذیرد و جلسات مشاوره هر چند روز یکبار با حضور اعضا و ریاست برگزار می شود و برنامه ها و ایده های اعضا مطرح می گردد و وظایف تقسیم می شوند.
 
دفتر فرهنگ
این دفتر یکی از مهمترین و گسترده ترین قسمتهای دانشگاه است که تمام کارهای فرهنگی ، هنری، مذهبی زیر نظر این دفتر صورت می گیرد. 
اعضای دفتر فرهنگ
مسئول دفتر
معاون
کارفرمایان
کارآموزان
وظایف اعضا:
مسئول دفتر
۱- برگزاری جلسات مشاوره با اعضای دفتر 
۲- نظارت بر فعالیت دیگر اعضا
۳- هماهنگی دفتر با دیگر کانون های زیر مجموعه
معاون
۱٫ نظارت بر فعالیت کارآموزانو کارفرمایان
۲٫ گزارش فعالیت ها و رفت و آمدهای کارآموزان به مسئول دفتر
۳٫ هماهنگی جهت برگزاری سمینار ها و همایش ها
              الف – تعیین سخنران
              ب- ساعت و روز برگزاری
              ج- اطلاع رسانی به دانشجویان
              د- هماهنگیبا مسئول نمازخانه جهت آماده نمودن مکان سمینار
     ه- هماهنگی با کارآموزان جهت انجام کارهای تبلیغاتی و تدارکاتی.
 
کارفرمایان
چند نفر در این دفتربصورت کارفرما و کارمزد کار می کنند که هر کدام وظایف مشخص و تعیین شده ای دارند
در ابتدای کار به علت مشکلات فراوان سیستم کامپیوتری دفتر، ویندوز را عوض کرده و ویروس یاب روی آن نصب کردم و سپس کارخود را شروع کردم. برای تبلیغات مراسم، ابتدا در اینترنت جستجو می کردم یا از سایت های مذهبی و سایت های مرتبط با موضوع عکس و مقاله جمع آوری می نمودم. از جمله سایت هایی که از آنها زیاد استفاده می شد www.tasnim.ir   و تبیان بود. از بین عکس های بدست آمده چند عکس را بصورت منتخب در می آوردم و روی آن طرح کار می کردم. عمده فعالیت های من در دوره کارآموزی استفاده از محیط ویرایشگر فتوشاپ بود. برای طراحی ، عکس ها را به فتوشاپ برده و مطابق درخواست معاون دفتر روی آن کار می کردم . گاهی نیز از دو یا بیشتر، عکس در چند لایه بهره می گرفتم و آنها را بصورت جذاب و مناسب درست می کردم. برای طراحی عکس ها از ابزارهای مختلف فتوشاپ استفاده می کردم و روی هر لایه بطور جداگانه کار می کردم. پس از آن متن فراخوان یا تبریک اعیاد و تسلیت شهادت و… را با ابزارهای متن آورده و ویرایش متنی می کردم. در آخر اگر به شخصه از کار خود راضی و آنرا مطلوب می دیدم ، نظر مسئول دفتر را هم جویا می شدم . اگر تایید می کرد آنرا برای چاپ آماده می کردم و اگر نظر دیگری می داد مطابق با نظر ایشان طرح را تغییر می دادم. پس از چاپ، تبلیغات و توزیع تراکت و پوستر ها صورت می گیرد که باید در بردها، دیوارها و درها زده شود. البته برخی فراخوانها مستقیما به دانشجویان داده می شود.
قبل از ورود به دوره کارآموزی و آشنایی با این دفتر، اطلاعات و دانسته هایی در مورد نرم افزار فتوشاپ آموخته بودم. اما پس از ورود به کار و انجام دادن توانایی ها بصورت عملی ، کار را بطور جدی آموختم و تجربه هایی نیز در زمینه های مختلف کسب کردم. همچنین طریقه نوشتن نامه های اداری و برگه های تبلیغاتی (در ابعاد کوچکتر) ، ایجاد پوستر و تراکت ، را در کنار یک رابطه کاری و اجتماعی در محیط کار ، آموختم. علاوه بر فعالیت های مربوط به مراسم ها ، با مراجعه دانشجویان بصورت روزانه، ثبت نام های اینترنتی برای آنها انجام می دادم. ثبت نام حج دانشجویی و ثبت نام برای جشن ازدواج دانشجویی ، از دیگر فعالیتهایم در این دوره بود. پس از مدتی کار در دفتر فرهنگ، مسئول دفتر قرآن و عترت از من خواست برایشان کار کنم. تایپ کتاب قرآنی در محیط word 2007  از مهمترین فعالیتهایم در این دفتر بود.
در ادامه مراحل فعالیتهایی که انجام داده ام را به طور تئوری شرح خواهم داد. و توضیحاتی راجع به نرم افزار فتوشاپ ذکر کرده ام.
 نصب ویندوز xp  : 
Cd   را در دستگاه قرار داده و ریستارد می کنیم 
نکته : در هنگام نصب سیستم سه بار ریستارد می کند که فقط بار اول باید Enter   کنیم و به بقیه دفعات کاری نداشته باشیم .
در اولین کادر باز شده از ما پرسیده می شود که خودمان نصب را انجام دهیم یا خود سیستم اگر خودمان بخواهیم این کار را انجام دهیم باید کلید f 8  را بزنیم  بعد در کادر بعدی از ما پرسیده می شود ویندوز را در کدام درایو نصب کنیم  درایو مورد نظر مثلا c  را انتخاب کرده و بعد Enter  می کنیم بعد نصب شروع شده و می گذاریم مراحل نصب انجام گیرد . کادردیگری باز شده از آن کادر گزینه Customize  را انتخاب می کنیم بعد از تب دوم langueg  گزینه اول را تیک دار می کنیم به تب سوم Advans  رفته و farsi  را انتخاب کرده سپس به تب اول  Regional options   رفته و در کادر Your own formats  باید farsi  را انتخاب و بعد از کادر Location  ایران را انتخاب می کنیم  بعد apply کرده و ok  می کنیم بعد در قسمت رمز  باید رمز ۵ قسمتی را وارد کرده و بعد NEXT   می کنیم . در پنجره باز شده نام کامپیوتر را داده و در صورت تمایل می توان پسورد وارد کرد که با بالا آمدن ویندوز باید رمز وارد شود .  در قسمت Time zone  باید Tehran  را انتخاب کنیم و بعد next  کنیم و تا پایان نصب فقط باید Next  کنیم .
نصب modem  و بعد مادر برد و نصب nero  و نصب office  که با قرار دادن سی دی و اجرای مراحل می توان یک سیستم را به طور کامل از ابتدا راه اندازی کرد همچنین می توان dos  nc  را نیز با توجه به نیاز نصب کرد که از قبل باید برای آنها درایو در نظر گرفته شود که نوع آن Fat  بوده که در پارتیشن بندی انجام می دهیم  . 
نکته : گاهی ویندوز دچار مشکل شده و می خواهیم مجددا آن را نصب کنیم برای این عمل باید درایوی را که ویندوز در آن نصب شده Format  کرده (با cd  پارتیشن بندی وارد شده و درایو مورد نظر را مارک کرده روی آن کلیک راست کرده و سپس گزینه Format   را انتخاب می کنیم سپس کلمه ok  را تایپ کرده و گزینه ok  را انتخاب می کنیم ) سپس مانند مراحل بالا می توان ویندوز را مجددا نصب کرد . 

نصب font  فارسی : 
اگر بخواهیم فونت های بیشتری داشته باشیم cd  را در دستگاه قرار داده فونت ها را ک÷ی کرده و در درایوی که ویندوز نصب شده روی گزینه windows  کلیک کرده روی fonts  کلیک کرده و pase  می کنیم . 
نرم افزار فتوشاپ چیست؟
نرم افزار فتوشاپ از دسته نرم افزارهای Imaqe Editor است به این معنا که به کمک این نرم افزار می توان بر روی تصاویر ویرایش نمود و حتی تصاویری در درون این نرم افزار خلق نمود این نرم افزار که توسط شرکت Adobe  ساخته شده است به کمک چند نرم افزار دیگر که تحت همین نرم افزار کار می کنند می توانند برروی فیلم ها نیز ویرایش های را داشته باشند ولی اصل حوزه فعالیت فتوشاپ برروی تصاویر می باشد.
نصب برنامه:
این برنامه مانند سایر نرم افزارها دارای مراحلی برای نصب می باشد که به شرح زیر است:
CD نرم افزار را داخل درایو گذاشته و به داخل CD رفته گزینه Setup  را بعد از گذراندن مراحل    ( تعیین محل نصب بر روی دیسک سخت و همچنین مراحل و صفحات بعد) به صفحه  می رسید که از آن نمی توان گذر نمود چون از شما کد ورود نرم افزار را طلب می کند در اینجا شما به درایو CD رفته و فایل متن (Text) داخل CD نرم افزار را باز نموده و شماره سریال داخل را بلوکه کرده کپی نمایید به داخل Setup برگشته و در قسمت Serial namber  ،Paste  نمایید و مشخصات فردی خود را نیز وارد نمایید به این ترتیب گزینه Next روشن و فعال میگردد.حالا دکمهNext  رازده و منتظر بمانید تا نرم افزار نصب گردد. بعد از نصب برنامه به منوی Start  رفته و از قسمت Programs گزینهAdobe Photoshop را زده تا نرم افزار باز شود اینجا محیط نرم افزار فتوشاپ است.
که متشکل از: 
ناحیه کاری 
نوار منو 
نوار پارامترها
و پانل های مختلف کنترل رنگ ، سایز تصویر، لایه ها، اطلاعات صحنه، تاریخچه و غیره……می باشد. 
این نرم افزار نیز مطابق تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز دارای منوهای در بالای صفحه می باشد که تمامی فرمانها دراین منوها البته بسته به نوع عملکرد شان دسته بندی شده اند اولین منوی که ما با آن شروع خواهیم کرد و آشنا خواهیم شد منوی File  می باشد.
FILE:
در این منو فرمانهای ورود خروج و نیز ذخیره سازی موجود می باشد تک تک آنها را توضیح خواهیم داد.


New :
 به کمک این گزینه می توان یک صفحه جدید کاری درصحنه ایجاد نمود و کلید های میان بر این گزینه معادل Ctrl+N می باشد . زمانی که این گزینه را می زنید یک پنجره جدید بازمی شود که تعیین کننده مشخصات و نوع تنظیمات صحنه ای می باشد که شما ایجاد خواهید کرد.
Name: 
به کمک این گزینه مشخص می شود که نام صحنه ای که ایجاد می نمایید چه باشد.
درقسمت Image size تنظیمات مربوط به اندازه صفحه جدید می باشد که به ترتیب توضیح خواهم داد . قسمت Preset sizes  دراین قسمت اندازه های معیین و استاندارد و از پیش تعیین شده و را در اختیار شما قرار می دهد برای سهولت و سرعت و دقت در کار البته این گزینه به صورت پیش فرض به صورت دستی تنظیم شده است یعنی شما به صورت دلخواه می توانید اندازه صحنه جدید را ایجاد نمایید.

خرید و دانلود

با قیمت 6,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج