گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 157 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 6,500 تومان
این فایل قابل ویرایش می باشد وبه صورت زیر تهیه شده وشامل موارد زیر است:

در یک مجموعه یا سیستم صنعتی یا اقتصادی و یا هر سیستم دیگر که در دستیابی به اهداف معینی فعالیت دارند جهت نیل به اهداف سازمان به عوامل گوناگون نیاز دارد که عبارتند از : مدیریت،برنامه ریزی، تجهیزات مناسب کار، نیروی انسانی ماهر و کارآمد
۱- مدیریت: وظیفه مدیریت رهبری و سازماندهی- هدایت وکنترل و تدوین برنامه های کوتاه مدت و دراز مدت جهت رسیدن به اهداف سازمان میباشد.
۲- برنامه ریزی: در یک سازمان جهت جلوگیری و کاهش ضایعات و افزایش راندمان نیاز به برنامه ریزی مناسب می باشد. لذا با برنامه ریزی می توان اهداف و خطوط اصلی سازمان را ترسیم نمود. برنامه ریزی بطور کلی تعیین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت،تعیین برنامه های استراتژیک تعیین برنامه های عملیاتی و بودجه بندی می باشد.
تولید الکتریسیته ساکن و اندازه گیری آن و انجام تحقیقات اولیه توسط فیزیکدانی بنام کولن و سپس تولید الکتریسیته جاری با استفاده از نوعی باتری توسط الکساندر ولتا به مرحله اجرا درآمد. باپیشرفت علم در سال ۱۸۸۲ برای اولین بار در اشتوتگارت آلمان نیروگاهی ساخته شد که قادر بود فقط چند خانه راتغذیه کند و بتدریج نیروگاهی پیشرفته تر ساخته شد. با تکامل صنعت وظهور ماشین بخصوص ماشینهای بخار و توربینهای مختلف تولید این انرژی در سراسر دنیا افزایش داده شد. اولین بار در سال ۱۸۹۱ خط انتقال ۱۵ کیلوولت سه فاز بطول ۱۷۵ کیلومتر کشیده شد و پنجاه سال بعد خط ۴۰۰ کیلوولت مورد بهره برداری قرار گرفت.
نظر به کلیه صنایع به صنعت برق،این صنعت در اکثرممالک در اولویت نخست قرار گرفت،در واقع توسعه اقتصادی وصنعتی به توسعه این صنعت وابسته است. بخش اصلی توسعه این صنعت در شاخه های نیروگاههای بخار بعلت راندمان بیشتر صورت گرفته و این رویه همچنان ادامه دارد. 
محل تهیه گزارش ایستگاه ۴۰۰ کیلو ولت چغادک می باشد.این ایستگاه در مساحت ۲۴۷۵۰۰ متر مربع در ۲۰ کیلومتری بوشهر و۹۹۵ کیلومتری جنوب تهران قرار گرفته است.
هوای گرم ومرطوب استان بوشهر که دمای هوا در بعضی از روزهای گرم تابستان به ۴۵ درجه سانتیگراد می رسد،مصرف انرژی برق خانگی بیشترین رقم را دارد.این نوع مصرف به لحاظ وجود کولر گازی در فصل تابستان بار راکتیو بالایی راطلب می کند و در فصل زمستان یا در ساعتهای صبح در همان روزهای تابستان این بار راکتیو به نزدیک صفر کاهش می یابد.
ایستگاه ۴۰۰ کیلو ولت چغادک از سمت ۴۰۰ به شبکه سراسری برق کشور و نیروگاه اتمی بوشهر و از سمت ۲۳۰ کیلو ولت به نیروگاه گازی کازرون و شبکه ۲۳۰ کیلو ولت استان و از سمت ۱۳۲ کیلو ولت به نیروگاه گازی کنگان و شبکه ۱۳۲ کیلو ولت استان مرتبط است. همچنین مصرف ۲۰ کیلوولت بخش مرکزی شهرستان بوشهر را تامین می کند.این ایستگاه یک ایستگاه تک خطی نیست و ارتباط حلقه سراسری ۴۰۰ کیلوولت بین هرمزگان و خوزستان و فارس را هم برقرار می سازد.
پس این ایستگاه می بایست به شکلی طراحی شود که هیچگاه و در هر شرایطی خاموشی در منطقه خود و حلقه سراسری ایجاد نکند و توانایی پاسخ به نیاز مصرف استان در تلرانس های متفاوت بار را داشته باشد.ایستگاه ۴۰۰ کیلو ولت چغادک تمام تواناییهای لازم را دارد.
در فهرست جداول صفحه اول استعداد ایستگاه با عنوان شناسنامه ایستگاه و در صفحه دوم دیاگرام تک خطی ایستگاه آمده است.ملاحظه می کنید که این ایستگاه دارای چند ترانس قدرت با ولتاژها و ظرفیت های متفاوت و بیش از ۲۰ خط با ولتاژها و ظرفیت های متفاوت و سیستم حفاظت و کنترل پیشرفته در نوع خود یکی از ایستگاههای مهم کشور بشمار می آید.
شناسنامه ایستگاه ۴۰۰کیلو ولت چغادک


۱- محل جغرافیایی                                  شهر چغادک ۲۵ کیلومتری بندر بوشهر

۲- ولتاژ پست                                       20/132/230/400 کیلو ولت

۳- سال بهره برداری                               24/08/1378

۴- کار فرما                                           برق منطقه ای فارس

۵- اندازه ایستگاه                                   50х۵۵۰ متر به مساحت ۲۴۷۵۰۰ متر

۶- تعداد ترانسها :
ترانسهای۴۰۰ کیلو ولت: تعداد دودستگاه که هردستگاه شامل سه فازجدا ازهم می باشد.
و یک فاز هم رزرو می باشد. در مجموع تعداد هفت دستگاه ترانس تک فاز۴۰۰ به ۲۳۰ کیلو ولت هر یک به قدرت MVA500.

ترانسهای ۲۳۰ کیلو ولت: تعداد دو دستگاه ترانس ۲۳۰ به ۱۳۲ کیلو ولت هر یک به قدرت MVA125.

ترانسهای ۱۳۲ کیلو ولت: تعداد دو دستگاه ترانس ۱۳۲ به۲۰ کیلو ولت هر یک به قدرت MVA30.


۷- تعداد خطها:

خطهای ۴۰۰  کیلو ولت                        تعداد                      پنج خط 
خطهای ۲۳۰  کیلو ولت                        تعداد                    چهارخط
خطهای ۱۳۲ کیلو ولت                         تعداد                    چهارخط   
خطهای ۲۰   کیلو ولت                         تعداد                       نه  خط   

خرید و دانلود

با قیمت 6,500 تومان
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج