گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 96 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 7,000 تومان
این فایل در ۶۱صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

      محل كارورزي بنده سايت اينترنت دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهربود ، اين سايت با متراژ ۷۰  متر  و داراي ۱۹ سيستم كامپيوتري كه ۲ سيستم مربوط به مسئول سايت و ۱۷ سيستم ديگر نيز براي استفاده آزاد دانشجويان اختصاص داده شده و مجهز به سيستم گرمايي و سرمايي نيز مي باشد .
      یکی از اهداف اساسی وبسیار مهم سیاستگذاران ، ایجاد ارتباط منطقی¬ وهماهنگ ِ صنعت ومحیط کار با دانشگاه و دانشجو می باشد که هم در شکوفائی و رشد صنایع مؤثر بوده و هم دانشجویان را از یادگیری دروس تئوری محظ  رهایی داده و علم آنها را کاربردی تر کرده و باعث می شود آن را در عرصه عمل ،آزموده و به مشکلات و نابسامانیهای علمی وعملی محیط کار آشنا شده و سرمایه و وقت خویش را در جهت رفع آنها مصرف نمایند، که برای جامعه ی در حال توسعه ما از ضروریات می باشد .
      مهمترين مزيت پذيرش من در سايتِ اينترنت دانشگاه ( محل كارآموزي ام)  پايين آوردن هزينه‌ي آن بود؛ يعني خواهان اين بودند كه دسته‌اي از كارها درون سازمان انجام ‌شوند بدون اين كه هزينه زيادي در بر داشته باشند. يكي از مزاياي پذيرش من در اين مكان ، ارزيابي كار و شناسايي استعداد و آماده به كار بودنم بود كه با گزينش آنها، نيروي مجرب و آزموده ‌شده‌اي را براي آينده كاري خود فراهم كنند ( هيچ جانشيني براي تجربه عملي وجود ندارد ) . از نظر من نيز كارورزي ابزاري براي تبديل زبان عمل به تجربه همچنين تلاشي براي ايجاد حلقه‌هايي بين محيط عملي و مراكز آموزشي همانند ديگر پروژه‌ها است. مديريت اولين و مهمترين عامل در شكل‌گيري يك برنامه كارورزي ِ مؤثر مي‌باشد. با برنامه‌ريزي صحيح مي‌توان اهداف يك كارورزي را با اهداف يك سازمان در هم آميخت و كارورزي را به عنوان يك راهكار در كنار ديگر نيروهاي حل كننده و مشكل گشاي برخي از مسائل درون سازمان به كار برد. البته در اين ميان نبايد از حمايت كارورزان چشم‌پوشي كرد. برنامه‌ريزي و هدايت دانشجويان در امر كارورزي نه تنها تضمين كننده آينده آنهاست بلكه نيروي كار مناسبي را براي جامعه فردا آماده خواهد كرد. پس آيا بهتر نيست به جاي اتكا بر منابع طبيعي كه روزي پايان مي‌پذيرند به نيروهاي انساني اعتماد و اتكا كنيم و به پرورش نيروهاي مستعد و مشتاقي بپردازيم كه به حقيقت سرمايه‌هاي اصلي هر كشوري محسوب مي‌شوند؟ 
      از جمله فاكتورهاي مهم براي تحولات عميق در گسترش بيش از پيش فني و حرفه‌اي تبيين نظام كارورزي است. شايد دور از واقعيت نباشد اگر بگوييم سازمان آموزش فني و حرفه‌اي به نوعي كارورزي علمي و حرفه‌اي مشاغل را بر عهده دارد .
      اینجانب در طی مدت حضور خود در محل کارآموزی استفاده های علمی و عملی خوبی نموده ،هر چند با توجه به زمان محدود ۲۴۰ ساعته به همه ریزه کاریهای اجرایی و نظارتی ساخت یک سازه که حداقل ۲ تا ۳ سال به طول می انجامد واقف شدم ، با محيط كار آشنا شده و تا حدي آموخته هاي علمي و آموزشي خودم را به كار بردم و با برخي فنون علمي نيز آشنا شدم .

پيشنهاد هاي من در مورد محل كارآموزي  و رفع مشكل¬هاي آن : 
      افزايش تعداد كلاينت ها ، كارهايي ( از قبيل تايپ نامه هاي مربوط به اتاق پژوهشي ، سرچ ِ مطالب ها ي در خواستي برخي كاركنان دانشگاه و يا اساتيد و … ) كه بر عهده ي مسئول ِسايت نميباشد را به او واگذار نكنند ، افزايش ساعت كار سايت ، محدود كردن ِ بعضي قسمتهاي كاربري سيستم ( كنترل پنل ، درايو سيستم عامل ، و … ) ، و …
تعامل بيشتر بین  کارآموز  و سرپرستِ کارآموز .
      محل كارورزي براي كارورز بايد محلي باشد كه با توجه به تعريف قانون كار و مبحث حمايت‌هاي شغلي از تمامي فاكتورهاي لازم برخوردار باشد. محل كارورزي براي كارورز يا داوطلب، محلي است كه مديريت آن از دانش فني و به روز برخوردار بوده و به مهارت يا مهارتهاي لازم مسلط باشد. در اين مكان امكانات آموزشي (تئوريك) و عملي از حد نصاب آموزشي بالاتر است تا تداخلي ايجاد نگردد. محل كارورزي براي كارورز يا داوطلب محلي است كه تمامي شرايط استاندارد و لازم را براي كسب مهارت فني، تخصصي و به‌روز كارورز در اختيارش قرار داده شود . 
      از نظر من كارورزان بايد بتوانند در صورت داشتن طرح يا طرحهاي پژوهشي ، با هدايت سازماني نظام هماهنگ شده سازمان آموزش فني و حرفه‌اي  با ديگر نظامهاي كار و صنعتي ، طرح يا طرحهاي مورد نظر خود را به مرحله اجرا درآورند كه اين مساله براي من هيچ اتفاق نيفتاد .

بیان تعدادي از نقاط ضعف سايت :
      _  عدم حضور استاد راهنما (يا سرپرست كارآموز) و عدم ارتباط وي در حين كارآموزي : حضور استاد راهنما موجب اهميت بخشيدن به كار دانشجو مي شود و مديران را نسبت به حضور دانشجو مسؤوليت پذير مي كند .
      _  نحوه ارزيابي كيفيت كارآموزي : در دانشگاه ما به ميزان فراگيري و افزايش دانش عملي دانشجو در طي دوره كارآموزي توجه زيادي داده نمي‌شود و ارائه گزارش و دادن نمره بيشتر جنبه رفع تكليف به خود گرفته است .
      _ از نظر من بهتر است در پايان دوره كارورزي گواهي معتبري مبني بر پشت سر گذاشتن دوره آموزشي موفق در آن سازمان به كارآموز داده شود. اين گواهي هم سندي براي سابقه كاري فرد محسوب مي‌شود و هم شانس پيدا كردن شغل مناسب در سازمانهاي ديگر را براي كارورز افزايش مي‌دهد. كه همچين اتفاقي هم براي من نيفتاده .
      _ امکان خدمات اسكن و پرينت براي دانشجويان در داخل سايت  موجود نمی باشد و در صورت نياز مراجعان مجبورند  به بیرون از سايت ( و حتي بيرون از دانشگاه )  مراجعه نمایند .
ارائه پیشنهادهای اصلاحی برای بیان اين نقطه ضعف  :
      كه امکان خدمات اسكن و پرينت براي دانشجويان در داخل سايت جهت رفاه حال مراجعان و عدم اتلاف وقتشان فراهم شود .
نتایج پیگیری انجام شده :
      دلیل این امر را عدم بودجه کافی اعلام نمودند . و خارج بودن از حيطه كار مسئول سايت و نيز ايجاد احتمالي ِ شلوغي ( سر و صدا ) در محيط سايت دانستند . ( كه البته براي من قانع كننده نبود ) .
بیان يكي از نقاط قوت سايت : 
      محيط  از نظر فيزيكي مناسب بود  و از آنجايي كه ساختمان و امكانات جديد بود  كار كردن را راحت نموده است ،  داراي فضاي باز پشت سايت است و مجهز به سيستم گرمايي و سرمايي خوب نيز بود .

پيشنهاد من براي محول كردن وظايف به كارورزان كه به چند نكات زير توجه داشته باشند :
الف – منصفانه بودن: 
      كاري كه به عهده كارورز گذاشته مي‌شود بايد به نفع دو طرف باشد يعني هم تا حدي از حجم كاري سازمان بكاهد و هم كارورز در حين انجام كار تجربه و مهارت كسب كند. همچنين كار بايد حالت آموزشي داشته باشد. نكته‌اي كه در اينجا بايد بدان اشاره كرد اين است كه حضور كارورز در هر بخش ديگر به معناي محول كردن وظايف كاركنان ديگر به او نيست. همكاري كارورز تا جاييكه با وظايف و بخشهاي مختلف آشنا شود كفايت مي‌كند و نبايد آنها را با كارهاي فشرده و تكراري كه بعضاً هيچ آموزشي را نيز در برنمي‌گيرند خسته و دلزده كرد.
ب – علاقه كارورز:
      قبل از شروع برنامه كارورزي بهتر است از ميزان علاقه كارورز به وظايف مختلف موجود در آن سازمان جويا شد و وظايفي را به او محول كرد كه قبلاً به آنها گرايش داشته‌است. در اين صورت هم بازده كار افزايش يافته و هم كارورز نقاط ضعف و قوت كار خويش را شناسايي مي‌كند.
ج – ميزان بار كاري:
      بعضي افراد معتقدند كه با قرار دادن كارورز در محيطي از فشار و استرس مي‌توان راندمان كار را افزايش داد. اين روش تنها براي عده كمي از دانشجويان كاربرد دارد. وانگهي بايد مراقب بود كه افزايش فشار محيط نتيجه معكوس نداشته باشد.
د – جذابيت:
      وظايف ارائه شده بايد حتي‌الامكان براي كارورزان جذاب و جالب باشند و حس كنجكاوي آنها را برانگيزند. از اين رو پيشنهاد مي‌شود بعد از اعتماد به كار كارورزان آنها را در يك گروه قرار داد. به اين ترتيب هم نحوه كار در يك گروه را فرا خواهند گرفت و هم حس رقابت و مبارزه‌جويي ِ‌شان تقويت مي‌شود. بوجود آمدن رقابتي سالم و دوستانه باعث افزايش كيفيت وظايف و كارهاي انجام شده مي‌شود.      


خلاصه كليه ي فعاليتهاي انجام شده و موارد مشاهده شده :
       _ وقت كار سايت آزاد ميباشد و هر دانشجويي با دادن كارت دانشجوئي خود و اگر ورودي جديد بودند با تحويل كارت شناسايي و برگه انتخاب واحد به صورت رايگان مي توانستند از اينترنت استفاده كنند .
      _ هفته اي دوبار نيز كلاسهايي در رابطه با اينترنت و طراحي صفحات وب كه جز كلاسهاي درسي رشته نرم افزار كامپيوتر بود در سايت برگزار ميشد .
      _ دراین نيمسال  كه من در سايت بودم ، هفته ای دوبار تمامی ویروس یابهای سیستم ها برای شناسایی ویروسهای جدید و جلوگیری از ویروسی شدن سیستم ها update  شدند  . سیستم ها بصورت روزانه از نظر کارکرد و اطمینان از اتصال به اینترنت بررسی شدند.
      _ كارهاي کاربران از طریق نرم افزاری ( به اسم netsupport ) کنترل گردیده و از استفاده آنها از سایتهای غیراخلاقی و غیر علمی و نرم افزارهای چت ممانعت به عمل آمد .
      _ نصب سیستم عامل windows XP 2007 روی تک تک سیستم های جدید و همچنین اتصال سیستم های جدید به شبکه و اینترنت و تنظیمات آنها و نصب نرم افزارها نيزانجام شد .
      _ درصورت بروز مشكل روي هر يك از سيستم ها اشكالات موجود برطرف مي گرديد .
      _ برنامه های مورد نیاز دانشجویان و اساتید جهت کار با اینترنت و اعمال کارهای امنیتی از جمله نصب ویروس یاب و محدودیت استفاده از CD ، Floppy  ، Flash   و هر گونه حافظه جانبي ؛ برای جلوگیری از ویروسی شدن شبکه انجام گردید و اشکالات جزئی روی سیستم های جدیدي كه بعداً اضافه شده بودند  نيزبرطرف شدند . 
      _ مواردی که دانشجویان باید هنگام ورود به سایت و در حین کار در سایت رعایت مي كردند را در قالب فایل *.htm در محیط Front Page  طراحی و روی Desktop همه سیستم ها گذاشته شد تا همواره جلوی چشم استفاده کنندگان باشد .
اين موارد به شرح زير مي باشد :
۱٫ برای استفاده از سایت اینترنت ارائه اصل کارت دانشجویی یا برگه انتخاب واحدترم جاری با کارت شناسایی الزامی می باشد .
۲٫ برای ذخیره کردن موقت اطلاعات می توانید از درایو : E   استفاده نمایید.
۳٫ برای جلوگیری از ویروسی شدن سیستم ها از هیچگونه CD یا دیسکتی استفاده نفرمایید ، مگر با هماهنگی مسئول سایت .
۴٫ غیر از تجهیزات موجود در سایت از هیچگونه تجهیزات دیگری از جمله  CD , Floppy flash memory  , headphon , … استفاده نفرمایید.
۵٫ در صورت نیاز به کپی یا رایت فایلهای خود روی هر وسیله جانبی به مسئول سایت مراجعه نمایید .
۶٫ بعد از اتمام کار سیستم ها را در حالت stand by   قرار دهید .
۷٫ لطفاً هنگام کار در سایت ، سکوت و نظم را رعایت فرمایید .
۸٫ لطفاً بعد از اتمام کار ، صندلیها را مرتب نمایید .
۹٫ کارهای خواسته شده توسط معاونت پژوهشی از جمله تایپ نامه های گوناگون انجام مي گردید .
۱۰٫ صدها  مورد رایت از فایلهای دانلود شده از اینترنت برای دانشجویان و اساتید انجام مي شدند.
۱۱٫ درموارد متعدد نيز برای دانشجویان جهت استفاده از اینترنت و سایتهای مختلف و ثبت نام هاي اينترنتي راهنمایی بعمل مي آمد .
           و …

خرید و دانلود

با قیمت 7,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج