گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 116 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 6,500 تومان
این فایل در ۵۸صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

شركت اروند همزمان با آغاز فعاليت هاي كشتي سازي، با علم به اين موضوع كه يك پشتوانه قوي طراحي و مهندسي جزء ملزومات اوليه براي يك واحد توليدي صنعتي مي باشد، اقدام به جذب نيروهاي ورزيده طراحي و مهندسي و نيز تربيت نيروهاي تازه فارغ التحصيل نمود. در اين راستا، با توجه به اينكه تاثير طراحي پايه بر هزينه پروژه ها حدود ۷۰% در كل روند طراحي و ساخت كشتي مي باشد، توجه خاصي نسبت به اين بخش مبذول گرديد و نيروهاي آن از بين كارشناسان زبده و موفق و نفرات برتر مقاطع مختلف دانشگاهي گلچين شدند. 
دفتر طراحي تهران متشكل از بيش از بيست كارشناس، كارشناس ارشد و دكتراي مرتبط در حال حاضر مشغول به فعاليت مي باشد . در برنامه توسعه خود در آينده نزديك به همين تعداد نيروي متخصص نيازمند مي باشد. اين دفتر شامل هفته دپارتمان به شرح زير مي باشد: 

توضيحات
اين واحد ضمن تهيه كليه مدارك مورد نياز مؤسسه رده‌بندي و اخذ تاييديه آن كه سبب گرديده است فعاليت هاي طراحي در سطح استانداردهاي جهاني قرار گيرد، وظيفه تهيه مشخصات فني تجهيزات اصلي جهت خريد را نيز برعهده دارد. بررسي فني پيشنهادهاي سازندگان تجهيزات و نيز تاييد كليه مراحل خريد هم برعهده اين واحد مي باشد. بخشي از مدارك تهيه شده در اين واحد نيز علاوه بر مستندات رده بندي، مدارك مورد نياز واحد طراحي جزئيات مي باشد و ارائه پشتيباني فني و مشاوره مهندسي به اين واحدها نيز در زمره فعاليت هاي دفتر طراحي قرار دارد. اخذ تاييد كارفرما براي تهيه نقشه هاي طراحي قبل از ارسال مدارك به كارخانه نيز از جمله فعاليت هاي شاخص دفتر طراحي مي باشد. 
اروند جهت كنترل مؤثر گردش مواد و تجهيزات در كارخانه از نرم افزار پيشرفته مارس استفاده مي كند كه از طراحي تا خريد، نگهداري و نصب، همگي را رديابي و مديريت مي نمايد. دفتر طراحي در ابتداي اين چرخه وظيفه تعريف و ورود اطلاعات مربوط به مواد و تجهيزات اصلي كشتي را در اين سيستم برعهده دارد. طراحي پايه شناورهاي مربوط به يارد ۱ از قبيل انواع بارج و دوبه، لندينگ كرافت و يدك كش تماما” به وسيله دفتر طراحي انجام مي شود و به تاييد مؤسسات رده بندي داخلي و خارجي مي رسد كه از اين لحاظ دفتر طراحي كاملا جوابگوي نيازهاي يارد ۱ مي باشد. از آنجايي كه يارد۲ ابتدا فعاليت خود را با ساخت بارج هايي با كاربري و ظرفيت هاي مختلف آغاز نموده مشابه موارد ذكر شده براي يارد ۱، طراحي اين شناورها توسط دفتر طراحي انجام شد. در مورد كشتي هاي متوسط، اولين پروژه كه ساخت كشتي هاي كانتينربر TEU2200 بود كاملا” توسط همكار آلماني طراحي شد و دفتر طراحي دخالتي در آن نداشت. در پروژه كشتي هاي فرآورده بر ۳۵۰۰۰ تني، تهيه بخش اعظم نقشه هاي رده بندي توسط همكار كره اي انجام شد و بقيه شرح وظايف بخش طراحي پايه اعم از گرفتن تاييد مالك و كلاس، تهيه و تاييد مدارك خريد تجهيزات و مواد و ورود اطلاعات سيستم مارس توسط دفتر طراحي انجام گرديد. در حال حاضر دفتر طراحي آمادگي خود را جهت انجام كامل طراحي كشتي هاي متوسط با كاربري هاي مختلف نظير نفتكش و فله بر رسما” اعلام نموده است. 

استانداردها و نرم افزارهاي مورد استفاده
علاوه بر استانداردهاي عمومي مهندسي نظير DIN، ANSI، JIS، KS و… استانداردهاي خاص طراحي كشتي ارائه شده توسط مؤسسات رده بندي بين المللي عضو IACS نظير LR، GL، BV و DNV توسط دفتر طراحي مورد استفاده قرار مي گيرند. 
جهت انجام محاسبات تعادل، هيدروديناميك و قابليت مانور كشتي از نرم افزار Auto ship استفاده مي شود و دفتر طراحي قصد دارد يكي از نرم افزارهاي NAPA يا بخش محاسباتي TRIBON كه قوي ترين نرم افزارهاي موجود در اين زمينه هستند را خريداري نمايد. 
نرم افزارهاي عمومي مهندسي نظير نرم افزارهاي تحليل سازه‌اي (FEM)، ديناميك سيالات (CFD)، نقشه كشي مهندسي (CAD) و نرم افزارهاي خپاص طراحي، مطابقت با قوانين و تحليل ارائه شده از طرف مؤسسات رده بندي در دفتر طراحي مورد استفاده قرار مي گيرند. 
طراحي جزئيات
طراحي جزئيات و تهيه نقشه هاي كارگاهي دو يارد توسط دفتر مهندسي همان يارد انجام مي گردد. يارد ۱ ابتدا از توان مهندسي يارد ۲ در پروژه هاي خود استفاده نموده و سپس بطور مقطعي از طريق پيمانكاران خارجي اين مهم را به انجام رساند و در حال حاضر دفتر مهندسي خود را تجهيز نموده است. يارد ۲ همزمان با تاسيس دفتر طراحي اقدام به تاسيس دفتر مهندسي در محل كارخانه نمود و هم اكنون با در اختيار داشتن بيش از ۶۰ كارشناس و كارشناس ارشد در اين زمينه به تجارب گران قيمتي دست يافته است. 
طراحي جزئيات ابتدا در بخش سازه و تجهيزات سازه اي و با كمك نرم افزارهاي نقشه كشي مهندسي آغاز گرديد و با شروع پروژه كشتي هاي كانتينربر، اين دفتر نقش محوري به عنوان رابط بين شركت همكار آلماني و بخش توليد بر عهده گرفته و در زمينه هاي ماشينري، تاسيسات، اماكن زيست و برق و الكترونيك و ابزار دقيق شروع به كار نمود. 
جهت بهينه سازي فعاليت اين دفتر، نرم افزار قدرتمند TRIBON خريداري گرديد و تعداد زيادي از كارشناسان دفتر مهندسي پس از گذراندن دوره هاي بخش هاي مختلف اين نرم افزار در انگلستان، به آموزش كارشناسان ديگر و انجام مدلسازي و طراحي پروژه كشتي هاي فرآورده بر ۳۵۰۰۰ تني در محل كارخانه پرداختند. 
دفتر مهندسي همچنين مسئوليت تهيه مشخصات خريد اقلام جزئي تر پروژه را نيز برعهده دارد و ورود اطلاعات اين اقلام به سيستم مارس نيز توسط همين واحد انجام مي شود. دفتر مهندسي يارد۲ هم اكنون در زمينه طراحي جزئيات و تهيه نقشه هاي كارگاهي انواع شناورهاي متوسط به توانايي مناسب دست يافته است و قابليت انجام كليه فعاليت هاي مرتبط را دارا مي باشد

خرید و دانلود

با قیمت 6,500 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج