گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 142 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,500 تومان
این فایل قابل ویرایش می باشد وبه صورت زیر تهیه شده:

اصولاً امروزه شهركهاي صنعتي بستر و شالوده رشد و ايجاد صنايع كوچك را فراهم مي كند. سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران هم به ايجاد روبناها مي پردازد و نواحي ، شهركها و مدلهاي مختلف توسعه اقتصادي نظير خوشه هاي صنعتي را شكل مي دهد و مقدمات ايجاد توسعه و تسهيلات لازم را براي اين منظور فراهم مي كند. 
و همچنين در كنار اين سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي درصدد پشتيباني همه جانبه ، ايجاد تسهيلات ، آموزشها ، ارتقاء تكنولوژي و افزايش توان رقابتي صنايع كوچك بر مي آيد تا ان شاءا… اين صنايع بتوانند جايگاه خود را در بازار جهاني بياب
شهرستان نيشابور با توجه به ظرفيتهاي بالا و موقعيت مناسب جغرافيايي و قرار گرفتن در مسير جاده اصلي تهران – مشهد فاصله نزديك به فرودگاه ، عبور خط راه آهن ، خطوط انتقال گاز، نيروگاه سيكل تركيبي ۱۵۰ مگاواتي به بستر مناسبي جهت سرمايه گذاري و توسعه اين منطقه تبديل شده است. در حال حاضر نيز با وجود حدود ۴۰۰ واحد صنعتي به عنوان يكي از شهرهاي بزرگ صنعتي كشور شناخته شده و در استان نيز از جايگاه ويژه اي برخوردار است. 
تاريخچه: 
شركت شهركهاي صنعتي در سالهاي اخير به سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي تغيير نام پيدا كرده است . اين شركت از سالهاي قديم شروع به فعاليت كرده است. مقّر اصلي اين سازمان در تهران است و در مركز استانهاي صنعتي نيز شعبه دارد . اين سازمان به صورت سهامي خاص اداره مي شود و زير نظر وزارت صنايع و معادن فعاليت مي كند. 
همانطور كه از اسم اين سازمان مشخص است شهركهاي صنعتي زير نظر اين سازمان فعاليت مي كنند. شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي يكي از شركتهاي فعال كشور مي باشد كه حدود ۱۵ شهرك صنعتي مانند شهركهاي صنعتي خيام ، چرم مشهد ، بينالود ، توس و… زير نظر اين شركت فعاليت         مي كنند. 
شهرك صنعتي خيام يكي از شهركهاي بزرگ استان خراسان مي باشد كه در سال ۱۳۷۰ آغاز به كار كرده است. 
مساحت و سرانه كاربري صنعتي در سطح شهرستان: 
كل اراضي صنعتي در شهرستان ۲۶۴ هكتارمي باشد كه با توجه به جمعيت ۵۰۰ هزار نفري شهرستان سرانه صنعتي آن در حدود ۰۰۰۵/۰ نفر در هكتار محاسبه مي شود. 
مزاياي استقرار صنايع در شهركهاي صنعتي: 
– عدم نياز به دريافت مجوزهاي جداگانه از ادارت مختلف 
– مستثني بودن از قانون شهرداريها 
– پرداخت نقد و اقساط هزينه هاي انتفاع از تأسيسات 
– صدور رايگان و در اسرع وقت مجوزهاي ساخت و ساز و پايان كار 
– واگذاري اداره شهرك صنعتي به هيأت امناي متشكل از صاحبان صنايع 
– امكان اجاره و يا خريد سالنهاي آماده براي تسريع در بهره برداري از واحد توليد 
– بخشودگي قسمتي از هزينه هاي انتفاع از تأسيسات براي واحدهايي كه زودتر از زمان پرداخت اقساط خود به بهره برداري مي رسند.
– كاهش هزينه هاي سرمايه گذاري به دليل استفاده از خدمات مشترك سازماندهي شده شركت شهركهاي صنعتي از جمله آب ، برق، تلفن ، گاز و تصفيه خانه فاضلاب . 
– در شعاع ۳۰ كيلومتري مراكز استانها و شهركهاي بالاي ۳۰۰ هزار نفر معافيت مالياتي ماده ۱۳۲ قانون مالياتها فقط مسئول واحدهايي مي باشد كه در شهرك صنعتي مستقر مي باشند. 
شهرك صنعتي خيام نيشابور در تاريخ ۲۵/۱۲/۱۳۸۶ به تصويب هيأت وزيران رسيده و عمليات اجرايي آن در سال ۱۳۷۰ آغاز گرديده ، اين شهرك با مساحت ۱۴۶ هكتار و متراژ صنعتي ۳۶/۱۰۹ هكتار در كيلومتر ۲۰ جاده نيشابور – مشهد قرار دارد. 

امتيازات شهرك صنعتي خيام: 
۱- قرار گرفتن در مسير اتوبان مشهد – تهران 
۲- قرار گرفتن در مسير خط انتقال گاز مشهد – نيشابور 
۳- نزديك بودن به شهرستان نيشابور و امكان استفاده از امكانات شهرستان 
۴- داراي امكانات زير بنايي آب ، برق، تلفن و فضاي سبز 
۵- امكان پوشش تلفن همراه 
۶- واحدهاي توليدي مستقر در اين شهرك از تاريخ شروع بهره برداري به ميزان ۸۰% به مدت چهار سال از ماليات معاف مي باشند. 
مشخصات واحدهاي بهره برداري ، تعداد قراردادها در عرصه شهركهاي صنعتي: 
تعداد واحدهاي بهره برداري و قراردادها در شهركهاي صنعتي شهرستان به ترتيب ۸۴ واحد و ۱۶۰ فقره گزارش شده است . ميزان سرمايه اعلام شده واحدهاي بهره برداري و جواز  تأسيس متقاضياني كه با آنها قرارداد منعقد شده است به ترتيب ۱۵۳۰۰۰ و ۱۱۴۰۰۰۰ ميليون ريال مي باشد. 
ميزان اشتغال اعلام شده واحدهاي بهره برداري و جواز تأسيس متقاضياني كه با آنها قرارداد منعقد شده به ترتيب ۱۹۵۰ و ۴۲۱۸ نفر مي باشد. 
همچنين متراژ اراضي اعلام شده واحدهاي بهره برداري و جواز تأسيس متقاضياني كه با آنها قرارداد منعقد شده است ۵۲ و ۵/۱۰۱ هكتار اعلام شده است . 
جدول  مشخصات جواز تأسيس، واحدهاي بهره برداري طرحهاي با پيشرفت فيزيكي ۹۸% – ۲۰% و    طرح هاي با پيشرفت زير ۲۰%. 

خرید و دانلود

با قیمت 4,500 تومان
  • انتشار : ۲۱ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج