گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 122 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,000 تومان
این فایل در ۸صفحه قابل ویرایش تهیه شده وشامل موارد زیر است:

شرکت ساختمانی صانع سازان کویر  در سال۱۳۷۰ تاسیس گرده است . 
با توجه به کارهای قبلی این شرکت موفق به دریافت رتبه بندی و صلاحیت پیمان کاری سازمان برنامه ریزی استان گردیده است . 
 این شرکت انجام کلیه کارهای عمرانی از قبیل  ساختمانی ، راهسازی ، نقشه برداری ،  محوطه سازی و برخی از فعالیتهای  دیگر از جمله آموزشی وعمرانی را به عهده دارد . 
ساختمان اصلی این شرکت واقع در خیابان سرباز کوچه شماره ۵۶ می باشد و هم اکنون توسط آقای مهندس علی اسدی مدیریت و اداره می شود . 
۳نوع محصولات تولیدی و خدماتی
در بخش خدمات شرکت ساختمانی صانع سازان کویر  با طراحی واجرای پروژه های مختلف سازمانی برای بخش خصوصی از موقع کارتا تحویل کامل پروژه فعالیت دارد  و به دلیل داشتن رتبه از سازمان برنامه وبودجه در مناقصات ادارات دولتی نیز شرکت می کند. در بخش تولید این شرکت دارای کارگاه تیرچه های بتنی برای اجرای سقف تیرچه و بلوک می باشد . 

 1-4 شرح مختصری از فرایند تولیدی و خدماتی 
این شرکت  تا به حال پروژه های مختلفی در زمینه عمران اجرار کرده است که از بهترین آنها می توان به اجرای ایستگاه تقلیل فشار گاز واقع در شهرک الهیه کرمان ، زنگی آیاد کرمان ، رحیم آیاد کرمان  و فونداسیون دکل ۶۰ متری بی سیم واقع در ارتفاعات راور کرمان و چهارباب خانه کودکان بی سرپرست واقع در شهر بم به زیر بنای تقریبی ۴ هزار متر مربع و همچنین ۱۵ واحد مسکونی درشهر بم را نام برد. 
واضح و روشن است که رشته عمران – ساختمان در کارگاههای ساختمانی چه موقعیتی دارد. رشته عمران 
می تواند با نظارت دقیق از بوجود آمدن روش های غلط و نادرست در کار جلوگیری کند و با نظر کارشناس روش صحیحی را جایگزین آنها بکند. 
در اینجا به یک مورد از کارهایی که رشته ساختمان در این کارگاه ساختمانی  انجام می دهند اشاره می کنیم که عبارت است از تهیه بتن مورد نیاز توسط افراد تحصیل کرده به این طریق  که ابتدا با توجه به مصالح مورد مصرف طرح اختلافی بدست می آورند که مناسب باشد تا تهیه آن بتنی یا کیفیت مطلوب باشد . 

۲-۲ بررسی شرح وظایف کار آموز در واحد صنعتی 
به علت کم تجربگی اینجانب در کار ساختمانی در این شرکت مسئولیت خاصی نداشتم ولی پاره ای ازکارهای ساده نظیر کنترل سیمانی که به ساختمان وارد می شد از نظر کیفیت و مقدار آن و همچنین شن و ماسه وارد شده به این محل وهمچنین با توجه به آموخته های خود نواقص کار را به استادکاران وپیمانکاران گوشزد کرد .۲-۳ امور جاری در دست اقدام 
از جمله کارهایی که هم اکنون توسط این شرکت در دست اقدام هستند می توان به احداث یک مجتمع مسکونی در چهار راه فرهنگيان وساخت چندين سوله در جيرفت کرمان اشاره کرد  . 


۲-۴ برنامه های آینده 
در برنامه های آینده شرکت علاوه بر طی مراحل عادی شرکت مانند شرکت در مناقصه ها و یا اجرای پروژه های مسکونی برای بخش خصوصی، شرکت تصمیم به خرید ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته را دارد . 


۲-۵ تکنیکهایی که توسط رشته مورد نظر در واحد صنعتی به کار می رود .  
در این کارگاه تکنیکهای متعددی به کار می رفت که برای من خیلی تازه و جدید بودند که از جمله آنها می توان به نحوه سرامیک کاری و اجرای اسکوپ به روش صحیح آن وهمچنين اجراي نما با آجر سفال دوغابي و…. اشاره کرد . 

خرید و دانلود

با قیمت 4,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج