گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 121 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

تعداد صفحات :۳۰ فرمت فایل ورد با قابلیت ویرایش متن
در مقایسه نظام آموزش در كشورهای توسعه یافته با كشورمان می توان  گفت در كشوری مثل آلمان كارخانه ها و ارگان هایی كه در تعامل مستقیم با نظام آموزش آن كشور برای جذب نیروهای تربیت شده از سوی آن نظام آموزشی مبالغی به گروه های آموزشی می پردازند و یا به عنوان نمونه در ژاپن در ابتدا تمامی امكانات به مدارس و معلمان اختصاص می یابد .آموزش و پرورش برای دستیابی به هدف نهایی اش كه همان احیای مدرسه زندگی است، طرحی را به دولت ارائه كرده كه در حال بررسی است.

در توضیح باید  افزود: فردی كه از مدرسه زندگی خارج می شود طبق برنامه ریزی هایی كه باید صورت بگیرد فردی توانا از لحاظ علمی و حرفه ای، امیدوار و توانمند در زندگی، خلاق، متدین و كارآفرین و درنهایت یک شهروند نمونه خواهد شد.

چکیده :

آموزش و پرورش برای دستیابی به هدف نهایی اش كه همان احیای مدرسه زندگی است، طرحی را به دولت ارائه كرده كه در حال بررسی است.

در توضیح باید  افزود: فردی كه از مدرسه زندگی خارج می شود طبق برنامه ریزی هایی كه باید صورت بگیرد فردی توانا از لحاظ علمی و حرفه ای، امیدوار و توانمند در زندگی، خلاق، متدین و كارآفرین و درنهایت شهروند نمونه خواهد شد.

   دو راهكار عمده برای این منظور درنظر گرفته شده  نخست مناسب سازی و بهینه سازی فضاهای آموزشی كه در آن به دنبال بسط و گسترش امكانات و فضای آموزشی، به روز كردن آنها و نیز حفظ و مقاوم سازی امكاناتی هستیم كه در اختیار هست در مرحله بعد كه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، باید  سعی خواهیم كرد تا به عوامل تشكیل دهنده نظام آموزشی كه همان فرهنگیان و معلمان هستند پرداخته شود.

    محدث درباره چگونگی رسیدن به این هدف، گفت: ما طرحی با عنوان طرح استفاده تمام وقت پیشنهاد شده كه بر مبنای آن سعی در رضایتمندی شغلی و بالا بردن توانایی های علمی معلمان شده است، كه در این باره با دانشگاه پیام نور توافقنامه هایی صورت گرفته است.

فهرست مطالب:

چکیده

مقدمه

پیشینه

 بخش اول: مشکلات کیفی و کمی آموزش و پرورش ایران در قرن ۲۱

– بودجه آموزش و پرورش ایران

– کلاسهای مخروبه و آمو زشگاه ها و فاصله۵۰/ تا حد مطلوب

– محرومیت از تحصیل ترک تحصیل و میزان مردودی

– وضعیت نیروی انسانی در مدارس

– وضعیت تغذیه دانش آموزان

 بخش دوم: نیازها ،چالشها وفرصتها

– شرایط ورویکرد های متفاوت

– چالش ها و فر صت های تقاضای اجتماعی آموزش عالی در ایران

 نتیجه

 منابع و ماخذ

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج