گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 166 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

انیمیشن سازی یکی از محبوب ترین کارها در دنیای کامپیوتر می باشد و نرم افزار های گوناگونی جهت ساخت و طراحی افکت ها و انیمیشن ها وجود دارد . یکی از بهترین و محبوب ترین این نرم  افزار ها نرم افزار فلش می باشد که با رابط کاربری جذاب و راحت همه را شگفت زده خواهد کرد . تحقیق زیر درباره نرم افزار فلش می باشد و بسیار مناسب برای آزمایشگاه گرافیک و کامپیوتر است . تحقیقی مناسب همه دانش آموزان و دانشجویان عزیز رشته کامپیوتر.
زماني که با یک صفحه ی وب برخورد ميکنيم ایده های مختلفی برای ساختن یک وب سایت جالب ،در ذهنمان ايجاد ميشود. با وجود بخشهاي گوناگون در يک وب سايت در مورد تصاوير و رنگها قانونی کلی وجود دارد. در Flash ابزارهايي وجود دارد که به وسیله ی آنها ميتوان به راحتي تصاوير مختلفي خلق کرد. تصاوير برداري خيلي بهتر از نقشه های بيتي هستند. تصوير برداري نه تنها از لحاظ اندازه کوچکتر است بلکه در هنگام کوچک و بزرگ شدن به هيچ وجه کيفيت خود را از دست نميدهد. ولي زماني که يک نقشه بيتي را بزرگ ميکنيم تصاوير مات به نظر ميرسند. تصاویر Flash همانند یک فیلم بر روی صفحه ی وب گذاشته می شود . هرگاه که مرورگر وب شما با يک فيلم Flash روبرو ميشود به طور اتوماتيک Flash player را اجرا می کند.
متحرک سازي در سايت وب
در گذشته در سايتهاي وب به علت اينکه انيميشن نداشتند ، بسیار خسته کننده به نظر می رسیدند. ولي نرم افزار Flash به آساني انيميشن را توسط فرآیندی به نام Tweening ايجاد ميکند. در اين مرحله شما به Flash نقطه آغاز و پايان ميدهيد و تصاوير بين اين دو نقطه به طور اتوماتيک به صورت فريم ( Frame ) ايجاد خواهند شد. مثلاً اگر يک تصوير کامپيوتري براي کامل شدن احتياج به ۱۰ فريم داشته باشد تنها لازم است به آن دو فريم شروع و پايان را بدهيم ( فريم ۱ و فريم ۱۰) ، خود نرم افزار Flash فريم هاي ما بين آن را ميسازد.
علاوه بر آن ميتوانيد يک
Motion Tween براي آن شيء بسازيد.
ساخت فيلم هاي محاوره اي :
در Flash علاوه بر انيميشن هاي ساده ميتوانيد وب سايتهاي محاوره اي نیز بسازید. به عنوان مثال ميتوان فيلم فلشي را ايجاد کنيد که در آن فيلمهاي کوتاه و Track هاي موسيقي متعدد قابل انتخاب وجود داشته باشد زيرا Flash کاملاً شيء گرا ميباشد.
در يک فيلم
Flash منظور از محاوره اي بودن اين است که کاربر قادر به انتخاب کليپ هاي ويدئويي يا Track موسيقي دلخواه باشد.


خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج