گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 119 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

موضوعی بسیار مهم و حیاتی.
امنیت شبکه ، بیشتر از هر چیز دیگری باید مورد بررسی قرار بگرد . تامین امنیت شبکه های کامپیوتری باعث کارآمد بودن سیستم های مربوطه شده و احتمال سواستفاده های تخریبی را به طرز عجیبی کاهش میدهد . تحقیق زیر درباره امنیت شبکه می باشد و آن را کاملا بررسی کرده است . تحقیقی کاربردی و آموزنده مناسب دانشجویان و دانش آموزان عزیز
وقتي از امنيت شبكه صحبت می کنیم، مباحث زيادي قابل طرح و بررسی هستند، موضوعاتي كه هر كدام به تنهايي مي توانند در عین حال جالب، پرمحتوا و قابل درك باشند. اما وقتي صحبت كار عملي به ميان می آید، قضيه تا حدودي پيچيده مي شود. تركيب علم و عمل، احتياج به تجربه دارد و نهايت هدف يك علم بعد كاربردي آن است.
 وقتي دوره تئوري امنيت شبكه را با موفقيت پشت سر گذاشتيد و وارد محيط كار شديد، ممكن است اين سوال برایتان مطرح شود كه ” حالا بايد از كجا شروع كرد؟ اول كجا بايد ايمن شود؟ چه استراتژي را در  پيش گرفت و كجا كار را تمام كرد؟ به اين ترتيب ” انبوهي از اين قبيل سوالات فكر شما را مشغول مي كند و كم كم حس مي كنيد كه تجربه كافي نداريد (كه البته اين حسي طبيعي است ).
  پس اگر شما نيز چنين احساسي داريد و مي خواهيد يك استراتژي علمي – كاربردي داشته باشيد، تا انتهاي اين مقاله را بخوانيد.
هميشه در امنيت شبكه موضوع لايه هاي دفاعي، موضوع داغ و مهمي است. در اين خصوص
 نيز نظرات مختلفي وجود دارد. عده اي فايروال را اولين لايه دفاعي مي دانند، بعضي ها هم Access List رو اولين لايه دفاعي مي دانند، اما واقعيت اين است كه هيچكدام از اين‌ها، اولين لايه دفاعي محسوب نمي شوند.

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج