گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 119 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

دنیایی به اسم اینترنت.
امروزه ارتباطات به بلوغ خود رسیده است . ارتباطاتی که خود را مدیون اینترنت می داند. بسیاری از فعالیت های روزمره بدون اینترنت امکان پذیر نمی باشد . هرروز که میگذرد نیاز به این عنصر حیاتی زندگی بیشتر و بیشتر می شود . کارهایی که تا دیروز باید برای انجام آن ها کیلومتر ها می رفتیم تا به مقصد برسیم امروزه به وسیله اینترنت و با چند کلیک ساده تمام کارها در عرض چند ثانیه انجام خواهد شد. تحقیق زیر درباره اینترنت می باشد و مناسب تمامی دانشجویان و دانش آموزان عزیز می باشد.

در سال ۱۹۶۸ میلادی وزارت دفاع امریکا برای برقراری ارتباط بین پژوهشگرانی که در طرح‌های دفاعی کار می‌کردند و شبیه سازی یک حمله هسته ای و به منظور منابع اطلاعاتی به طور مشترک به فکر راه انداختن شبکه‌ای کامپیوتری افتاد، این شبکه که به ARPANET معروف شد ابتدا فقط چهار کامپیوتر را به هم متصل می‌کرد، ولی خیلی زود صدها کامپیوتر را فرا گرفت. در اوایل سالهای ۸۰ میلادی ARPANET به INTERNET تبدیل شد که شبکه‌های کامپیوتری در موسسات آموزشی و تحقیقاتی امریکا با پشتیبانی بنیاد ملی علوم امریکا به یکدیگر متصل شدند. سپس مراکز علمی اروپا و سایر کشورها نیز به آن پیوستند. این شبکه که ابتدا فقط به منظور برقراری ارتباط این متفکران و پژوهشگران در نظر گرفته شده بود از آغاز دهه ۹۰ میلادی، شرکتها و موسسات صنعتی و اقتصادی را نیز به درون خود راه داد و دیگر به یک شبکهٔ عمومی برای استفاده‌های گوناگون تبدیل شد .

اینترنت امروزه علاوه بر آن که یک وسیله ارتباطی است، امکان دسترسی به منابع اطلاعاتی نیز درآن فراهم است و جنبه‌های مختلف زندگی بشر با دهها مورد استفاده، را تحت تأثیر خود قرار داده‌است از جمله تجارت و اقتصاد با فروشگاههای الکترونیکی، آموزش از راه دور و مدارس هوشمند، پزشکی از راه دور، ادارات بدون کاغذ و موارد گوناگون دیگر، از این جمله هستند.

Jump to: navigation, search

این مقاله به تمیزکاری نیاز دارد. لطفاً آن را تا جایی که ممکن است، از نظر املا، انشا، چیدمان و درستی بهتر کنید. پس از این کار، این الگو را از بالای مقاله حذف کنید. محتویات این مقاله ممکن است غیرقابل اعتماد و نادرست یا جانبدارانه باشند یا قوانین حقوق پدیدآورندگان را نقض کنند.

اینترنت (The Internet) را باید بزرگ‌ترین سامانه‌ای دانست که تا کنون به دست انسان طرّاحی، مهندسی و اجرا گردیده‌است. این شبکهٔ عظیم جهانی، در ابتدا، با انگیزهٔ همکاری، دست‌رسی چند سویه به منابع و مهارت‌های محاسباتی، و امکان‌پذیری کار در زمینه‌های بین‌رشته‌ای (interdisciplinary) علوم و مهندسی شروع شد (در اواخر سال ۱۹۶۰ (میلادی)). تنها از اواسط دهه ۱۹۹۰ است که اینترنت به صورت یک شبکهٔ همگانی (public) و جهانی (world wide) درآمده‌است. وابسته شدن تمامی فعّالیّت‌های بشر به اینترنت در مقیاسی بسیار عظیم و در زمانی چنین کوتاه، حکایت از آغاز دوران تاریخی نوینی در عرصه‌های گوناگون علوم، فن‌آوری و به خصوص در نحوهٔ تفکّر انسان دارد.


خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج