گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 164 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 6,000 تومان

توریست و گردشگری در جهان به عنوان یک فعالیت بسیار پرسود و پولساز تبدیل شده است که باعث میشود  مناطقی که توریستها به انجا سفر میکنند  رونق گرفته  و باعث ورود ارز به کشور و ایجاد اشتغال شود  و همچنین دارای مزیتهای ، فرهنگی ،سیاسی، ارتباطی و تاثیرات جهانی خاصی است بدین صورت  بیشتر کشورهای جهان که مکانهای فرهنگی زیادی دارند و همینطور  دارای مکانهای طبیعی هستند از توریست به عنوان  ابزاری مهم  و تاثیرگذار در توسعه اقتصادی  کشورهای خود بهره میگیرند

در بحث گردشگری یکی از مسائل مهم  وجود افراد خارجی است که توریست نام دارند و با وارد شدن به کشور باعث ایجاد رونق اقتصادی ارتباطی و فرهنگی بین المللی در کشور می شود. که باید روی این افراد کنتزل دقیق انجام شود  بنابراین این موضوع مهم  را در بحث اطلاعات باید قرار داد. و اداره کل اتباع خارجه مسئول کنترل این افراد هستند.با توجه به مسئله گردشگری و توریست که توضیح داده شد  از لحاظ اقتصاد، ارتباطی، فرهنگی و تأثیرات بین المللی مزایای زیادی برای کشور دارد. توریست می تواند در کشور مفید یا مضر باشد. پس باید آنها را کنترل نمود تا بتوان مزایای وجود آنها در کشور استفاده نمود. بنابراین با کنترل صحیح آنها از جاسوسی، جمع آوری اخبار و ترویج فرهنگ غرب جلوگیری کرد و این مساله نشان میدهد که توریست و جهانگردی از چه اهمیتی در کشور برخوردار است.

اهداف پژوهش

اهدافی که در این پژوهش می توان دنبال کرد شناخت صنعت جهانگردی و آثار آن در جامعه ما شناسایی انواع خارجیانی که به کشور وارد مي شوند و اهدافی که از ورود به کشور دارند، دادن پیشنهاد در خصوص کنترل هرچه بیشتر توریست و چگونگی جذب بهتر آنها از دیگر اهدافی است که در پژوهش می توان ذکر کرد.

پرسش های پژوهش

۱- اثرات جهانگردی چیست؟       

۲- تبعات حضور توریست در کشور چیست؟

۳- جرائم علم توریست در کشور چیست؟

۴- جرائم که توسط توريست انجام می شود چیست؟

۵- حقوق و تکالیف جهانگردان غیر مسلمان در کشور چیست؟

۶- تأثیر صنعت توریست و توریست برامنیت کشور چیست؟

خرید و دانلود

با قیمت 6,000 تومان
  • انتشار : ۰۸ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج