گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 162 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

جنگل ها یکی از مهم ترین عوامل جذب توریست در هر کشوری می باشد . جنگل ها در شمال ایران طیف انبوهی از سرسبزی ایران عزیز را تشکیل داده است . باید دقت کرد با قطع کردن درختان جنگل هر روز به انداره زیادی از اکسیژن هوای آینذگان کاسته خواهد شد . تحقیق زیر درباره جنگل های شمال در سال ۸۲ می باشد و به بررسی آن پرداخته است . تحقیقی مناسب دانش آموزان و دانشجویان محترم همه رشته های تحصیلی.

    تصويب برنامه جامع صيانت از جنگل هاي کشور

دکتر عبداله  رمضان زاده سخنگوي دولت  ضمن اعلام مطلب فوق افزود  بر اساس اين مصوبه وزارت جهاد کشاورزي مکلف شد در جهت تسريع در شناسايي و تعيين محدوده هاي اراضي منابع ملي و تفکيک مستثنيات قانوني مردم ، طي يک برنامه دوساله در تمام استان هاي کشور ،تمامي عرصه هاي منابع ملي را تعيين تکليف نموده و سند آن را به نام دولت جمهوري اسلامي اخذ نمايد .. همچنين مقرر شد به منظور افزايش امکان استفاده از تجهيزات حفاظتي و روش هاي نوين حفاظت از جنگل هاي شمال ، وزارت جهاد کشاورزي و سازمان حفاظت محيط زيست حسب مورد با هماهنگي وزارت کشور و بسيج و مشارکت هاي مردمي نسبت به تکميل پوشش راديويي و تشکيل يگان حفاظت و تحت پوشش حفاظتي قرار دادن گلوگا ه هاي جاده اي اصلي و کمربندي در مناطق جنگلي کشور اقدام نمايد.

 (10/6/82 خبرگزاري جمهوري اسلامي )

نصرتي معاون سازمان جنگل ها و مراتع و آبخيز داري در محدوده جنگل هاي شمال،  در رابطه به اين طرح مي گويد :  هيات دولت شش ماه مهلت  داده است که نسبت به اصلاح مجموعه قوانين اجرايي حفاظت از جنگل هاي شمال اقدام نماييم . بعلاوه سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور نيز  بايد طرح آمايش سرزمين را به مدت سه سال در جنگل هاي شمال کشور اجرا نمايد .

نجفي معاون محيط طبيعي سازمان حفاظت محيط زيست نيز در رابطه با اين طرح چنين مي گويد :

اين طرح شامل پنج فصل است که اجراي آن بر اساس ضوابط و استاندارد هاي زيست محيطي به عهده سازمان حفاظت محيط زيست و از نظر طراحي و اجرا به عهده منابع طبيعي است .  وي همچنين   مي افزايد که با اجراي اين طرح ، سازمان حفاظت محيط زيست ، اصراري به حفاظتي اعلام شدن جنگل هاي شمال ندارد ،  بلکه  يکي از نگراني هاي اين سازمان واگذاري طرح ها و نحوه اجرايي کار بود که بر اساس اين آيين نامه ، از اين پس واگذاري طرح ها تنها با تصويب وزارت جهاد کشاورزي صورت نخواهد گرفت  ونظر سازمان حفاظت محيط زيست هم دخيل خواهد بود . نجفي با بيان اين که يک ميليون هکتار از جنگل هاي شمال زير پوشش طرح هاي جنگل کاري است ، گفت که سازمان حفاظت محيط زيست براي اين عرصه ها ، استاندارد هايي دارد که بر طبق آيين نامه ، سازمان جنگل ها و مراتع و آبخيز داري  مکلف به اجراي آن خواهد بود .


خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
  • انتشار : ۰۶ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج