گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 127 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 8,000 تومان

این فایل word با موضوع تحقیق حقوق مالکیت معنوی دارای سی و شش صفحه می باشد.

در این فایل مطالب آن شرحی در مورد مفهوم مالکیت معنوی و اقسام آن ،حق الاختراع، علائم تجاری ، علائم خدماتی، طراحی های صنعتی ، عمل از طریق ادارات مربوطه ، روند کار در محاکم مدنی و منابع ای که این مطالب را از آن برگرفته اند و خیلی از موارد دیگربیان شده است که شما دوستان عزیز میتوانید با خرید و دانلود این فایل به تحقیق کامل و جامع آن دسترسی پیدا کنید و از تمام مطالب آن بهره مند شوید.

با توجه به اينکه امروزه دانش بشري پيشرفت زيادي کرده است و در تجارت بين مللي، فناوري انديشه و خلاقيت بيشتر به منصه ظهور مي رسد. ارزش توليدات محصولات دارويي ، کامپيوتري و خيلي از توليدات ديگري که امروزه وجود دارند بيشتر از اينکه در جنس و ماده فيزيکي محصول باشند بيشتر به خلاقيت و ابتکاري است کا پشت اين محصولات خوابيده است. حتي بسياري از محصولاتي  که در نگاه اول به نظر نياز کمتري به فناوري و تکنولوژي دارندبراي اينکه در بازار جاي پايي باز کنند روز به روزخلاقيت بيشتري را طلب مي کنند. اينجاست که حمايت از مفهوم انديشه و و خلاقيت مفهوم مالکيت معنوي را جلوه گر مي کند.

مالکيت معنوي از يک منظر عام عبارتست از آن دسته از حقوق و علايق مالکانه که ناشي از فعاليت ذهني در حوزه هاي هنري ، ادبي ، علمي و صنعتي مي باشد. پس دولتها با تصويب قوانيني به حمايت از اين دسته حقوق مي پردازندتا به دو هدف عمده دست يابند. يکي اعطاي وجهه قانوني حقوق اخلاقي و اقتصادي خالقان اين نوع اثر نسبت به انتفاع مادي از آنها و چگونگي دسترسي عامه به اين نوع آثار و دوم ارتقاء و اشاعه خلاقيت و ابتکار و استفاده از نتايج آن و تشويق ((تجارت جوانمردانه)) که به توسعه اقتصادي اجتماعي کمک شاياني مي کند.

در کل ((حقوق مالکيت معنوي)) را اعطاء حقوق مشخص و محدود به زمان معيني براي کنترل نحوه استفاده از کار و خدمات فکري به توليد کنندگان اين آثار ، از اين اشخاص حمايت به عمل مي آورد. اين حقوق به اشياء فيزيکي که احتمالا ((اثر)) يا ((آفرينه)) ممکن است در آنها قالب گيري يا تجسم يافته باشد مربوط نمي شود بلکه مربوط به نفس آن اثر ذهني و معنوي مي گردند. اين قبيل بطور سنتي به دو شاخه عمده تقسيم مي گردد:

((اموال صنعتي يا مالکيت صنعتي)) و ((کپي رايت يا حق نسخه برداري))


خرید و دانلود

با قیمت 8,000 تومان
  • انتشار : ۰۴ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج