گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 118 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

امنیت در هر کشوری حرف اول را می زند. کشوری موفق است و راه پیشرفت را طی خواهد کرد که مردمان ان در آرامش و امنیت کاملی باشند . امنیت اجتماعی مهم ترین امنیتی است که نبود آن باعث بوجود آمدن مشکلات مختلفی خواهد شد . مشکلاتی که خطرات بسیار بدی را بهمراه خواهد داشت. تحقیق زیر درباره طرح ارتقای امنیت اخلاقی می باشد و به بررسی آن پرداخته است . تحقیقی مناسب دانش آموزان و دانش آموزان عزیز .

هيچگونه محدوديتي در حمله ها و عمليات وجود نداشت حتي شکستن درب منازل يا اتاق هاي که در آن نواميس و فرزندان متهمين با وضعيت نامناسب قرار داشتند و هيچگونه محدوديتي در زمينه حفظ حريم و حرمت و حيثيت و آبروي افراد در محدوده منازل مراعات نمي شد و هيچگونه توجه ي به پوشش نامناسب زنان و مردان افراد سالخورده و حتي کودکان ، دختران و پسران غير مرتبط با موضوع نميشد .

مامورين اکثرا در عمليات هاي بازداشت در منزل فقط به بهانه ايجاد رعب و وحشت و کشاندن همسايه ها به کوچه ، درب و ديوار و سقف منازل متهمين بازداشتي را به گلوله مي بستند بدون اينکه در نظر داشته باشند که اين نوع عمليات هاي وحشت آور و متوحشانه بر روي روح و روان زن و مرد ، پير و جوان ، دختر و پسر خردسال در محدوده منازل چه تاثيري مي گذارد .

افراد بازداشتي در مرحله دستگيري منازل ، اکثرا از افراد شناخته شده و داراي شناسنامه قضايي و کيفريبوده اند را اينگونه بازداشت مي کردند و پس از بازداشت با ضرب و شتم به محيط کوچه و خيابان محل سکونت انتقال و با تيراندازي مردم را جمع مي کردند آنها در مورد دستگيري متهم تبليغات مي کردند و او را وادار مي کردند که با استفاده از بلندگوهاي اتومبيل هاي پليس به خود و نواميسش توهين و ناسزا بگويد .


خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج