خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 127 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

یکی از مهم ترین اجزای رایانه ها مانیتور یا صفحه نمایش می باشد. مانیتور ها انواع مختلفی را تجربه کردند . مانیتورهایی از قبیل سی ار تی ، صفحه تخت , ال سی دی و ال ای دی ها .
مانیتور ها سایز های گوناگونی نیز دارند و بنا به کاربردی که دارند در اندازه های مختلفی ساخته می شوند .صفحه نمایش های جدیدی دیگر نیازی به کابل رابط به کیس نداشته و از طریق بیسیم کار میکنند .
تحقیق زیر یکی از بهترین تحقیق ها درباره مانیتورها می باشد و مناسب دانشجویان و دانش آموزان عزیز می باشد .

یکی از مهمترین اجزای اصلی یک سیستم کامپیوتر شخصی مونیتور آن می باشد. جدا از جنبه های تکنیکی یک مانیتور، رعایت شدن استانداردهای مطابق با سلامتی انسان برای تولید یک مانیتو از طرف شرکت سازنده آن، بسیار در انتخاب و خرید یک صفحه نمایش می تواند موثر باشد که این فاکتور آخر عموما در معرض نادیده گرفته شدن قرار دارد. در این مقاله شما فاکتورهای مهم در انتخاب یک مانیتور را یاد خواهید گرفت.
حتما دقت کنید که سرعت بازسازی تصویر در مانیتور شما حداقل ۷۰ هرتز می باشد. نکته  مهم آنکه  بسیاری از مانیتورها در یک محدوده از وضوح تصویر دارای سرعت بازسازی مناسب و در محدوده دیگر، دارای سرعت بازسازی نا مناسب می باشند. به عنوان مثال در مشخصات یک مانیتور آمده است که در رزولوشن( وضوح تصویر) ۷۶۸*۱۰۲۴ میزان بازسازی تصویر ۸۵ هرتز می باشد. از آنجا که می دانیم حداقل بازسازی تصویر می بایست ۷۰ هرتز باشد پس ۸۵ هرتز بسیار عالی به نظر می رسد و آسیبی به چشم ما نمی رساند. همین مانیتور در رزولوشن ۱۰۲۴*۱۲۸۰ دارای بازسازی تصویر ۶۶ هرتز می باشد. بنابراین عاقلانه تر آنست که یا این مانیتور را خریداری نکنیم یا اینکه بدانیم در صورت خرید، کار جالبی نخواهد بود که وضوح تصویر خود را بر روی ۱۲۸۰ قرار دهیم چرا که در این وضوح تصویر مانیتور با سرعت ۶۶ هرتز بازسازی می شود و امکان آسیب دیدن به چشم بسیار بالاست.خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
برچسب ها
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج