گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 148 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

گوشي N90 جايگاه مياني را در ميان گوشي هاي سري N  نوكيا دارد . گوشي هايي كه آغاز آنها N70 بود و N91 بهترين آن ها  مي باشد . اگر بخواهيم صادق باشيم بايد گفت كه N90 واقعا با گوشي هاي قبلي ، تفاوت دارد و نماينده سري جديد گوشي هاي نوكيا مي باشد . اصلي ترين فرق اين مدل جوان با مدل هاي ديگر خود بلند تر بودن صفحه نمايش آن است كه   برنامه نويسان را مجبور كرد تا دوباره روي بخش نرم افزاري كار كنند .

 ظاهر N90 را مي توان يك مدل طراحي شده جهش يافته ۶۲۶۰ ناميد كه ايرادهاي آن برطرف شده و در SmartPhone ها يك مدل تقريباً منحصر به فرد محسوب مي شود كه البته منحصر به فرد بودن هميشه به معناي بهتر بودن نمي باشد .

يكي از نكات منفي و بسيار آزار دهنده ۶۲۶۰ قرار گرفتن بعضي از كليدها در قسمت بالايي گوشي يعني زير صفحه و جدا از بقيه كليد ها بود كه اين مساله شما را مجبور مي كرد با هر دو دست آن هم به طور مضحكي با اين گوشي كار كنيد . همچنين ۶۲۶۰ گوشي سنگيني به حساب مي آيد و فقدان صفحه نمايشگر ثانويه در خارج آن احساس مي شد ، همچنين جاي دوربين نيز كه در بدترين جاي ممكن قرار داشت تغيير يافته است .

از نظر اندازه سايز گوشي  mm112x51x24 است كه با گوشي هاي P910  و P900  سوني اريكسون قابل مقايسه مي باشد و بزرگتر از گوشي هايي نظير ۶۶۸۱ و ۶۶۸۰ مي باشد که اين بزرگي تقريبا آزار دهنده مي باشد . 

وارد كردن پيغام در گوشي با يك دست مشكل به نظر مي رسد و بايد با يك دست گوشي را نگه داريد و با دست ديگر دكمه ها را فشار دهيد كه در گوشي هاي ديگر هر دو كار را با يك دست مي توانستيد انجام دهيد .


خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج